Doneta presuda: Obavezna vakcinacija legalna

imate crno na belo budjenje fasizma u eu kao za vreme naci nemacke i hitlera... i opet cemo mi ameri morati da spasavamo svet kao za vreme drugog svetskog rata, samo sto su sada zutaci kinezi, a ne japanci - sve ostalo je isto, samo se ne puca vatrenim oruzjem nego spricevima

dakle, idemo fazno, a prva faza je da porazimo fasiste kod kuce
cudi me da onaj pacov fauci jos nije uhapsen

American Governors Sign Laws To Ban Vaccine Passports & Mandatory COVID-19 Vaccination

sve fasiste smo popisali, vidite da se i biliju opasno drma kavez, a ne da ce da pelcuje... nije hteo da zigose sa 666 patentom, i sada je gotov... zapravo svi vi vakseri ste ga ugasili, a samo vam se cini da ste u prednosti zbog letnje sezone, ...dolazi zima, duga i strasna, aaaa
koji Ameri spasavali svet?
pa iz Amerike krenulo
jedino šta je Amerika spasila 1500 nacista
a čim kriju tačan broj sve jasno...
 
cak sam citao poslednjeg mohikanca putina u berlinu, kada preti da je to ruska teritorija


strakse, opasno zanosis ulevo, a nekad si delio nase, zapadne vrednosti - zar i ti sine brute?
Mada ko zna, možda EU prestigne USA do 4 jula ali neće dati Bajden.

20210531_022758.jpg
 
Za vas su odavno objavili.

50 percent of US adults are now fully vaccinated against COVID-19, according to CDC data​


https://www.bostonglobe.com/2021/05...vaccinated-against-covid-19-white-house-says/
ma malo se samo lagimo
prvo u usa su odrasli sa 21 godinom, a drugo, 50% od 50% statova, vidi

Half of US states have fully vaccinated at least 50% of adults.​

https://www.cnn.com/2021/05/24/health/us-coronavirus-monday/index.html
a sta je sa ostalih 50% state-ova?

strakse, ne nasedaj na propagandu, jer je nemoguce za nedelju dana da se rezultat toliko poboljsao.
 
ma malo se samo lagimo
prvo u usa su odrasli sa 21 godinom, a drugo, 50% od 50% statova, vidi

Half of US states have fully vaccinated at least 50% of adults.​

https://www.cnn.com/2021/05/24/health/us-coronavirus-monday/index.html
a sta je sa ostalih 50% statova?
Pa one tvoje reps antivaks države slabo naseljene sa sve rednecima. Vuku ove demokratske full naseljene. A što se tiče onih maloletnih, tu verovatno neće zaživeti vakcinacija preterano nikada.
 
Pa one tvoje reps antivaks države slabo naseljene sa sve rednecima. Vuku ove demokratske full naseljene.
a da zaboravio sam da ti verujes da je bajden zaista pobedio, tako da je za tebe svaka statisticka anomalija moguca, pre 6 dana polovina states, a danas cela amerika
ja ti kazem da lazu fejk njuz sa sve cdc-om, ali ti samo guraj

kliknu ovde pa idi misem po states, pise za prvu dozi svaka state pjedinacno
https://www.mayoclinic.org/coronavirus-covid-19/vaccine-tracker

pa onda klikni na obe doze, i nemoj da nasedas na lazi
 
a da zaboravio sam da ti verujes da je bajden zaista pobedio, tako da je za tebe svaka statisticka anomalija moguca, pre 6 dana polovina states, a danas cela amerika
Smešno je to što ti živiš u USA, državi koja pri vrhu u vakcinaciji i koja će verovatno imati izmedju 50% i 70% vakcinisanih do 4 jula a ujedno tvrdiš kako će USA spasiti svet od šprica i igle. Mislim da si omašio državu. Seli se u antivaksersku Rusiju, tamo je valjda izmedju 10% i 20% i izgleda da će dugo ostati tako sa još par kovid talasa. Ionako si rusofil, samo ti Kina smeta. Nemoj blizu kineske granice nego u Sibir skroz gore negde.
 
