Dokle više?

Kultura je stanje duha....
Sve dok je to stanje ovakvo kakvo je,
"Pinik i Grand" će da pune bisage.....
I mnogo će vode proteći Dunavom,
Savom i Moravom dok se ne steknu uslovi
da ovi "trovači" nestanu.
Narod nema 'leba,ali ima idole...
 
Ne bih da povezujem inteligenciju nekog coveka sa tim sta on slusa ili sta gleda. Znam ljude koji gledaju farmu, slusaju i Seku Aleksic pa su jako inteligenti. Ja licno ne gledam to, svoje slobodno vreme usmeravam ka drugim aktivnostima, znaci niti zelim, niti imam vremena za tako nesto. E sad niko ne gleda farmu ni zvezde granda, a ovamo pink dostize najvecu gledanost, dobija najvise glasova...Jasno je da to gledaju stari ljudi koji nemaju sta da rade, ali gledaju i mladi takodje. Neka gleda sta ko hoce i kraj pozzz.
 
pa realno da nema fb-a, danas veze ne bi postojale, niko ne bi imo ni decka ni devojku :lol:


jel si ti tvog decka upoznala preko face-a? z:D lupas za medalju i ti kojima je to jedini nacin da smuvaju ribu preko fb-a su nesbosobni degenerici kojih je na zalost jako puno...sticajem okolnosti i ja sam upoznao(ne muvao) pre 2 god neku ribu sa net-a i ono na kraju se smuvali z;)
 
Ne bih da povezujem inteligenciju nekog coveka sa tim sta on slusa ili sta gleda. Znam ljude koji gledaju farmu, slusaju i Seku Aleksic pa su jako inteligenti. Ja licno ne gledam to, svoje slobodno vreme usmeravam ka drugim aktivnostima, znaci niti zelim, niti imam vremena za tako nesto. E sad niko ne gleda farmu ni zvezde granda, a ovamo pink dostize najvecu gledanost, dobija najvise glasova...Jasno je da to gledaju stari ljudi koji nemaju sta da rade, ali gledaju i mladi takodje. Neka gleda sta ko hoce i kraj pozzz.

Svakako.
Pravo izbora.
Dao sam komentar samo sa ciljem
suočavanja sa istinom - zašto smo tu
gde jesmo....?!
A,ti tvoji obrazovani i inteligentni prijatelji
gledaju,ali iz drugih razloga.
Da bi se "krstili"....
Da li je dotaknuto dno.....!?
 
Svet ima većih problema od Farme:
unemployment_sign3.jpg


jobs_politician.gif


muslims-god-bless-hitler.jpg
 
jel si ti tvog decka upoznala preko face-a? z:D lupas za medalju i ti kojima je to jedini nacin da smuvaju ribu preko fb-a su nesbosobni degenerici kojih je na zalost jako puno...sticajem okolnosti i ja sam upoznao(ne muvao) pre 2 god neku ribu sa net-a i ono na kraju se smuvali z;)

pa ne, ali da nema fejsa, nikad ne bi doso do mog broja.. xD :lol:
jer ono, retki su ti koji smeju da pridju ovako uzivo (pricam za moju generaciju i to) z:hm:
sam kazes..:D eto upozno si je preko neta, ne mora muvanje na netu, tek posle kad se upoznate..z:lol:
 

Oči jeeeeeeeedeeeee žeeeneee...
Dočekah novu deceniju uz ovu stvar.

On i njegova fela imaju prava da sebe nazovu narodnim pevačima.
Sve ostalo...Pih.
Samo se isključite.
Govana će uvek biti, a i ljudi koji će ih konzumirati.
 
Postaju ti draži jer si jedan od njih. z:p

Ne vidim ni ja potrebu da ti pišeš na ovoj temi.
S obzirom da ne vidiš potrebu za ovom temom, ignoriši je ubuduće. :deda:

Ljudi, moram da idem, Nova čeka!

Pozdrav svima i srećna vam Nova!

