Dominantni muskarci

Hahah, odmah pomislim da onu scenu iz filma Moonstruck, kad Olimpija Dukakis kaže mužu:
- Želim da prestaneš da se viđaš sa tom ženom.
Mrtva tišina, on je ozbiljno gleda, pa lupi rukom o sto i kaže:
-Okej.
Ili kad muz lupi rukom od sto i kaze-JA SAM GAZDA OVDE!
Ona ga zavali tiganjem i on pod sto...
Dolazi komsinica i pita-sto ovaj tvoj lezi pod stolom?
On je gazda,neka lezi gde hoce.
 
Stvarno dominantan muškarac neće nikad imati potrebu da lupi šakom o sto, ili da kaže ženi da ućuti.
Dominantna osoba dominira sobom, a drugi je slede
Upravo tako.Imas ljudi koji su tihi,neprimetni skoro,ali su lideri,inteligentni,dobri organizatori.Njima ne treba dreka da bi pokazali i da su u pravu,jednostavno su u pravu.
 
Upravo tako.Imas ljudi koji su tihi,neprimetni skoro,ali su lideri,inteligentni,dobri organizatori.Njima ne treba dreka da bi pokazali i da su u pravu,jednostavno su u pravu.

Ali vecina zena u Srbiji voli onaj drugi stereotipski tip dominantnih muskaraca a to je sledece:

Pre svega taj muskarac mora da bude kao putujuci orman u fizickom smislu,znaci da bude visok (sto vise to bolje,ako moze 3 metra bilo bi super) i da ima "100-150 kg".......suprotno je totalno nemoguce,jer da li je neko video nekog dominantnog Srbina sa 60 kg?

Drugo,taj muskarac mora u sve da se razume (navodno) i o svemu da zna da filozofira,glagolji,lupeta,da uvek dokazuje kako je on u pravu,kako on sve zna bolje od drugih i slicno.....

Trece,taj muskarac mora stalno da istice kako je on (manje ili vise) najbolji u svemu,najlepsi je,najjaci je,najsposobniji je,najpametniji je......najbolje se razume u fudbal.....i logicno,da ce onda takav genije da bude dominantan u svemu

I cetvrto,ako takav muskarac ima repektabilne materijalne mugucnosti (neko je vec spoomenuo Audije i BMW-ove) i ostale "avione i kamione",da li mozete da shvatite i zamislite dokle ce rasti sujeta takvog coveka?......do vanplanetarnih razmera i ja mislim da tako nesto zaista ne postoji skoro nigde na nasoj planeti......tj niko nema sto Srbin imade...

E sad,svaka "normalna" srpkinja kada vidi takvog muzjaka,normalno da ce da odlepi,jer on ce biti njen heroj,zastitnik,sponzor,moralni i fizicki oslonac......kao recimo kada krava vidi velikog bika,on ce uvek da joj bude pozeljan za oplodnju.....
 
Што се цм и кг тиче... Каже другарица која је преко 180: ви мале нам све високе мушкарце покупите :lol:
Истина, никада нисам била са неким лакшим од 90 кг, уз шта иде и висина, али то збиља нема везе са доминацијом. Обично је велики човек смирен, а неки мали, кочоперни вришти "видите ме!". Мада нема правила.
 
Што се цм и кг тиче... Каже другарица која је преко 180: ви мале нам све високе мушкарце покупите :lol:
Истина, никада нисам била са неким лакшим од 90 кг, уз шта иде и висина, али то збиља нема везе са доминацијом. Обично је велики човек смирен, а неки мали, кочоперни вришти "видите ме!". Мада нема правила.
Niži muškarac...večiti kompleks!
To se obično primećuje, kad voze "nabuđžene" automobile.Što je niži čovek, to je moćnija "mašina"!
 
Mislila sam odlucni,koji su zeni oslonac u zivotu.Ne mislim na one koji provode nasilje.Ko voli da ga neko udari?


Nisam ni ja mislio da su dominantni muškarci oni koji udaraju žene.
Žene ne tuku dominantni muškarci već tuku slabići, kukavice, trtaroši koji boluju od kompleksa niže vrednosti i osećaju se inferiorno u odnosu na ženu koju tuku. :cool:
 
Путин је све супротно од тога а пршти од доминације и ауторитета.

Ja se ponekad osećam kao jedina žena na svetu kojoj je Putin odbojan u svakom smislu. O politici da ne govorim. Meni je on kao muškarac, čisto estetski gledamo, iritantan. Bio bi smešan da je kao Sarkozi ali kako je u fazonu bengalskih tigrova i tamnih dvorana zatvora, bukvalno okrećem kanal kada se pojavi. Takav otpor imam samo još prema jednom čoveku:lol:, izadju mi herpesi, bez šale.

Doduše, meni političari u načelu dodju jako odbojni. Cela ta snaga koja se zasniva na kriminalu, policiji, vojacima i mutnim dogovorima mi je uffff, suprotnost mom ukusu. Najbliži nekom ukusu mi je bio Vili Brant, fizički i po stavovima, možda je ispred tog klecanja bio dogovor ali moj osećaj je da je koliko toliko iskren bio u izvinjenju.

Ukus mi je vise liberalan, ja volim Redforda i njegovu otmenu otvorenost, čak i kuvara Bourdena jako volim, za njim sam iskreno žalila, za tom emotivnom žicom koja dominira jer je mnogo veća snaga potrebna kazati šta misliš kada horda državne represije ne stoji iza tebe. Ja sam takvu dominaciju imala na umu, ljude koji vredno postižu rezultate, govore šta misle i ne trguju lako sobom.
 

Back
Top