Dokazi da je korona planirana i najavljena

Ако могу учинити да ГМО не даје ново семе. Него мораш купити од њих само зато што су они то тако играњем у лабораторији успели, шта је проблем са вирусима? Биохемија постоји одавно и није ништа чудно експериментисати њоме.
Zna se kako se sta radi, bas kao sto drvosec zna da sece drvo, a mehanicar da popravi auto. Ja kao laik za auta mogu reci da se fica moze voziti sa motorom od jaguara, s obzirom da je tehnologija napredovla, ali znas, ne ide to tako, i svaki ce ti automehanicar to reci. Ako je tvoja struka biohemija, to je onda druga prica. Virus moze da pobegne, moze da se eksperimentise, sve je eksperiment, cak i ova vakcina mora da se dobije kroz eksperiment, lekovi su eksperiment, sve je eksperiment. Ali od toga napraviti zaveru, pa nakon sto prodje juriti svaku sledecu, opasno je psiholosko stanje i ostavlja posledice. Do pre godinu dve, ljudi su n ovom forumu urlali jedni na druge kad ce da pocne III svetski rat, a sada ce tamo neko da ih pobije ne znam cime u vidu virusa...
 
Sto ne objavi onda pre korone nego tek sada? Ako se stvarno sve zna. Svi ste vi proroci samo takvi kada je proslost u pitanju. Daj ti meni prognozu za 2030tu ako si strucnjak pa pogodi. Ovako, srecno vam lecenje antipsihoticima. I da, meskicko pivo koronu si zaboravio. Imalo i to godinama pre 2019-2020.
Da je to objavio prosle godine smejali bi mu se ovi sto veruju medijima, ovako kad objavi kad se to desi onda tek shvate tezinu
 
Толико је много материјала које ти треба дати да би уопште слушао, за то требало отворити тему. За сваку ситницу на коју се вадиш постоји толико много материјала. Могу ти само рећи, срећно када дође боц-боц. Сетићеш ме се.
 
Da je to objavio prosle godine smejali bi mu se ovi sto veruju medijima, ovako kad objavi kad se to desi onda tek shvate tezinu
A da je objavio, pa se pozvao na to da je objavio, ja bih mu vise verovao. Ovako bas naprotiv, nema nikakvu tezinu. Kao prorocanstvo Tarabica. A i sta je tu problem, ja ne vidim da se on bilo cega stidi? Osim sto se plasi da bude vakcinisan. Ima ta fobija - tzv- Trypanophobia - ili je otisao predaleko u citanju Dejana Lucica. Posto imam jednog poznanika za koga znam da je zavrsio na lekovima za psihozu 'antipsihotike', citajuci to stivo i udubeci se u iste ove teme na isti nacin. I dan dans ima posledice od toga i nikada nece imati partnera za zivot.
 
Poslednja izmena:
Толико је много материјала које ти треба дати да би уопште слушао, за то требало отворити тему. За сваку ситницу на коју се вадиш постоји толико много материјала. Могу ти само рећи, срећно када дође боц-боц. Сетићеш ме се.

Znam ja da vi materijala imate, ima i flaterathsociety i ko sve jos. Te sitnice bi trebao da razlazes zdravim razumom, jer su potpuno nelogicne i otvaraju vise pitnja nego sto odgovora daju. Kada dodje boc boc, jedva cekam, jer ce napokon sve biti gotovo. A ti ces i nakon 5 i 10 godina i kad sve prodje naci novu temu i novi armagedon, a neces ni slucajno biti u stanju da se zapitas da li je ovo sve bilo promasaj sto si mislio...

Svako dobro zelim. :)
 
A da je objavio, pa se pozvao na to da je objavio, ja bih mu vise verovao. Ovako bas naprotiv, nema nikakvu tezinu. Kao prorocanstvo Tarabica. A i sta je tu problem, ja ne vidim da se on bilo cega stidi? Osim sto se plasi da bude vakcinisan. Ima ta fobija - tzv- Trypanophobia - ili je otisao predaleko u citanju Dejana Lucica. Posto imam jednog poznanika za koga znam da je zavrsio na lekovima za psihozu 'antipsihotike', citajuci to stivo i udubeci se u iste ove teme na isti nacin. I dan dans ima posledice od toga i nikada nece imati partnera za zivot.
Znas koliko je njih obolelo od vakcine? I niko nista po tom pitanju
Inace je dosao na forum tek u martu ove godine nije imao kad da objavi
 
Znas koliko je njih obolelo od vakcine? I niko nista po tom pitanju
Inace je dosao na forum tek u martu ove godine nije imao kad da objavi
Koliko je 'obolelo' ? I gde? I je li normalno da u prvim fazama neko ima neku negativnu nuspojavu?

Takvi likovi su svuda oko nas. Da je bilo za pitanje covecanstva dosao bi tacno kada treba i objavio na siroka vrata. Ako moze Lucic na tv prva svakih 5 dana, pustili bi i njega barem na balkan info :D A o forumima i da ne pricam.
 
