Doku Umarov preuzeo odgovornost za napad na Domodedovo

Ционистичке слуге лажних саудијских муслимана биће уништене!

Живео Иран!
Живела Исламска револуција!
Живела Русија!
Живела Православна револуција!

Смрт ционистичким саудијским терористима!

xinsrc_4421004190529234158566.jpg


xinsrc_4421004190529500315197.jpg


Ahmadinejad%20and%20Putin.jpg
 
Ipak moras razumijeti Marko da se radi o ratu izmedju Kavkazkih muslimana i Rusije i da je normalno da u svakom ratu ginu nevini civili.Ipak to je danak koji svaki mora podnijeti.Nije kriv Umarov sto su poginuli civili negio je kriv Putin i Ruska politika sto je okupirala Ceceniju i cijeli Kavkaz i sto je od Groznog napravljen prah i pepeo.Mislim da morate naci razloge u proslim dogadjajima.Ipak moze se zapaziti da je Umarov jedan zgodan momak i da bi ga svaka muslimanka pozeljela za muza.

Ti bas imas problem da ukapiras neke stvari. Kada ratujes protiv neke zemlje neces udariti na mesto gde ima najmanje drzavljana te zemlje. Udarices gde ih je 99%. Znaci, fudbalska utakmica, bioskop, pozoriste... Po toj logici nema civilnih zrtava, znaci, ja mrzim muslimane, uzmem noz i koljem decu od godinu dana.... Mani me tih gluposti.
 
Za Kazakhstan ne dolazi u obzir kao ni za Maleziju jer slucaj Kavkaza se ne moze uporediti da Malezijom i Kazakhstanom jer Kazasi i Malajci ne ubijaju nemuslimankso stanovnistvo tako da smo imali primjer juzni Sudan u kome je vlada Kartuma cinila zlocine i sada je morala priznati nezavisnost Juznog Sudana tako da se taj slucaj moze povezati sa cecenijom u kome su Rusi pocinili zlocine ruseci Grozni i silujuci muslimanke.
Ja ne podrzavam ubijanje nevinih ljudi ali kad smo u ratu onda se moraju razumijeti zrtve na aerodromu Domodedovo.

Ja mislim da si ti jedan provokator koji samo hoce da raspiruje mrznju izmedju muslimana i pravoslavaca
 
Ti bas imas problem da ukapiras neke stvari. Kada ratujes protiv neke zemlje neces udariti na mesto gde ima najmanje drzavljana te zemlje. Udarices gde ih je 99%. Znaci, fudbalska utakmica, bioskop, pozoriste... Po toj logici nema civilnih zrtava, znaci, ja mrzim muslimane, uzmem noz i koljem decu od godinu dana.... Mani me tih gluposti.

Sacekaj doci ce vrijeme da se izvede napad i na fudbalsku utaklmicu ovim redom ako Rusija ne promijeni politiku.Kavkazki muslimani nemaju nista protiv Rusije i ne zele da ruse Ruske monumente ali zele da Rusija oslobodi i da se povuce sa Kavkaza tako sto ce ostaviti Kavkaz muslimanima.Mislim da morate razumijeti da se odvija jedna borba izmedju muslimana i Rusa i da muslimani zele da se Rusi povuku sa okupiranih teritorija i da jasno znadu da ne mogu vise se igrati sa muslimanima jer mozda ce se napad desiti na nekom drugom kraju Rusije i tako pocnemo osudjivati muslimane.Muslimani nisu krivi za Sehidske napade nego u tome je stvar sto se Rusija jos ne povlaci iz Cecenije i sto ona misli da moze drzati pod kontrolom Kavkaz.Mislim da morate shatiti da muslimani zele od Rusije samo konkretnost i da Rusija shvati da ne moze drzati Kavkaz jer muslimani su dosta raseljavani i dosta su ginuli za svoju otadzbinu Ceceniju ili Kavkaz.
 
