Quantcast

Dokle više trovanja preko medija?

Petar BSK

Poznat
Poruka
9.983
Evo sad na Avali puštaju "Mirotvorca",film koji je nas Srbe pokazao u najgorem moguem svetlu. Pre neki dan na B92 pustili su dokumentarac o američkom pilotu koji je pao u Bosni i onda su ga "zločinački" Srbi jurili da ga ubiju. Onda dokumentarac o Srebrenici. Dokle bre više ovo ocrnjivanje naroda na nacionalnim ili bilo kojim televizijama? Dok se RRA bavi glupostima kao što su Farma i Dvor pojedine televizije truju narod a pogotovu omladinu na ovaj način? Da li treba kontrolisati ono što puštaju na televijiziji ?

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.012
Evo sad na Avali puštaju "Mirotvorca",film koji je nas Srbe pokazao u najgorem moguem svetlu. Pre neki dan na B92 pustili su dokumentarac o američkom pilotu koji je pao u Bosni i onda su ga "zločinački" Srbi jurili da ga ubiju. Onda dokumentarac o Srebrenici. Dokle bre više ovo ocrnjivanje naroda na nacionalnim ili bilo kojim televizijama? Dok se RRA bavi glupostima kao što su Farma i Dvor pojedine televizije truju narod a pogotovu omladinu na ovaj način? Da li treba kontrolisati ono što puštaju na televijiziji ?
RRA treba da reaguje i na Dvor i Pinkovve govnarije, kao i na ta govna na 92ci...

Југ Богдан

Domaćin
Banovan
Poruka
4.073
Наравно да треба.Млађе генерације,а ту посебно мислим на децу ће створити утисак онакав какав хоће они који су то снимили.

eremita

Zaslužan član
Poruka
116.718
Најгора су "гостовања" уживо - ено смрдибубе маторе Мићуновића прди на Студију Б - ОН једини гост, ОН све зна, ОН, ОН и ОН........ уместо БоТе који затеже тетиву...

ахахаха....... ево ОН осуђује незапосленост и стварање угрожених слојева а ОН на власти ...... па ово је црњак.....

Konstantin Veliki

Buduća legenda
Poruka
26.165
Radi se o deci. Rekao sam da to ne gledaju odraslil judi nego deca.
Radi njih bi trebalo mnogo vise da se vodi racuna o TV programu.

Konstatacija da nije propaganda jer imaju daljinski je sasvim pogresna.
Ti si zasluzan za tvoju decu. Ako neces da gledaju TV neka ga pacis iz prozora, ako si protiv nekoliko programa ima i za to program da se zakljuca.

Gluposti hocete neke komisije da odlucuju sta da gledamo ili ne.

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
41.237
Ti si zasluzan za tvoju decu. Ako neces da gledaju TV neka ga pacis iz prozora, ako si protiv nekoliko programa ima i za to program da se zakljuca.

Gluposti hocete neke komisije da odlucuju sta da gledamo ili ne.

Pitanje je koliko su ljudi u stanju da kontrolisu svoju decu. Mnogi od njih rade od jutra do sutra... Ako drzava ne brine o svojoj buducnosti, nece je ni imati.
Ja sam u prvom redu za to da se zastite deca od razvrata i ostalih opasnosti . O tome treba voditi racuna. Svakako treba naci nacin za to. No u ovom slucaju NSP su ovim filmom izgleda upravo ta deca ciljna grupa .

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.012
Најгора су "гостовања" уживо - ено смрдибубе маторе Мићуновића прди на Студију Б - ОН једини гост, ОН све зна, ОН, ОН и ОН........ уместо БоТе који затеже тетиву...

ахахаха....... ево ОН осуђује незапосленост и стварање угрожених слојева а ОН на власти ...... па ово је црњак.....
Ta smrdibuba veoma mnogo zna. Taj je s djavolom igrao dok se nas većina mućkala po jajima. TAJ je odličan kandidat za predsednika, pod uslovom da naš kancelarski sistem zaživi kako treba.

Konstantin Veliki

Buduća legenda
Poruka
26.165
Pitanje je koliko su ljudi u stanju da kontrolisu svoju decu. Mnogi od njih rade od jutra do sutra... Ako drzava ne brine o svojoj buducnosti, nece je ni imati.
Ja sam u prvom redu za to da se zastite deca od razvrata i ostalih opasnosti . O tome treba voditi racuna. Svakako treba naci nacin za to. No u ovom slucaju NSP su ovim filmom izgleda upravo ta deca ciljna grupa .
To nije problem drzave.

Deca su problem roditelja. Ko nemoze da brine za njih nek ne radja.

Petar BSK

Poznat
Poruka
9.983
[Ne_Vazim_Se];17020265:
|Ma to je takvo djubre od filma da nemam rechi... kaze: "Radovan Karadzic poznatiji kao the Fox" ... :hahaha: :hahaha1:

Ili onaj nash lik tj. njegov zaje*ani, Nenad... kao urezano mu na chelu "rodjen mrtav", to je neka nasha kao zaje*ana grupa... :hahaha:

Meh, glupi Amerikanci i glupi Richard Gir...
Ovo je drugi film,sa Klunijem,opet dokaz koliko propagande ima protiv nas.Ovo ni Gebels ne bi radio sto nam sada rade...

Konstantin Veliki

Buduća legenda
Poruka
26.165
Ako ti i tvoja deca budete prepusteni masini surovog liberalnog kapitala i NSP, bez zastite, budi siguran da se ne bi mogao zastititi od njih pa da si jos toliki.
Razmisljas kao Crvenkapa.
Nije moguce da se mi slozimo.

Jer smo pristalice dve ideologije za mene je covek sam za sebe zasluzan, a za tebe su ljudi ovce koji trebaju pastira da njih vodi.

Sta imas protiv liberalnog kapitala, ako znas uopste sta je to.

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
41.237
Nije moguce da se mi slozimo.

Jer smo pristalice dve ideologije za mene je covek sam za sebe zasluzan, a za tebe su ljudi ovce koji trebaju pastira da njih vodi.

Sta imas protiv liberalnog kapitala, ako znas uopste sta je to.
Ovo je "liberalni" kaital, pod kontrolom monopola. To nije pravi liberalni slobodni kapital.

Covek je za sebe odgovoran (kao punoletan), naravno - svojim cinjenjem i NECINJENJEM.
Upravo govorim o zastiti od opasnosti NSP, koje treba razvijati. Bez prevencije si kao ovca bez cobanina, koju ce vukovi lako rastrgnuti.

Sto se tice pastira, znas da hriscani veruju u Isusa Hrista.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.