KOLEGA IVAN
Poznat
- Poruka
- 8.216
Kada su na početku prošle decenije strane banke uplivale na naše tržište, čuo sam priču da se ljudi u njima zapošljavaju uglavnom preko veza među kojima je bilo i stranačkih, naravno. A na moje pitanje kako se zapoošljavaju preko veza kad su banke strane tj. strani vlasnici, neko mi reče-da, ali su šefovi i direktori naši ljudi.
Imam 2 pitanja, prvo pitanje je generalno a drugo je konkretno. Da li se preko domaćih političkih stranaka može zaposliti u stranim bankama, kakva je veza između stranaka i stranih banaka, da li u upravama tih banaka sede i neki stranački ljudi li funkcioneri...?
A drugo pitanje se odnosi konkretno na EFG banku. Da li postoji neka veza između Demokratske stranke i EFG banke, sumnjam da mi se 1 poznanik zaposlio u ovoj banci preko DS-a pa me živo zanima veza između ova 2.
Imam 2 pitanja, prvo pitanje je generalno a drugo je konkretno. Da li se preko domaćih političkih stranaka može zaposliti u stranim bankama, kakva je veza između stranaka i stranih banaka, da li u upravama tih banaka sede i neki stranački ljudi li funkcioneri...?
A drugo pitanje se odnosi konkretno na EFG banku. Da li postoji neka veza između Demokratske stranke i EFG banke, sumnjam da mi se 1 poznanik zaposlio u ovoj banci preko DS-a pa me živo zanima veza između ova 2.