Smešno je to što ti živiš u USA, državi koja pri vrhu u vakcinaciji i koja će verovatno imati izmedju 50% i 70% vakcinisanih do 4 jula a ujedno tvrdiš kako će USA spasiti svet od šprica i igle. Mislim da si omašio državu
zasto mene krivis sto ameri nece da se vakcinisu?
ej, bajden isplanirao do 4. jula, ??? onda laze mayo klinika? ja bih pre rekao da lazu fejk njuz po zadatku
https://www.mayoclinic.org/coronavirus-covid-19/vaccine-tracker
pre 6 dana yzorak je probranih polovina statova, a danas cela usa? da se ne bavis ti magijom nekom?

usa spasava svet korona pasosa, mnogi statovi donese odredbe da su korona pasosi ILEGALNI, pa ti vidi; ja nisam rekao da se spasava igle, pa moja majka je vakcinisana, ali slobodnom voljom, a ilegalno je da se bilo ko ucenjuje i prisiljava narocito kada znamo da africi nedostaju vakcine, ne znam za indiju itd

pandemija je svetski problem, ne moze se ovako resavati ucenama i prisilno, podmicivanjem i sl.
 
Poslednja izmena:
zasto mene krivis sto ameri nece da se vakcinisu?
ej, bajden isplanirao do 4. jula, ??? onda laze mayo klinika? ja bih pre rekao da lazu fejk njuz po zadatku
https://www.mayoclinic.org/coronavirus-covid-19/vaccine-tracker
pre 6 dana yzorak je probranih polovina statova, a danas cela usa? da se ne bavis ti magijom nekom?

usa spasava svet korona pasosa, mnogi statovi donese odredbe da su korona pasosi ILEGALNI, pa ti vidi; ja nisam rekao da se spasava igle, pa moja majka je vakcinisana, ali slobodnom voljom, a ilegalno je da se bilo ko ucenjuje i prisiljava narocito kada znamo da africi nedostaju vakcine, ne znam za indiju itd

pandemija je svetski problem, ne moze se ovako resavati ucenama i prisilno, podmicivanjem i sl.
To oko pasoša ostaće na snazi u tim tvojim Trampovim državama. To je otprilike domet Trampa, poraženog predsednika. Možda da je ostao predsednik naterao bi EU oko pasoša ali sada se Bajden pita.
 

Do kraja juna kovid-pasoš za celu EU​

U FOKUSU | 21.05.2021​


57602093_101.jpg


Evropska unija usaglasila je detalje o uvođenju zajedničkog kovid-pasoša do kraja juna. Time rastu šanse da turistička sezona i putovanja uskoro budu relativno normalni.​

Kao i u dosadašnjim nacionalnim verzijama kovid-pasoša, i u ovom će moći da se beleže dokazi o vakcinaciji, preležanoj koroni ili negativnom nalazu testa. Ta digitalna evropska iskaznica imaće QR kod koji teško da može da se falsifikuje.

Kovid-pasoš bi trebalo da bude spreman najkasnije do kraja juna, saopšteno je u četvrtak u Briselu. „Važan korak kako bi se ponovo uspostavila sloboda kretanja u EU na što sigurniji način“, rekla je Stela Kirjakidis, evropska komesarka za zdravlje.

https://www.dw.com/sr/do-kraja-juna-kovid-pasoš-za-celu-eu/a-57605504

Sad će Trampovci u Normandiju da se iskrcaju.
 
To oko pasoša ostaće na snazi u tim tvojim Trampovim državama. To je otprilike domet Trampa, poraženog predsednika. Možda da je ostao predsednik naterao bi EU oko pasoša ali sada se Bajden pita.
strakse, ja sam skoro bio u srbiji, i zamisli sada kada bih ti rekao da je poltronstvo domet vucica u sta znam pola srbije, da su pola srba poltroni? nije lepo.
vidi anketu, i ovde ti 39% kaze da nece da primi vakcinu - jel ti mislis da ti ljudi lazu, i ciji je onda to domet? ja mislim da bajden laze, i ne samo da mislim, vec je to fakat.

ja zato i zivim u americi, nije savrsena, ali fasizam korona pasosa nema sanse da zavlada kao u eu - mi bi se ovde pre poubijali do poslednjeg... za sada tek neki states, zivi bili pa videli
Sad će Trampovci u Normandiju da se iskrcaju.

