Doktorska ordinacija!!!!

geisha

Aktivan član
Poruka
1.976
Dragi moji,
znam one stereotipne ideje o seksu s doktorom u njegovoj ordinaciji (ili za muske sa medicinskom sestrom, hihihihi), pa me sad nesto zanima dali je neko stvarno doziveo tako nesto?

Evo, ja cu prva da pocnem, moj doktor i ja smo se lepo igrali u njegovoj ordinaciji dok su drugi pacijenti cekali napolju. Bas je bilo nezgodno kad sam izasla napolju, ono ja sva rumena u licu, a pacijenti se pitaju sto sam li se tolko zadrzala unutra...... :roll:

Heheheh, pa da cujemo vase dozivljaje :lol:
 
geisha:
Dragi moji,
znam one stereotipne ideje o seksu s doktorom u njegovoj ordinaciji (ili za muske sa medicinskom sestrom, hihihihi), pa me sad nesto zanima dali je neko stvarno doziveo tako nesto?

Evo, ja cu prva da pocnem, moj doktor i ja smo se lepo igrali u njegovoj ordinaciji dok su drugi pacijenti cekali napolju. Bas je bilo nezgodno kad sam izasla napolju, ono ja sva rumena u licu, a pacijenti se pitaju sto sam li se tolko zadrzala unutra...... :roll:

Heheheh, pa da cujemo vase dozivljaje :lol:

Ti si san svakog muskarca:razz: .
 
geisha:
Dragi moji,
znam one stereotipne ideje o seksu s doktorom u njegovoj ordinaciji (ili za muske sa medicinskom sestrom, hihihihi), pa me sad nesto zanima dali je neko stvarno doziveo tako nesto?

Evo, ja cu prva da pocnem, moj doktor i ja smo se lepo igrali u njegovoj ordinaciji dok su drugi pacijenti cekali napolju. Bas je bilo nezgodno kad sam izasla napolju, ono ja sva rumena u licu, a pacijenti se pitaju sto sam li se tolko zadrzala unutra...... :roll:

Heheheh, pa da cujemo vase dozivljaje :lol:
Koji je bio doktor,koja specijalnost, jel oprao ruke posle...:grin: ma to treba prijaviti ministarstvu zdravlja.Ti se trpas a tamo se neko gusi,umire.Pa ti nisi normalna,od tebe svaki dan neka nova ludost.:p :evil: :-D
 
miskov:
Koji je bio doktor,koja specijalnost, jel oprao ruke posle...:grin: ma to treba prijaviti ministarstvu zdravlja.Ti se trpas a tamo se neko gusi,umire.Pa ti nisi normalna,od tebe svaki dan neka nova ludost.:p :evil: :-D

Specijalnost: ginekologija, i jeste oprao ruke (oboje smo oprali ruke)........A, pacijentkinje napolju sve trudne s velikim stomacima, mozes da zamislis skandal...... :lol:
 
Maxy:
Ja kad sam pokidao ahilovu tetivu,sve devojke sa prakse su me gledale i pipkale.Sto i nije bio neki problem,ali jbg.nasao se i jedan decko koji mi je bio krajnje cudan:? .

:lol: :lol: :lol:
ma pali... znam ja njihove priče kakve su dok piju kafu :lol:
Sve nas ,,pacijente'' pamte po nečemu pa nas prepričavaju - a ne... treba se uzdržavati, kad skinu beli mantil nisu ni blizu anđelčića koji oće da pomagaju :lol:
 

Back
Top