Quantcast

Dokle osmaci idu u skolu ove godine?

Zeljkoparkour

Zainteresovan član
Poruka
440
Zanima me do kog datuma osmaci idu u skolu(u to racunam i ono za srednju),inace iz subotice sam pa ako neko zna...
ps.znam da sam malo prerano stavio temu ali trebalo bi da idem negde u tom periodu pa zato i pitam...
EDIT: zaboravio sam reci,ovi iz skole kazu da zavrsavamo krajem maja,ali to msm da je samo skola,znaci bez mature...

Poslednja izmena:

Jukie

Aktivan član
Poruka
1.479
A već sam pisao na nekoj temi, ne raduj se ničemu pre kraja prve nedelje JULA (7. meseca).
Kada vam se završe časovi, škola će vam valjda organizovati pripreme za maturski (bar je tako bilo u dve škole za koje znam), na šta opet dolazite u školu (ovi su dolazili u svom terminu časova iz tog predmeta, jer tada nastavnica logično ima rupu u rasporedu).

Sam upis se razvlači kao gladna godina jer se sve secka na periode od po nekoliko dana
http://forum.krstarica.com/showthre...-2011-2012?p=16356482&viewfull=1#post16356482

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.