Dominacija

Jeste dominantni u vezi ili ne?? Kakav generalno model ponasanja nosite iz veze u veze u vezu?

nisam uopste dominatna u vezi , samo sam nervozna i histericna, pa nekima tako delujem, te se pokunje i podviju rep preventivno
inace, mogu da budem zaljubljena samo u dominatnog muskarca, od onih slabijih od mene mi pripadne muka odma'
e, sad, sto mnogi dominatnost brkaju sa maltretiranjem bilo koje vrste, to je druga stvar
ponekad je dominatnost kad te neko pusti da radis sta hoces i samo gleda i ceka svojih pet minuta i na kraju bude po njegovom :lol:
 
nisam uopste dominatna u vezi , samo sam nervozna i histericna, pa nekima tako delujem, te se pokunje i podviju rep preventivno
inace, mogu da budem zaljubljena samo u dominatnog muskarca, od onih slabijih od mene mi pripadne muka odma'
e, sad, sto mnogi dominatnost brkaju sa maltretiranjem bilo koje vrste, to je druga stvar
ponekad je dominatnost kad te neko pusti da radis sta hoces i samo gleda i ceka svojih pet minuta i na kraju bude po njegovom :lol:
nije ponekad nego uvek

nije dominacija natezati se sa zenom na dnevnom nivou.
to je pijacarstvo.
logicno je da je muskarac kao vise racionalno bice dominantniji. ima bolju samokontrolu.
ali isto je tako logicno da nikad svojom dominacijom nece zgaziti zenu do koje mu je stalo. nego sve u svilenoj rukavici..tek da se zna..:)
 
nije ponekad nego uvek

nije dominacija natezati se sa zenom na dnevnom nivou.
to je pijacarstvo.
logicno je da je muskarac kao vise racionalno bice dominantniji. ima bolju samokontrolu.
ali isto je tako logicno da nikad svojom dominacijom nece zgaziti zenu do koje mu je stalo. nego sve u svilenoj rukavici..tek da se zna..:)

da, u pravu si, nije ponekad, nego uvek
sem kad predigra zahteva lupanje ruke o sto
cisto radi stimunga :malav:
 
kakav crni krevet,tek u krevetu ako je dominantna,ode sve do đavola...
žena(feministkinja) danas pokušava na sve načine da bude ravnopravna sa muškarcem..pa se tripuju da mogu i yebati da izvinete..
e pa ne može,zna se ko yebe,a ko vodu nosi..:)
pa ono, mora da se zna
al brate, ubi dosada ako se uvek yna..
sto bi doli, sad je gori, izvalis se i uzivas, pustis zenu da se igra..:)
 
Jeste dominantni u vezi ili ne?? Kakav generalno model ponasanja nosite iz veze u veze u vezu?

Jao nisam, volim kad je partnerka odozgo, a lenj sam za odpozadi.
Nazovimo to modelom kvartalnog shevca, koji radi po tromesecjima. Ili bi se to moglo zvati kvartalno pedaliranje, mislim da bi to bio sasvim originalan naziv, mogao bih ga i autorizovati. :think:
 

Back
Top