Quantcast

Dokoni umovi - djavolja igralista

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Primetio sam fenomen da ljudi koje recimo ne rade uopste mnogo vise razmisljaju o sexu i samo smisljaju neki nacin za ostvarenje nekog svog paklenog plana. Oni koji npr rade po ceo dan manje razmisljaju o sex... dok ne dodje vikend... a onda i u njima proradi strast i zelja... bludne misli...

Da li ste primetili ovaj fenomen?

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Neva:
Ja mislim da je ovo vec poznato NS forumu !

Samo je sad malo izmenjen smisao ?

Pa, Pero, sta si ti ? Dokon ? Mislim, toliko tema , a nista konkretno !
Ne znam sta je tamo na NS forumu... ne zalazim bas cesto tamo... jbg nemam vremena za bas svakve gluposti... :wink: pogotovo za one koje kao nesto cuju pa uvaze to kao apsolutnu istinu... :lol: Smesno... Nemam obicaj da dajem drugu sansu... pogotovo nezasluzeno... A poslovica kaze da svi putevi vode u Rim... :wink:

mammy

Poznat
Poruka
8.049
ja kad radim onda sam kao masina...imam vremena i za posao i za kuci i za dijete i pogotovo za sex...to mi bio kao neki ventil i brzi nacim da mu pokazem koliko ga volim ;)...a otkad ne radim....ne radi mi se nista....pa i sex je na level lower...
zakljucak...sto se mene tice ova tvoja teorija nije tacna
PS.
mislim da moram naci posao. ;)

Shiwa

Zainteresovan član
Poruka
304
Petar_Pan:
Primetio sam fenomen da ljudi koje recimo ne rade uopste mnogo vise razmisljaju o sexu i samo smisljaju neki nacin za ostvarenje nekog svog paklenog plana. Oni koji npr rade po ceo dan manje razmisljaju o sex... dok ne dodje vikend... a onda i u njima proradi strast i zelja... bludne misli...

Da li ste primetili ovaj fenomen?[/QUO

E...............Petre.......i oni razmisljaju o sexu......i dok su na poslu ponekad..........jedina je razlika to sto su mrtwi umorni......pa im se ne da.........ja nemam s tim problema,majka priroda me stworila tako da mi se uwijek da,cak i kad sam umorna.......smatram da to opusta........a yebiga......ti koji pod swaku cijenu to misle ostwarit nisu bas zdrawi....mislim....... :p

Autobus 88

Primećen član
Banovan
Poruka
635
Znam baju koji vec 4 godine apsolutno ne radi nista po celi dan. Nikad nije imo nikakav poso ili obaveze druge vrste. Znaci tip je dokolicar vec 4 duge godine za to vreme tip nije imao seksualnih kontakata sa suprotnim polom. ( kao ni sa sopstvenim ) Ne samo da nije imao sexsualne odnose vec nije imao ni emotivne odnose sa devojkama Sto je apsolutni dokaz protiv ove teorije.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.