Dom je tamo gde živiš

Mr.Simp

Contributor
Poruka
17.966
house-interior-nora-the-door-wallpaper-thumb.jpg

Hobbit-House-Earth-Sheltered-House-Via-Smallspaces.about.com-565c8d523df78c6ddf631c76.jpg

acd26a0cef1b7bdc76e0123227ce6b57.jpg

Memnom

Poznat
Poruka
9.290
Da možete da živite bilo gde, gde bi to bilo?
Nije bitno mjesto nego kako se osjecas, barem po meni. Dugo vrijeme smo frendica, frend i ja zivjeli kako nam je doslo. Malo kod jednog pa kod drugog u krug ili random. Ja sam u toj kombinaciji znao biti i kod svojih roditelja :) Ni sada mi nije puno drugacije :)
Zivi li jos neko na slican nacin ili je zivio?

Poslednja izmena:

S1MCRO

Veoma poznat
Poruka
14.176
Najviše bi mi odgovarao Monako. Nema kriminala jer stanovništvo nema potrebe da se bavi njime, nema raznih smarača, nema poreza, Vučića, otrovnog vazduha... a uvek može da se skokne do severne Italije, Francuske, Švajcarske + Sredozemno more. Milina.

4thman

Iskusan
Poruka
5.312
Da možete da živite bilo gde, gde bi to bilo?
I sa kim.

Na Mesecu
...a Opet Suncu
... a Nikad dalje od Zemlje....

U sobi. Po meri.
U kući po volji.
U gradu po potrebi.
U državi koja je hladna kao Vulkan.

Nasred srede u petom kvartu čistog vazduha i prijatnog ambijenta. Ups pa tu sam. Samo eto utorak....
22. drugog,'22.

Na kraju sveta sam bio. U kabinama spavao. U hotelima boravio. U stanovima vrištao. A u svojoj sobi haos sa redom napravio....
Poruka je automatski spojena:

Najviše bi mi odgovarao Monako. Nema kriminala jer stanovništvo nema potrebe da se bavi njime, nema raznih smarača, nema poreza, Vučića, otrovnog vazduha... a uvek može da se skokne do severne Italije, Francuske, Švajcarske + Sredozemno more. Milina.
Dosadno. Ne?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.