Sacekaj doci ce vrijeme da se izvede napad i na fudbalsku utaklmicu ovim redom ako Rusija ne promijeni politiku.Kavkazki muslimani nemaju nista protiv Rusije i ne zele da ruse Ruske monumente ali zele da Rusija oslobodi i da se povuce sa Kavkaza tako sto ce ostaviti Kavkaz muslimanima.Mislim da morate razumijeti da se odvija jedna borba izmedju muslimana i Rusa i da muslimani zele da se Rusi povuku sa okupiranih teritorija i da jasno znadu da ne mogu vise se igrati sa muslimanima jer mozda ce se napad desiti na nekom drugom kraju Rusije i tako pocnemo osudjivati muslimane.Muslimani nisu krivi za Sehidske napade nego u tome je stvar sto se Rusija jos ne povlaci iz Cecenije i sto ona misli da moze drzati pod kontrolom Kavkaz.Mislim da morate shatiti da muslimani zele od Rusije samo konkretnost i da Rusija shvati da ne moze drzati Kavkaz jer muslimani su dosta raseljavani i dosta su ginuli za svoju otadzbinu Ceceniju ili Kavkaz.

Sacekaj doci ce vrijeme da se izvede napad i na fudbalsku utaklmicu ovim redom ako Egipat ne promijeni politiku.Egipatski hrišćani nemaju nista protiv Egipta i ne zele da ruse Egipatske muslimanske monumente ali zele da Egipat oslobodi i da se povuce sa hrišćanskih teritorija tako sto ce ostaviti sever Hrišćanima .Mislim da morate razumijeti da se odvija jedna borba izmedju hrišćana i muslimana i da hrišćani zele da se muslimani povuku sa okupiranih teritorija i da jasno znadu da ne mogu vise se igrati sa hrišćanima jer mozda ce se napad desiti na nekom drugom kraju Egipta i tako pocnemo osudjivati hriđćane .Mislim da morate shatiti da hrišćani zele od Egipatskih muslimana samo konkretnost i da Egipat shvati da ne moze drzati sever egipta jer hrišćani su dosta raseljavani i dosta su ginuli za svoju otadzbinu.
 
Muslimani Kavkaza su duzni da se bore protiv neprijatelja i Rusi tu ne mogu nista uciniti.Oni se cude zasto muslimani se bore protiv Rusa?Jednostavno zato sto Rusi ne daju drzavu muslimanima i ne daju se otcjepe Kavkazke republike.Egipatski Krscani nemaju veze sa ovim sto se desava na Kavkazu jer Egipastki Krscani zive dobro u Egiptu i niko ih ne dira tako da mogu slobodno zivjeti u svojim kucama.Muslimane us u Kavkazu napadali Rusi i plus silovali su muslimanke Cecenke i nisu imali obzira prema muslimanskoj casti.pa zasto ond ada se ne desi Domodedov i zasto da se ne desi Moskovski metro?Muslimani zele cisti racun sa Rusima a to je da Ruysi mogu biti glavni samo na svojoj teritoriji i na mjestima gdje zive Rusi.Ne mogu oni vladati Cecenijom poslije onoga sto se desilo u toj republici kada su Rusi nasrnuli na Cecene i istjerali legalnu vojsku sa vec proglasene nezavisne drzave Cecenije.Zato su muslimani ljuti i zato zele da se bore protiv Rusa sve dok se Rusi ne povuku sa Kavkaza i dok muslimani ne osnuju savez Islamskih drzava gdje ce biti uvrsten Dagestan, Cecenija, Ingusetija, Kabardino-Balkaria i Cerkezija.
 
Ционистичке слуге лажних саудијских муслимана биће уништене!

Живео Иран!
Живела Исламска револуција!
Живела Русија!
Живела Православна револуција!

Смрт ционистичким саудијским терористима!

xinsrc_4421004190529234158566.jpg


xinsrc_4421004190529500315197.jpg


Ahmadinejad%20and%20Putin.jpg
Sačuvaj bože i sakloni:pop:
 
