Quantcast

Doktor Kon: Vreme je da se povučem, gnev ide na mene

Da li Dr. Kon treba da se povuče?

• Da

glasova: 12 48,0%
  • Ne

glasova: 13 52,0%

• Ukupno glasova
    25
  • Ova anketa će se završiti: .

dlugomir

Zaslužan član
Moderator
Poruka
123.281
Epidemiolog dr Predrag Kon objavio je da je vreme da se povuče i prepusti drugima da vode pandemiju, a na taj potez su ga, kako je naveo na Fejsbuku, naveli napadi na njega i Krizni štab, posebno nakon prodora korona virusa u Gerontološki centar u Nišu.

„Neprekidno pratim sve misleće ljude i kako se sav gnev umesto na situaciju i sam virus okrenuo prema meni i stručnom timu vreme je da se sklonim“, napisao je Kon na Fejsbuku.

Kon je na Fejsbuku napisao da je po društvenim mrežama video da su glavni krivac za prodor virusa u Gerontološki centar u Nišu on i stručni tim.
https://www.krstarica.com/zdravlje/...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Pitanje za forumaše - da li mislite da je on stvarno kriv i da treba da ode ili ne? Ja mislim da ne treba da ode.
Ima i anketa.

georgejune

Starosedelac
Poruka
155.796
Poruka
3.344
Bas tako, to je i cela prica sa svim poentama.
Ovaj mamlaz od predsdnika sugerisao mu je da danas po podne kaze da vernici ipak mogu od 6-10 h u nedelju da
idu na pricesce, a onda su svi u Srbiji vernici i tako bi bilo sve sruseno i ceo sistem urusen.
Da, oni su vernici u pravom smislu te reči, "veruju" da njihovo okupljanje neće doprineti širenju zaraze!
A taj stav brane navodima iz Svetog Pisma??? Ludilo....i naravno da Kon kaže ebte se al bez mene!
nisam lud da potpisujem pokolj koji će da usledi posle tog vaskrsa!

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
55.937
Mislim boli me patka treba da ode svako ko bilo sta ima s vucicem,ali ovaj fenomen da citaju na netu komentare i da nam takav raspad od mentalnog sklopa kroji zivot
Ma to u ovom slucaju nema nikakve veze, Kon je bzvze kenjao o nekakvim komentarima oko gerontologije u Nishu,
ali je ocigledno kukavica pa se nije usdio da kaze sta je pravi razlog. A razlog je psihopata.

Poruka
3.344
Ma to u ovom slucaju nema nikakve veze, Kon je bzvze kenjao o nekakvim komentarima oko gerontologije u Nishu,
ali je ocigledno kukavica pa se nije usdio da kaze sta je pravi razlog. A razlog je psihopata.
Da, psiho hoće da pusti narod na buljuke, da se lepo pozaražava, da posle kaže reko sam ne može al vi ste hteli!
Oćete sad da me slušate kad kažem nešto!
i ovi posle slušaju!

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
55.937
Da, oni su vernici u pravom smislu te reči, "veruju" da njihovo okupljanje neće doprineti širenju zaraze!
A taj stav brane navodima iz Svetog Pisma??? Ludilo....i naravno da Kon kaže ebte se al bez mene!
Ali sto je najlude, to od Vucica ocekuju neki likovi koji imaju dvajes godina zivota jer se dosadjuju
kod kuce jer i da se to odobri, to za ove stvarne vernike ne pije vodu jer oni imaju 65+.

Trust no one

Veoma poznat
Poruka
10.721
Kon je trebao da da ostavku onog momenta kad je izjavio da deca ne oboljevaju od covid-a i nisu prenosnici virusa.Kad je javno dao izjavu da skole i vrtici ne treba da se zatvaraju.
I sto nije onom govedu koji je pricao kako zene hormoni stite,snizenja su u Italiji zavalio samar na konferenciji pred kamerama.
Inace mi nikako ne ide u glavu sta je uzrok da on pljune na svoju karijeru,generalno je jedan od nasih najboljih strucnjaka (bio).
Ili je postao senilan,ili ga AV drzi u saci sa necim pa je primoran da lupeta sta mu zvalavi naredi.

Poruka
23.148
Doktor Kon: Vreme je da se povučem, gnev ide na mene
(Tanjug)
A. J. 14. aprila 2020. 08:42
1586852067616.png

Epidemiolog dr Predrag Kon objavio je da je vreme da se povuče i prepusti drugima da vode pandemiju, a na taj potez su ga, kako je naveo na Fejsbuku, naveli napadi na njega i Krizni štab, posebno nakon prodora korona virusa u Gerontološki centar u Nišu.

„Neprekidno pratim sve misleće ljude i kako se sav gnev umesto na situaciju i sam virus okrenuo prema meni i stručnom timu vreme je da se sklonim“, napisao je Kon na Fejsbuku.
Kon je na Fejsbuku napisao da je po društvenim mrežama video da su glavni krivac za prodor virusa u Gerontološki centar u Nišu on i stručni tim.

Господине Кон, не смећите са ума и Хипокритову заклетву:
-
У часу када ступам међу чланове лекарске професије свечано обећавам да ћу свој живот ставити у службу хуманости.
- Свој позив ћу обављати савесно и достојанствено.
- Највећа брига ће ми бити здравље мог болесника.
- Одржаваћу свим својим силама част и племените традиције лекарског звања.
- У вршењу дужности према болеснику неће на мене утицати никакви обзири, вера, националност, раса, политичка или класна припадност.

- Апсолутно ћу поштовати људски живот од самог почетка.
-
И под претњом нећу попустити да се искористе моја медицинска знања, супротна законима хуманости.
- Ово обећавам свечано, слободно позивајући се на своју част.

А посебно изречено у заклетви:
- У вршењу дужности према болеснику неће на мене утицати никакви обзири, вера, националност, раса, политичка или класна припадност, Вама не допуштају да се осврћете на те обзире критика злих људи. Будите истрајни, те обзире не читајте, и наставите са хумааном мисијом који сте бриљантно започели. Довршите је до краја и без остатка!

Poruka
8.614
Tek kada mi objasnite i ti i Kon zašto je svakodnevno čekanje u kilometarskim redovima ispred prodajnih objekata manje opasno za širenje virusa od prolaska kroz crkvu takođe u redu od 5 do 10 ujutru mogu da uvažim ovakav stav.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.