Domaća muzika danas

ja bacim uvo svremena na vreme i na domaću muzičku scenu mislim ono što mi iskoči na jutjubu ili ovde na temama što pogledam
uopšteno nebitno koji je muzički pravac u pitanju čak to važi i za stranu muzičku scenu neke stvari su dobre a neke loše i neke mogu da se provku
najveća fora je u tome što ne samo nama već i u ostatku sveta ljudima je npr američka muzička scena nešto vau a ustvari to isto imaju i u svojim državama čak imaju grupe i izvodjače koji su mnogo kvalitetniji (važi i za našu državu) ali to bude uvek tudje/sladje
 
evo isto jedna ekipa mlada luda iz NS ... uzivo 20x bolji ... ali da nedostaje jakih bendova nedostaje
od "novije" Repetitor nekako najjaci utisak mi ostavlja
opet je "muzika" u ilegali :(
jasno je da aludiram na rock muziku onih autotjunera ne manjka materim

Nemi pesnik - Koliko si luda (AUDIO)
 
Рецимо, "Хладно пиво" и "Елементал" ми леже, осим што им свака песма личи на претходну па уме мало да досади. Али, то је више због брзе продукције него због такве музике.
Иначе, где год чујем онај синтесајзер у гласу, гађам оштрим предметом.
 
Nisam mnogo u toku sa danasnjom domacom muzikom ali ono sto povremeno cujem na radiju je ok, svakako ne nesto sto ce se slusati za 20 godina ali moze da prodje. Cini mi se da se vise ne pravi muzika u fazonu Tri case od Milice Todorovic (nesto izmedju popa i folka mada vise folk sa obaveznim trubama), mozdani gresim. Ni strana muzika nije mnogo bolja, sve pesme na isti fazon. Mislim kad je najveca zvezda Dua Lipa sta ocekivati.
 
Pojavi se jedna pesma u par godina da moze da prodje,problem je sto je sve poskupelo pa i sve oko muzike pa moraju da isprate zelje publike ne bi li povratili ulozeno,tako da nema kreativnosti i kvalitetnih autora koji bi se opusteno bavili bez presije ,samo daj hit da se vinu u nebesa
 
То је браћо и сестре кључни проблем!
САмо УДБА(јеубо јој пас матер),мислим,
нико не може ми прича да су паре,време,инспирација..неки ,назови проблем?!?!

Сви смо оковани,сви смо у старту индиспонирани,спутани,не знам чиме можда и уцењени...

и јеУбем Вам МАТЕР СВИМА !
:D

 

Back
Top