Ipak muslimani su duzni da se bore i normalno je da pored tolikog rata moze da se desi da poginu nevini civili jer to je zasluga Vladimira Putina i njegove politike.Rusija mora promijeniti politiku ako zeli da bude cjelovita jer Islam je takav da nece prestati muslimani da se bore i da traze nezavisnost Kavkaskih republika.Za ovo djelo u aerodromu u Domodedovu je kriva Rusija jer nije nista ucinila kako bi predala teritorije Kavkaza muslimanima i kako bi se rat prekinuo.Vidite li da je Rusija lijepa a mozda je lijepa i za nekog Pravoslavca ali u Rusiji zivi 10 miliona muslimana i Rusija treba shvatiti da ne moze biti Krscanska drzava pored tolikih muslimana i da muslimani moraju da imaju Dzamiju u Moskvi.Isto tako muslimani Kavkaza moraju imati svoju drzavu znaci mora se vratiti nezavisnost Ceceniji i ostalim republikama kako bi muslimani bili zadovoljni.Inace borba ce trajati i muslimani su sada u sumama Kavkaza i oni ocekuju borbu.
 
Emir Umarov je jedan dobar covjek koji se bori za slobodu Kavkaza i vjerujem da ce se muslimani izboriti za svoju slobodu jer Rusija nece moci dugo da drzi Kavkaz pod okupacijom.Muslimani Kavkaza imaju pravo na otcjepljenje od Rusije jer oni su desetkovani tokom rata izmedju Cecenije i Rusije tako da je Rusija izgubila svaki legitmitet nad Kavkazom jer je pocinila zlocin a mislim i genocid nad muslimanksim stanovnistvom.To Kazakhtsan nije ucinio Rusima niti Malezija nije ucinila svojim nemuslimanima tako da nema otcjepljenja bez razloga a Kavkazki muslimani imaju razlog za otcjepljenje jer su napdnuti i Rusi su pocinili zlocin nad Cecenima odnosno Kavkazkim muslimanima.Mislim da svima treba biti nauk Juzni Sudan koji se otcjepio zahvaljujuci genocidom koju je vlada Kartuma pocinila nad juznosudancima i to je bio razlog otcjepljenju.Isto tako i Kavkaz ima pravo na otcjepljenje jer Rusi ne mogu drzati pod okupacijom Kavkaz jer muslimani trebaju da se oslobode Rusije koja je cinila puno zlocina nad Kavkazkim muslimanima.

Kako te nije sramota i strah da lazes pred Alahom koji sve vidi i cuje. Zaboravio si kako je Sudan jedna slatka i lepa zemlja....
 
Mislim da imam rjesenje za Kavkaz i mislim da je to jedina sansa kako bi se poboljsali ondosi muslimana i Rusa.ne zaboravimo da u Rusiji zivi 15 miliona muslimana i da su ugalvnom podijeljeni u republike.Jedna od najvecih muslimanskih republika je Tatarstan i oni ne planiraju da se otcjepljuju od Rusije ali ipak Rusija mora resiti odnose sa muslimanima jer je narusila odnose sa muslimanima tokom Cecenskog rata.Znaci Rusija mora dopustiti da se otcjepi samo Cecenija i da primora muslimane ostalih Kavkazkih republika da zive u Rusiji.Znaci jedina republika koja zasluzuje da bude neovisna je Cecenija koja je morala odavno biti nezavisna.Zato vam govorim da ja ne mrzim Ruse i da bih rado zivio u toj zemlji negdje u Cukotki ali Rusija mora da rijesi odnose sa muslimanima i da mora da se izvini za rusenje Groznog i za pogibiju silnih muslimana iz Cecenije.Na primjer da zivim u Rusiji zivio bih u Cukotki jer mi se svidjaju surove zime i mogao bih da iniciram da se napravi Dzamija u tom dijelu.Inace najvise bih volio zivjeti u Tatarstanu i volio bih kad bi Rusija napravila Dzamiju u Moskvi kako bi se imali gdje klanjati muslimani.
 
Turci su raskrstili sa svojom prosloscu i oni su dokazali da nije bilo genocida nad Armenima i uostalom za vrijeme vladavine Osmanske Imperije Krscanske drzave su se otcjepile i osamostalile od Osmanske Imperije i mislim da sa tim Turci nemaju nista.Sto se tice Armena odmah se moglo nadzirati da je to bila laz i da se nije desio genocid jer Turci su ubijali samo vojnike Armene koji su se borili protiv Turaka.Nece Turska ni prema kome klecati i moliti narode za oprostaj jer nema za sta da kleci jedino prema Allahu Uzvisenom.
 

Back
Top