DOMINACIJA ZENSKA (vezivanje ,bicevanje ,golicanje,svece}

  • Začetnik teme slobodan decko
  • Datum pokretanja
Lijeno ugasivsi cigaretu u pepeljari, djevojka je opusak ubacila u lijevak, strogo naredivsi robu da ga proguta... U prvi mah, pokusao je da to izbjegne, ali povlacenje lanca, koji je bolno jos vise stegao njegov ionako zarobljen ku*ac, natjerao ga je da bez pogovora ispuni zapovijest... Zadovoljna, sto ju je poslusao, gospodarica se protegla po trosjedu, a potom skinula crne svilene tange... Grubo mu je istrgala lijevak iz usta, opkoracila ga i lagano se spustila svojom brizljivo isfriziranom mackicom...
Strogo mu je naredila:"Lizi"!!!
 
kosmopolit:
atomski mrav:
nista nista... bas zanimljivo :)


ma tu smo Blondie , nego gde si ti dosad ?

kao prvo nauči da pišeš sa citatom (PS - ako ne ide prekucaj moj tekst :P)

a to što me nema... radila sam bre ko lOOda kako bih mogla uzeti sad dva dana odmora pa kad ih sastavim sa praznikom nečeš verovati 5 dana mora, opuštanje, sunce, plaža, sladoled :PPPPPPP
 
Sunce:
Moje neko misljenje o zenskoj dominaciji:TU DEFINITIVNO VIDIM SEBE.A sto se tice vezivanja,bicevanja itd.,mislim da je to jedna vrsta perverzije,koja bih me definitivno,stavila u polozaj da sebe vidim kao neku ZIVOTINJU.Zasto bih bila zivotinja,ako me je bog stvorio,DA BUDEM LJUDSKO BICE?!
Udaj se za mene Sunce moje malo. Naviknuces se ti na zivotinjski sex. Takve su najgore. Samo se plasim da ti se previse ne svidi, ipak to kasnije prerasta u obavezu, odgovornost na radnom mestu, PP zastita i ostalo. Treba to izdrzati.
 
UTESITELJU!Mozda smo se pogresno razumeli!Mene uzbudjuje i pali neznost,duge,duge predigre,i upravo zbog toga,razmisljam kako sam se i izrazila,a ta druga vrsta uzbudjenja,mene bih samo ohladila.Utesitelju,sta mislis,da li je bolje od tih biceva sledece:"Ti lezis na krevetu,a zenska te uz striptiz,dodirivanje I MAKSIMALNO PALJENJE,dovodi do samog ludila"!Sta mislis kakav je sex,posle takvih predigri?Cekacu tvoj odgovor.
 
blondi:
kosmopolit:
a kamo ces to na more ? ako nije tajna

ih sad baš nemam neki izbor, za ovo kratko vreme slovenci masovno putujemo u istru :( ali če zato na onaj pravi odmor uskoro jupiiiiiiii :)))))

Caos, Socna Blondi, zelim ti da se lepo odmoris i napunis energije i zivotnih sokova, da bi imala cime i mene zapojiti... Dominaciju zensku volim, ali uz postovanje Gazdarici, ne bas onakvu pusacko duvansku, lancanu, vec meku, koja se odnosi na dominaciju sexualnim atributima, noge, ruke, telo, bez tih ortopedskih pomagala (levak, cigare, stipaljke) osim ako sluze funkciji vezivanja, mogu lanci, ali bez nepotrebnog nanosenja bola, tj. bol samo radi odrzavanja kontrole nad sub-om... Kakav je tvoj stav, Blondika Slatka...? Meni su dovoljni vezovi tvoje snazne butine oko mojih usiju i glave i preukusna breskvica koju bi mi servirala i koju bih sisao punim srkom, mamuzan tvojim stopalima na mojim ledjima, svaki put kada dozivis vrhunac i moj (predugi) jezik surovo zarobis svojom slasnom vulvom... Long Kiss in your sweet hole for piss...!
 

Back
Top