eremita
Zaslužan član
- Poruka
- 117.177
Zabraniti prodaju majica sa natpisom "Jači od režima"
Beta | 30. 04. 2011. - 12:52h
18:21h | Komentara: 39
Nevladina organizacija "Inicijativa 33" zatražila je hitnu zabranu prodaje majica sa likom huligana koji baca kamen i natpisom "Jači od režima".
- Sam naziv majice "Jači od režima" i kamenica u ruci huligana su jasan znak za šta se zalaže ova desničarska organizacija i zbog svega navedenog zahtevamo od pravosudnih organa da zabrane prodaju i nošenje ove majice" - ističe se u saopštenju "Inicijativa 33". Kako je saopšteno, majica se može naći u slobodnoj prodaji na sajtu organizacije Srpskog narodnog pokreta Naši 1389, kao i na štandu u Knez Mihailovoj ulici u Beogradu.
************************************************************************************************
Просто невероватно ДО КОЈЕ МЕРЕ ДИКТАТОРСКА ВЛАСТ ЗАЈЕДНО СА МЕДИЈИМА промовише разноразне дебилчине под шифром "НВО". Треба знати да је за оснивање некакве НВО која ће се накачити на буџет Србије потребно:
Kako bi neka organizacija bila osnovana potrebno je da ima najmanje 3 osnivača, s tim što najmanje jedan od osnivača mora imati prebivalište, odnosno sedište na teritoriji Republike Srbije.
Значи довољно је да се скупе 3 будале, да региструју НВО и да почну да шаљу разноразна САОПШТЕЊА и ЗАХТЕВЕ ЦЕЛОКУПНОЈ СРБИЈИ. Докле, бре са оваквим онанисањем и иживљавањем. КО СУ ОВИ ЉУДИ??? КОГА ОНИ ПРЕДСТАВЉАЈУ??? ДоклеН, ће пропала власт и медији ДА СТАЛНО ПОТУРАЈУ ОВАКВЕ ИДИОТЛУКЕ.
Питам се ШТА КОГА БРИГА ШТА ЋУ ЈА ДА НОСИМ НА МОЈОЈ МАЈИЦИ??? Ко су ти људи КОЈИ ПОТХРАЊУЈУ ОВАКВО ЛУДИЛО??? Ова тзв."иницијатива 33" такође је тражила и ЗАБРАНУ ПРОДАЈЕ МАЈИЦЕ СА ЛИКОМ РАТКА МЛАДИЋА...
Покушао сам да пронађем КО ЈЕ ОСНИВАЧ НВО "ИНИЦИЈАТИВА 33" - али нигде нема тих података???



Beta | 30. 04. 2011. - 12:52h
Nevladina organizacija "Inicijativa 33" zatražila je hitnu zabranu prodaje majica sa likom huligana koji baca kamen i natpisom "Jači od režima".
- Sam naziv majice "Jači od režima" i kamenica u ruci huligana su jasan znak za šta se zalaže ova desničarska organizacija i zbog svega navedenog zahtevamo od pravosudnih organa da zabrane prodaju i nošenje ove majice" - ističe se u saopštenju "Inicijativa 33". Kako je saopšteno, majica se može naći u slobodnoj prodaji na sajtu organizacije Srpskog narodnog pokreta Naši 1389, kao i na štandu u Knez Mihailovoj ulici u Beogradu.
************************************************************************************************
Просто невероватно ДО КОЈЕ МЕРЕ ДИКТАТОРСКА ВЛАСТ ЗАЈЕДНО СА МЕДИЈИМА промовише разноразне дебилчине под шифром "НВО". Треба знати да је за оснивање некакве НВО која ће се накачити на буџет Србије потребно:
Kako bi neka organizacija bila osnovana potrebno je da ima najmanje 3 osnivača, s tim što najmanje jedan od osnivača mora imati prebivalište, odnosno sedište na teritoriji Republike Srbije.
Значи довољно је да се скупе 3 будале, да региструју НВО и да почну да шаљу разноразна САОПШТЕЊА и ЗАХТЕВЕ ЦЕЛОКУПНОЈ СРБИЈИ. Докле, бре са оваквим онанисањем и иживљавањем. КО СУ ОВИ ЉУДИ??? КОГА ОНИ ПРЕДСТАВЉАЈУ??? ДоклеН, ће пропала власт и медији ДА СТАЛНО ПОТУРАЈУ ОВАКВЕ ИДИОТЛУКЕ.
Питам се ШТА КОГА БРИГА ШТА ЋУ ЈА ДА НОСИМ НА МОЈОЈ МАЈИЦИ??? Ко су ти људи КОЈИ ПОТХРАЊУЈУ ОВАКВО ЛУДИЛО??? Ова тзв."иницијатива 33" такође је тражила и ЗАБРАНУ ПРОДАЈЕ МАЈИЦЕ СА ЛИКОМ РАТКА МЛАДИЋА...
Покушао сам да пронађем КО ЈЕ ОСНИВАЧ НВО "ИНИЦИЈАТИВА 33" - али нигде нема тих података???