Vladari iz senke uvek unapred najavljuju šta će da urade. Da bih vam dokazao ovo, kao ilustraciju ću prvo navesti najavu rušenja kula bliznakinja u Simsonovima 3 godine pre nego što će se to zaista i desiti:

https://www.oregonlive.com/resizer/...lin/photo/simpsons911jpg-afa83cbb885c69dc.jpg

Da vidimo sada gde je sve najavljena korona:

1. U knjizi "End of Days" iz 2008. godine (autorka Sylvia Browne):

https://i.dailymail.co.uk/1s/2020/03/12/16/25893034-0-image-a-48_1584029196890.jpg

2. U stripu Asteriks iz 2017. godine:

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/...GMyZDEwNWRlOGFjOTRkM2MyNzUuanBnkZMCzQSwAIEAAQ

3. Zvanična najava iz 2019. godine - Event 201:

https://startit.rs/ova-konferencija...virus-pandemiju-mesec-dana-pre-prvog-slucaja/

Zar još sumnjate?
Jeste, baš će da najave šta će da urade i to još u stripu i ko zna gde. Kako vam bre ne dosadi?! Razumem da je vrućina, ali hajde oladite malo sa tim idejama.
 
Da vidimo sada gde je sve najavljena korona:


Zar još sumnjate?

Ako posmatramo prirodu i splet dogadjaja gde jedna jedinka prozdire drugu,zivu ili mrtvu,ili pak zarazenu.,
da bi se prehranila gde vidimo da pritom nema inficiranja te druge,trece vrste i sve funkcionise,.
Onda je potpuno jasno da u ovom slucaju tu nesto ne stima.,i da ne postoji nikakva sansa da se nekakav virus mutira,pretvori i prenese na drugu vrstu..
Uvek kada neka jedinka u populaciji se namnozi nastupa neka epidemija i zaraza pa desetkuje tu jedinku.,

Primera radi:

U martu mesecu bila puna suma mrtvih divljih svinja.
Sa tim uginulim zivotinjama opet se neka jedinka dolazi u dodir ili se hrani.,
orlovi lesinari,razni insekti,muve i nema takvih inficiranja..
Uvek nocu neki sis-mis koji mozda ima koronu mi prolazi pored glave,a macka hoce da ga uhvati, i veliko je pitanje koliko njih stradalo i na takav nacin hiljadama godinama unazad..
Ovakvih primera i podpitanja postavio bih na hiljade,pa bi mi trebalo da pisem do sutra..

Znaci:

S l u c a j n o s t nekakve mutacije ne postoji,iskljucena je.,i ne daj boze da se virus tako prenese,jer bi sve pomrlo zarazenoscu na planeti u kratkom roku.,pa je
veliko pitanje zasto do sada ljudska populacija nije nikada u svojoj istoriji imala mutaciju
,,k o r o n a - v i r u s"!?







Priroda nekako sve to regulise u nekakav savrsen sklad..
 
aha super
a kako onda objasnjavas da se to naslo u stripu? da ga nije 123cvb napisao pa dosao ovde po besplatnu reklamu ili imas neku drugu teoriju
Korona virus (ne covid 19 nego cela porodica) postoji već bar 50 godina, sam izraz korona je latinska reč koja postoji preko 2000 godina i naravno da je neko i nekad to upotrebio. Ne misliš valjda da nas ubeđuješ kako je stripocrtač upućen u hemiju i medicinu budućnosti?!
 
Korona virus (ne covid 19 nego cela porodica) postoji već bar 50 godina, sam izraz korona je latinska reč koja postoji preko 2000 godina i naravno da je neko i nekad to upotrebio. Ne misliš valjda da nas ubeđuješ kako je stripocrtač upućen u hemiju i medicinu budućnosti?!
i to su bas pogodili da ce se "desiti" 2020, kakva slucajnost
plus sto su prethodna dva virusa iz te grupe zajedno ubila oko 1500 ljudi...
 
Poslednja izmena:
S l u c a j n o s t nekakve mutacije ne postoji,iskljucena je.,i ne daj boze da se virus tako prenese,jer bi sve pomrlo zarazenoscu na planeti u kratkom roku.,pa je
veliko pitanje zasto do sada ljudska populacija nije nikada u svojoj istoriji imala mutaciju
,,k o r o n a - v i r u s"!?
Nikad nisi cuo da virus gripa mutira?
to su bas pogodili da ce se "desiti" 2020, kakva slucajnost
plus sto su prethodna dva virusa iz te grupe zajedno ubila oko 1500 ljudi...
Porediti te tri vrste virusa je kao porediti Mercedes i Jugo.Ili da ti bude blize traktor i frezu.
 
Nebih da se ponavljam ali to sto sam napisao je tako.
Jos nisam cuo nijednog seljaka,veterinara,obicnog coveka koji drzi neku zivotinju pa i macku u gradu da se zarazio nekim
virus mutantom..
Toga nema ljudi..
Pa dajte neki cvrst dokaz za to sto tvrdite..