samo strpljivo
ali ne znam sta je problem da se qr ocita preko mobilnog gde sam dobio test emailom? zasto treba poseban pasos? jel zato sto ste vi u eu stare varalice?
a digitalna evropska iskaznica imaće QR kod koji teško da može da se falsifikuje.
zar moj test nije vec imao qr? ja mislim da jeste.
 
strakse, ja sam skoro bio u srbiji, i zamisli sada kada bih ti rekao da je poltronstvo domet vucica u sta znam pola srbije, da su pola srba poltroni? nije lepo.
vidi anketu, i ovde ti 39% kaze da nece da primi vakcinu - jel ti mislis da ti ljudi lazu, i ciji je onda to domet? ja mislim da bajden laze, i ne samo da mislim, vec je to fakat.

ja zato i zivim u americi, nije savrsena, ali fasizam korona pasosa nema sanse da zavlada kao u eu - mi bi se ovde pre poubijali do poslednjeg... za sada tek neki states, zivi bili pa videli
To je fantastičan procenat od 39% da neće vakcinu jer početkom godine to je bilo 70%.
Kako god okreneš većina će primiti vakcinu i u USA i u Srbiji a trampovcima će ostati to da se teše sa nekim merama protiv korona pasoša a hteli su da slave zajedno sa qanon ekipom u Srbiji šesti i sedmi talas virusa.
 
To je fantastičan procenat od 39% da neće vakcinu jer početkom godine to je bilo 70%.
Kako god okreneš većina će primiti vakcinu i u USA i u Srbiji a trampovcima će ostati to da se teše sa nekim merama protiv korona pasoša a hteli su da slave zajedno sa qanon ekipom u Srbiji šesti i sedmi talas virusa.
heh, pa nismo svi kratke pameti, 70% je bilo neodlucnih
ja sam razumeo da ti tvrdis da je vecina vec primila, a ne da ce tek da primi?
6. i 7. kazes da ja slavim? pa valjda cete ga vi vakseri proslaviti jer cete biti bezbedni, sacuvani, a oni neminvno sleduju - korona se samo preselila na juznu zemljinu hemisferu, koja ima suprotna godisnja doba od nase, severne

kazes vakseri vas 50% pobedilo koronu? a ja kazem da ju je 50% prelezelao i steklo imunitet

sta ce biti kada soj opet mutira, jel si vec zaboravio da je samo sreca ta koja vas je posluzila da vakcine delimicno, kako koja, deluju i na novi soj?
vas 50% posto vaksera ce morati da se vakcinise vise od 2x godisnje, to znas, jel da, uae su vec krenuli sa trecom dozom kineske vakcine...
 
heh, pa nismo svi kratke pameti, 70% je bilo neodlucnih
ja sam razumeo da ti tvrdis da je vecina vec primila, a ne da ce tek da primi?
6. i 7. kazes da ja slavim? pa valjda cete ga vi vakseri proslaviti jer cete biti bezbedni, sacuvani, a oni neminvno sleduju - korona se samo preselila na juznu zemljinu hemisferu, koja ima suprotna godisnja doba od nase, severne

kazes vakseri vas 50% pobedilo koronu? a ja kazem da ju je 50% prelezelao i steklo imunitet

sta ce biti kada soj opet mutira, jel si vec zaboravio da je samo sreca ta koja vas je posluzila da vakcine delimicno, kako koja, deluju i na novi soj?
vas 50% posto vaksera ce morati da se vakcinise vise od 2x godisnje, to znas, jel da, uae su vec krenuli sa trecom dozom kineske vakcine...
Do sada se pojavilo pet šest sojeva i za nijedan se nije pokazalo da je nadmoćniji značajnije od vakcina. A sve i da se pojavi novi soj toliko moćan verovatno će se i brže razviti vakcina za njega sad kad je proizvodnja uhodana. U suštini bitno je da veći deo razvijenog sveta nema toliko antivaksera medju odraslima koliko ste se nadali, kao u Rusiji recimo koja se zakucala na 10%. Maloletne nećemo računati jer oni u suštini nisu u igri toliko iako se odobravaju vakcine za njih.
 

Back
Top