Dokle ce da trpi Rusija vlast u Srbiji?

Ne baš. Eno ti držali su Bugarsku od 1945. do 1990. i opet u istoj toj Bugarskoj baš kao i u Srbiji ima bar 60-70% budala koji bi predali državu Putinu i FSB na jedan Putinov treptaj iz Kremlja. Da to ne drži CIA utegnuto tek bi tamo divljale rusofilske partije.
Ovo nije tačno. U Bugarskoj je 85% stanovništva za Rusiju, a po istraživanju u Srbiji je 95% stanovništva za Rusiju, i čudim se gde su u istraživanju našli onih 5% protiv jer ja ne znam nikog, i nikad u životu u Srbiji nisam upoznao nikog ko je protiv Rusije
Inače budala je onaj ko misli i piše da je u državama Pravoslavnih Slovena kao Bugarska i Srbija.samo 60-70% stanovništva za Rusiju

Ovo nije tačno. U Bugarskoj je 85% stanovništva za Rusiju, a po istraživanju u Srbiji je 95% stanovništva za Rusiju, i čudim se gde su u istraživanju našli onih 5% protiv jer ja ne znam nikog, i nikad u životu u Srbiji nisam upoznao nikog ko je protiv Rusije
Inače budala je onaj ko misli i piše da je u državama Pravoslavnih Slovena kao Bugarska i Srbija.samo 60-70% stanovništva za Rusiju

А шта то значи "за" и "против" Русије?

Pišeš neistine .Većina Ukrajinaca nije bežala, zapad je morao da izvede državni udar da bi smenio legitimnu vladu i postavio Turčinove te strahovladu sa paljenjem ljudi i ukidanjem jezika većini.
Ne znam koliko Ukrajinaca poznaješ, znam ih poprilično...do 2014 uopšte nisu bili rusofobni, posle toga se stvari već menjaju, a od 2022 ne mogu da smisle Ruse. Da stvar bude još bizarnija, većina njih su etnički Rusi ili jedan od roditelja je Rus. Ne znam čemu ta potreba da se svaki postupak ili greška Rusije opravda nečim...toliko su "pametno" postupili da je klanica već 2 godine uz ogromne gubitke na obe strane.

Hahaha Rubljaš, malo manje droge, više realnosti. Ima mnogo ljudi u Srbiji koji teraju sprdnju sa Rusijom.

Ne znam koliko Ukrajinaca poznaješ, znam ih poprilično...do 2014 uopšte nisu bili rusofobni, posle toga se stvari već menjaju, a od 2022 ne mogu da smisle Ruse. Da stvar bude još bizarnija, većina njih su etnički Rusi ili jedan od roditelja je Rus. Ne znam čemu ta potreba da se svaki postupak ili greška Rusije opravda nečim...toliko su "pametno" postupili da je klanica već 2 godine uz ogromne gubitke na obe strane.
Poznajem ih desetak , stavovi različiti , odnos prema Rusima je u zavisnosti od političkih stavova i iz kog kraja dolaze . No svima je jasno da je rat nametnut sa zapada instalacijom nelegitimne vlasti sa Turčinovim i bizarnim likovima sa zapada Ukrajine, to niko od njih ne krije iako par njih nisu naklonjeni Rusima.

I još jednom pisao si neistine kako su u Rusi omraženi u svim bivšim socijalističkim zemljama koje su Sovjeti držali što nije tačno. U Mađarskoj vlast legitimno drže ljudi koji su za dogovor sa Rusijom a Mađari su skoro glasali za tu vladu. Isto važi i za Slovačku , U Bugarskoj većina građana nema ništa protiv Rusije .U istočnoj Nemačkoj ubedljivo pobeđuje Alternativa za Nemačku. Nasuprot ovih zemalja samo Češka i Poljska su protiv Rusa i Rusije ovi drugi usled dubjih istorijski averzija a za Češku je taj kompleks iz 68-me izgleda još dominantan gde ne mogu da se vrate u realnost današnjice kao što su to uspeli Mađari.

Jos jednom je srbija udarila zestok samar Rusiji potpisivanjem deklaracije o Ukrajini donetu na samitu u Švajcarskoj. To su potpisali samo drzave zapada i drzave koje su marionete zapada. Ni jedna drzava koja vodi svoju politiku nije podrzala tu deklaraciju. Dakle onomad su zapadnjaci ti isti nas proglasili genocidnim Vucic je mnogo toga negativno reko o zapadu a danas potpisuje i stavlja se pod kapom zapadne diktatire . Da li je to normalno ponasanje danas pljujemo zapad zato sto nam zabijaju noz u ledja deklaracijom o srebrenici a sutra radimo kako nam oni kazu i zabijamo noz u ledja Rusiji koja nas je svuda i na svakom mestu podrzavala i branila? Znaci nase dzelate slusamo sta narede a pravim prijateljima zabijamo noz u ledja.

Ovo je jako tezak samar Srbije Rusiji i da li ce i ovo Rusija da proguta? A evidentno je da Putin itekako je okrenuo ledja Vucicu jer inomad nije hteo da se sastane sa njim na jedniom skupu gde su buili i Vucic i Putin.

Da li ce ipak Rusija Srbiju staviti na crnoj listi neprijatelja obzirom da Srbija sve potpisuje sta naredi zapad koga na recima vlast pljuje ali na delima radi sve sta zapad naredi?

Mi smo protiv ruske agresije na Ukrainu. Šta ti tu nije jasno ?

Back