-APATRID- Domaćin Banovan Poruka 4.841 10.12.2010. u 20:33 - Dokle ce ovi Srbi da koce Srbiju na europskom putu????? #1 Mi bi smo vec davno uveli Srbiju u Europu da nije tih Srba! Dokle vise???
-APATRID- Domaćin Banovan Poruka 4.841 10.12.2010. u 20:54 - Dokle ce ovi Srbi da koce Srbiju na europskom putu????? #2 Dok Svajcarci odobravaju incest kao hrvaCku kulturnu vrednost, ti primitivni Srbi se protive!
Берекин Buduća legenda Poruka 32.923 10.12.2010. u 20:55 - Dokle ce ovi Srbi da koce Srbiju na europskom putu????? #3 Уводе они нас подуже у ту Европу (1914-1918.,1941-1945.,1990-1995.,1999.).Ако се потруде можда им и пође за руком,мислим да ослободе Србију од Срба.
Уводе они нас подуже у ту Европу (1914-1918.,1941-1945.,1990-1995.,1999.).Ако се потруде можда им и пође за руком,мислим да ослободе Србију од Срба.
Reg Elita Poruka 24.712 10.12.2010. u 20:55 - Dokle ce ovi Srbi da koce Srbiju na europskom putu????? #4 Super ti je tema...baš onako dubokoumna, vrca od humora, jednom rečju, mnogo govori o tebi. Bravo!!!
Берекин Buduća legenda Poruka 32.923 10.12.2010. u 20:58 - Dokle ce ovi Srbi da koce Srbiju na europskom putu????? #5 APATRID-;"Dok Svajcarci odobravaju incest kao hrvaCku kulturnu vrednost, Полако,наћи ће се и у нас заштитници свеколиких људскијех права,па тако и тих родоскврника.
APATRID-;"Dok Svajcarci odobravaju incest kao hrvaCku kulturnu vrednost, Полако,наћи ће се и у нас заштитници свеколиких људскијех права,па тако и тих родоскврника.
-APATRID- Domaćin Banovan Poruka 4.841 10.12.2010. u 21:03 - Dokle ce ovi Srbi da koce Srbiju na europskom putu????? #6 Берекин: APATRID-;"Dok Svajcarci odobravaju incest kao hrvaCku kulturnu vrednost, Полако,наћи ће се и у нас заштитници свеколиких људскијех права,па тако и тих родоскврника. Kliknite za proširenje... E, i kod vas gomila, narocito sa pojavom "demokracije, kevoprca!
Берекин: APATRID-;"Dok Svajcarci odobravaju incest kao hrvaCku kulturnu vrednost, Полако,наћи ће се и у нас заштитници свеколиких људскијех права,па тако и тих родоскврника. Kliknite za proširenje... E, i kod vas gomila, narocito sa pojavom "demokracije, kevoprca!
FataMorgen Legenda Poruka 64.174 10.12.2010. u 22:38 - Dokle ce ovi Srbi da koce Srbiju na europskom putu????? #7 -APATRID-: Mi bi smo vec davno uveli Srbiju u Europu da nije tih Srba! Dokle vise??? Kliknite za proširenje... Srbi su vam dusevna hrana Da nema Srba,svi vi bi poCrkali
-APATRID-: Mi bi smo vec davno uveli Srbiju u Europu da nije tih Srba! Dokle vise??? Kliknite za proširenje... Srbi su vam dusevna hrana Da nema Srba,svi vi bi poCrkali
Acaxd Primećen član Poruka 855 10.12.2010. u 22:43 - Dokle ce ovi Srbi da koce Srbiju na europskom putu????? #8 Kakva glupost.Srbiju koci sacica povampirenih fasista.
Владан Buduća legenda Poruka 37.699 10.12.2010. u 22:49 - Dokle ce ovi Srbi da koce Srbiju na europskom putu????? #9 -APATRID-: Dok Svajcarci odobravaju incest kao hrvaCku kulturnu vrednost, ti primitivni Srbi se protive! Kliknite za proširenje... Следеће године у Београду парада љубитеља инцеста, па ће опет бити .. МОЈ БЕОГРАД СИ ДОШАО ДА РУШИШ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-APATRID-: Dok Svajcarci odobravaju incest kao hrvaCku kulturnu vrednost, ti primitivni Srbi se protive! Kliknite za proširenje... Следеће године у Београду парада љубитеља инцеста, па ће опет бити .. МОЈ БЕОГРАД СИ ДОШАО ДА РУШИШ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!