Svako ko je ziveo u prirodi,neki seljak ,veterinar,.
Taj zna da nikakav virus ne mutira u prirodi,da nema mutacije i prelaska sa vrste na vrstu
(osim labaratorijskog)..
Nedaj boze da se desi takva mutacija i prelaska sa vrste na vrstu..
Nastala bi velika pandemija.,i
zivot na planeti nebi postojao..
 
Nebih da se ponavljam ali to sto sam napisao je tako.
Jos nisam cuo nijednog seljaka,veterinara,obicnog coveka koji drzi neku zivotinju pa i macku u gradu da se zarazio nekim
virus mutantom..
Toga nema ljudi..
Pa dajte neki cvrst dokaz za to sto tvrdite..

Svako ko je ziveo u prirodi,neki seljak ,veterinar,.
Taj zna da nikakav virus ne mutira u prirodi,da nema mutacije i prelaska sa vrste na vrstu
(osim labaratorijskog)..
Nedaj boze da se desi takva mutacija i prelaska sa vrste na vrstu..
Nastala bi velika pandemija.,i
zivot na planeti nebi postojao..
Zašto se pregleda meso,kada se zakolje svinja?
Ima fora i da ne platiš pregled,ako se krv zgrušnjava,90% je meso zdravo,ako nastavi da teče ko voda,batoooo...
 
Zašto se pregleda meso,kada se zakolje svinja?
Ima fora i da ne platiš pregled,ako se krv zgrušnjava,90% je meso zdravo,ako nastavi da teče ko voda,batoooo...
Ne pricam o mesu,trihineli.,vec o virusima..
A sve sam objasnio u predhodnim postovima napisanim..
Ove godine u martu mesecu bilo pomora svinjske kuge i mogao si da sretnes na svakih 400 metara uginulu svinju..
Tim lesinama se hrane lesinari,orlovi,zmije,komarci,
muve itd,a pored njih iskacu zecevi i srne.
U zivotinjskom svetu skoro svaka jedinka napada i prozdire drugu vrstu od kad postoji sveta i veka.
Nijedan slucaj se nije desila neka mutacija virusa i nekakav prelazak na drugu vrstu..
Ok,
Hajde da nesto razjasnimo:
sis-misevi prenose ovu koronu od kad je sveta i veka,.
Ok,
Neko ga ispekao i pojeo,neka zivotinja ili macka itd..
Gde vam je ta zaraza na drugu vrstu u prirodi.,
Pa nema je.,nikada nije bila i nece biti.
U gradu uvek navece kada zapalim cigaru u dvoristu proleti koji sis-mis iznad glave a macki malo treba da ga uhvati..
Kada bi izbila takva zbrka od zaraze i prelazak sa vrste na vrstu zivot na zemlji nebi bio moguc ni godinu dana.
 
Svet tako ne funkcionise jer je prevelik za tako nesto, a jedan od razloga je potpuna nedisciplina i ljudska gramzivost. Ne postoji teoretska mogucnost da imas saglasnost sveta i sa ovoliko drzava i vlada, a kamoli sa jednom iz senke koju niko nikada nije video, odnosno, svako je vidi na 1000 nacina a obavezno je tamo negde na Zapadu, iako je Zapad i bela rasa potpuni minoritet na svetu.

Ovo je glavni razlog zašto su ljudi kao ti još uvek uspavani - odbijaš da prihvatiš za moguće ono što ti na prvi pogled izgleda neverovatno. Svet koji ti smatraš stvarnim predstavljen ti je iz medija i u takvom svetu zaista ne bi postojala mogućnost da sve države i vlade sveta sarađuju oko ove korona prevare. Ali, zamisli za trenutak da takva slika koju imaš o svetu nije stvarna i da već najmanje 100 godina ne postoje nezavisne države ili nezavisne vlade tih država. Umesto toga, svet je jedna jedinstvena politička celina kojom se upravlja kao korporacijom, čovečanstvo je potpuno podeljeno na dva dela - vladajuću elitu koja ima moć, tehnologiju i znanje i uspavane mase, koje ovi prvi tretiraju kao stoku, ubijaju ih u ratovima, vrše medicinske eksperimente nad njima i slično. Predstavnici elite su odlučili da države, vlade i izbori i dalje formalno postoje samo iz razloga da bi stoka mislila da ima slobodu, a ti političari za koje glasamo su samo glumci koji glume da su deo naroda i predstavnici naroda. Umesto toga, oni nisu više nego guverneri provincija svetske korporacije. I pogrešno je misliti da su ti predstavnici elite negde "na zapadu". Oni su svugde, u svakoj državi, u medijima i na rukovodećim položajima, Srbija je čak jedan od njihovih "centara".

Da dodam da sam i ja verovao u tvoju sliku o svetu sve do ove 2020. godine, ali je ova korona bila toliki napad na zdrav razum, da sam takvo gledište o postojanju nezavisnih država na ovom svetu, na osnovu logike, morao da odbacim. Jedini alternativni odgovor koji sam mogao da uklopim u logiku je onaj odgovor koji sam ti dao.
 

Back
Top