• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Dokazi / potvrde da duša postoji

jos_1_5ak

Poznat
Poruka
9.431
Osoba pod pilulama ne vidi svjet kakav jest nego kroz krajnost efekta pilula.
Zato je to opasno.Vec je receno da ne ponavljam.Nije to čaj indijski ili kineski.

Mentalno oboleli ljudi uzimaju pilule kako bi bili normalni i normalno funkcionisali.

Mislim sta treba nekog koje mentalno oboleo treba pustiti da naudi nekom ili sebi ili da ceo zivot provede u agoniji,mislim budalastina, mislim to je kao kad neko ima secer i uzima insulin ili ima hipertenziju pa uzima lekove za visok pritisak, nekad su lekovi nazalost neizbezni i svakako ukoliko ce to nekom pomoci da se oseca normalnije i bolje i da bude funkcionise da treba da ih uzima.
Sad nekad su lekovi samo privremeno resenje i koriste se dok pacijent ne oseti poboljsanje i stane na svoje noge pa se posle iskljucuju (kao recimo u slucajevima depresije, anksioznosti i slicno) a nekad nazalost terapija mora da se uzima dozivotno (kao u slucajevima tezih oboljenja, sizofrenije, raznih psihoza i slicno, posebno kod pacijenata koji su potencijalno opasni po sebe ili okolinu).

Mislim bio je onda slucaj relativno skoro kod nas negde kada je onaj jedan napravio masakr i pobio ne znam tacno koliko ljudi a posle mislim i sebe i posle se ispostavilo da je taj leceni dusevni bolesnik i da je bio i u nekim ustanovama na lecenju vec i da je bio na nekim lekovima (antipshihotici i stabilizatori) od kojih mu je bilo bolje i poceo je da se oseca i funkcionise normalno ali je nekih mozda 6 meseci pre te tragedije koju je napravio samoinicijativno prestao da uzima terapiju i te lekove jer je smatrao kako mu vise "ne trebaju" i eto sta se desilo.

TonyS

Zainteresovan član
Poruka
160
Ovi snimci nisu dokaz duse, ali mozda mogu da posluze kao dokaz da postoje aure (sto je samo vrh ledenog brega kada je energetsko telo u pitanju (a dusa je vezana / integrisana za nase energetsko telo u toku zivota)). Inace, u jednom ruskom dokumentarcu o Tesli postoji rekao bih kvalitetniji snimak aure - u pitanju je aura valjda gusenice navodno snimljene jednim Teslinim pronalaskom. Ne mogu sad taj snimak da trazim, nisam siguran koji je tacno dokumentarac u pitanju jer ih je bilo vise.

Snimci krecu od 1:05

Kazu da postoji i fotografija koja se bavi aurama - tu se bolje vide boje. Koga interesuje vise moze da gugla. Evo ga jedan link na tu temu - Yes you can photograph your aura

DedaStojan

Domaćin
Poruka
3.881
Mentalno oboleli ljudi uzimaju pilule kako bi bili normalni i normalno funkcionisali.

Mislim sta treba nekog koje mentalno oboleo treba pustiti da naudi nekom ili sebi ili da ceo zivot provede u agoniji,mislim budalastina, mislim to je kao kad neko ima secer i uzima insulin ili ima hipertenziju pa uzima lekove za visok pritisak, nekad su lekovi nazalost neizbezni i svakako ukoliko ce to nekom pomoci da se oseca normalnije i bolje i da bude funkcionise da treba da ih uzima.
Sad nekad su lekovi samo privremeno resenje i koriste se dok pacijent ne oseti poboljsanje i stane na svoje noge pa se posle iskljucuju (kao recimo u slucajevima depresije, anksioznosti i slicno) a nekad nazalost terapija mora da se uzima dozivotno (kao u slucajevima tezih oboljenja, sizofrenije, raznih psihoza i slicno, posebno kod pacijenata koji su potencijalno opasni po sebe ili okolinu).

Mislim bio je onda slucaj relativno skoro kod nas negde kada je onaj jedan napravio masakr i pobio ne znam tacno koliko ljudi a posle mislim i sebe i posle se ispostavilo da je taj leceni dusevni bolesnik i da je bio i u nekim ustanovama na lecenju vec i da je bio na nekim lekovima (antipshihotici i stabilizatori) od kojih mu je bilo bolje i poceo je da se oseca i funkcionise normalno ali je nekih mozda 6 meseci pre te tragedije koju je napravio samoinicijativno prestao da uzima terapiju i te lekove jer je smatrao kako mu vise "ne trebaju" i eto sta se desilo.
Svi su generali nakon bitke

Poruka
6.136
Dušom možemo da zovemo našom telesnom energijom i samu suštinu našeg postojanja.
Ne, ne mozemo. Kako mislis tjelesna energija? Kineticka, potencijalna? Ako je tjelesno onda je fizicki, a ako je fizicki onda nije duh...a dusa je od duha..i sam ti jezik tako kaze..dakle jezicki dokaz imas da dusa nema veze sa tijelom.

Poruka
50.458
Mislim da bi bilo lepo i korisno kad bi u ovoj temi ljudi razmenjivali tudja iskustva kao i istrazivanja koja nadju na internetu ili gde god koja mogu da posluze kao potvrde ili dokazi da dusa postoji. Ko hoce, moze da i podeli i svoja iskustva.

Imao sam nameru da otvorim temu tako sto bih podelio neke komentare i diskusije ljudi koji govore na temu izlaska iz svog tela i letenja okolo u formi energetske sfere. Takve stvari sam lako nasao pre 10-ak godina, ali sada nisam nasao nesto mnogo korisno, da li se to google pretraga vremenom pokvarila, verovatno jeste.
Ja licno sam jednom imao jedno iskustvo na tu temu, ali to je blo u stanju polu-sna, a ne potpune svesnosti kao kod tih ljudi koji imaju ovakve sposobnosti - proleteo sam nocu / rano ujutru (bio je mrak) kroz stan, video zauzeto kupatilo, video da krece sneg napolju da veje (bilo je jos bez snega) i zatim "prekid filma". Posle, kasnije ujutru po danu kad sam se probudio i ustao, vidim napolju sneg, zabelelo se napolju, i dobio sam potvrdu da je nocu / ujutru kupatilo stvarno bilo zauzeto.

Postoji i jos nesto sto je vredno istrazivanja i zove se astralna projekcija. Opet, nisam sad nasao neko zanimljivo iskustvo. Licnih iskustava na ovu temu nemam.

Jos jedno licno iskustvo u vezi dusa je da sam nakon momenta ugibije svog kucnog ljubimca jasno video maglicastu sferu kako se izdigla iznad tela koje se upravo "iskljucilo", zatim malo stajala u mestu, i zatim se podizala gore ukoso i nestajala iz mog culnog opsega.

Sto se tice tudjih iskustava / istrazivanja, evo jedan mozda zanimljiv video.

ama bre ljudi nema ništa od reinkarnacije u egoistično imovinskoj formi

zajebite radnju

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.