Molim boga da postanem jedan od njih. ;)

Ja vidim potrebu, ogromnu.

Ajde idi, nova pelena te ceka.

pa ne mora da znaci.. :lol:
evo ja ne gledam farmu (ne moras da mi verujes xD), al zato ne pljujem po njoj, niti po ljudima koji je gledaju.. nek gledaju,njihova stvar :p

Sta ne mora da znaci? Ja nisam rekao da svako ko kaze da ne gleda farmu ustvari gleda, vec da ne verujem nikome ko to kaze...ako si na to mislila...

Realno, svako, ko pljuje farmu, je barem 15 min. bacio oko na tu emisiju, jer ne moze neko da pljuje nesto ako ne zna o cemu se tu radi...

ja sam iskazivao lichno mishljenje o repu mozhda, al jel ti vidish mene kako idem okolo i shirim hejt na rep? naravno da ne.

To nije misljenje vec vredjanje necijeg izbora muzike, mogao si samo da kazes da ti se ne svidja rep, to je misljenje, a ono tvoje je vredjanje jer si svakakvim recima slikovito opisivao tu vrstu muzike... :P

Siris hejt k'o smrad oko stale... xD
 
Sta ne mora da znaci? Ja nisam rekao da svako ko kaze da ne gleda farmu ustvari gleda, vec da ne verujem nikome ko to kaze...ako si na to mislila...

Realno, svako, ko pljuje farmu, je barem 15 min. bacio oko na tu emisiju, jer ne moze neko da pljuje nesto ako ne zna o cemu se tu radi...

pa jedno je 15min baciti oko na farmu da vidis o cemu se radi, a drugo je pratiti farmu :lol:
 
a što se ti uzrujavaš?
ova država i društvo su dovoljno propali da su grandove pevaljke isl najmanji, ali namanji (nepostojeći) problem.
pride što ceo svet ima svoj grand robuje praznoj mas kulturi, konformizmu itd?
šta su molim te lejdi gaga, rijana, fifti sentovi isl?
možeš i ti sebe da nazivaš Teslom, misliš da će nekoga da briga?
pogotovo mi je smešno vatanje a tekstove turfo folka, kao jao besmisao jao užas... pa tu su bar tekstovi najjasniji i najsmisleniji.
Šta fali ludilu u klubu, lepljenju ko karijes na zubu, zlim barbikama...

Sramota da životom mladih upravljaju Ekrem, Karleuša, Nataša Bekvalac i Saša Popović.

A stavrno,
, ništa čovek ne afektira na sebe, nema veze što nema državu, politički sistem, zakone, što varoši nemaju bioskope i domove kulture... a sve je to kriv Grand i Pink!
Sve se plašim da procvetali da ih nema
 
A i val pun mi je kufer tih puritanaca koji zaboga
ne gledaju treš programe
ne slušaju turbozijanu
ne čitaju tabloidnu štampu
groze se psovki
ne piju
ne puše
ne jebbu se

svi gledaju samo Histori i Diskaveri, slušaju klasiku i džez, čitaju šekspira, piju zelene čajiće.... idila
 
i sta sad, cemer i jad
publiku svrbi glad, pale TV i vide pad
stara garnitura sada fura na pare
ne mare gde je kultura
city records ih svuda gura=
komercijala i klosar do bola/
menjam kanal, idem po vodu
i dva andola
nova skola ne secka reci na pola
u spotu nema skupa kola
de facto, moja parola
 
A i val pun mi je kufer tih puritanaca koji zaboga
ne gledaju treš programe
ne slušaju turbozijanu
ne čitaju tabloidnu štampu
groze se psovki
ne piju
ne puše
ne jebbu se

svi gledaju samo Histori i Diskaveri, slušaju klasiku i džez, čitaju šekspira, piju zelene čajiće.... idila

Zašto?
Imaš li nešto protiv?

Pun ti je "kufer"? Čega?

Zbog takvih kao ti, kojima je pun "kufer", smo tu gde smo.
 

Back
Top