dokle ce seks trend trajati?

Moljac64

Elita
Poruka
16.586
seks je najveci trend zajedno sa selfijima, jednom su se pojavili i nekako su prosto usli u normalu. medjutim ja vidjam da ljudi nesto redje sad slikaju selfije (mada i dalje dosta) i imam osecaj da ce za 5 godina selfiji biti "demode". a kad ce ljudi da prestanu seks?
 
izvni,nisam siguran šta ustvari porazumevaš pod seks trend...
Ako misliš na seks kao seks,paa moram da te razočaram,to nije trend,to je potreba koju svi imaju...čak i asekualni ljudi imaju fiziološku potrebu,samo ih niko ne privlači sa kime bi to obavili.
 
izvni,nisam siguran šta ustvari porazumevaš pod seks trend...
Ako misliš na seks kao seks,paa moram da te razočaram,to nije trend,to je potreba koju svi imaju...čak i asekualni ljudi imaju fiziološku potrebu,samo ih niko ne privlači sa kime bi to obavili.
seks nije postojao do pre 3-4 veka tako da se ne bih slozio da nije u pitanju trend vec "potreba" kao sto ti kazes. nekima su i selfiji bili potreba ili sada jesu pa nece biti za 5god.
 
apsolutno ne. to sto ti neke stvari ne mozes da shvatis nije moj tkzv. "problem". moras citati knjige i gledati filmove dokumentarce da bi mogao da pricas na volumenu sa mnom. lupam se o glavu dok citam kako lupetas
:roll:koji idiot majko mila.
1600974903456.png
 

Back
Top