Quantcast

DOKAZ DA JE BOG TIRANIN, SADISTA I ČOVEKO MRZAC!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mita Komita

Veoma poznat
Moderator
Poruka
14.970

I ovo zasita ima u Bibliji. Bog mrzi čoveka. Mrzi činjenicu što je morao da ga stvori. Zato mu je zagorčao što je najviše mogao život na zemlji!
Cela uvodna postavka je bez veze. Ne znam odakle je voditelj izvukao taj pasus ali tako nešto nećeš da nadješ u Starom Zavetu što je Miroljubova glavna knjiga (zagovornik "pod mač bato" filozofije). U Starom Zavetu, ne samo što Bog voli kad se narod tamani medju sobom, nego to podspešuje i dodatno kažnjava ako nisu potamali sve "neprrijatelje" uključujući i nerodjenu decu u majčinim utrobama. Dakle, Miroljub ima NULA kredibilitet da kaže to što je rekao.

Mr.Infinity

Veoma poznat
Poruka
12.701
Cela uvodna postavka je bez veze. Ne znam odakle je voditelj izvukao taj pasus ali tako nešto nećeš da nadješ u Starom Zavetu što je Miroljubova glavna knjiga (zagovornik "pod mač bato" filozofije). U Starom Zavetu, ne samo što Bog voli kad se narod tamani medju sobom, nego to podspešuje i dodatno kažnjava ako nisu potamali sve "neprrijatelje" uključujući i nerodjenu decu u majčinim utrobama. Dakle, Miroljub ima NULA kredibilitet da kaže to što je rekao.
Miroljub je odavno već iskompromitovan i nema kredibilitet. Njega vole kidare zbog stava da se ne ide u školu.

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.239
Posle svestranog proucavanja svih fakata,mislim na detaljno upoznavanje,sa starhotama sa zlocinima u toku prvog i drugog svetskog rata,ja sam
definitivno odbacio Religiju i Boga.Ako Bog postoji,kako je dozvolio da milioni ljudi,bude muceno,bacani zivi u uzarene peci,u logorima onog ludaka
Hitlera.A i zlocini koji su vrseni,u nasem gradjanskom ratu,devedesetih godina proslog veka,nisu nista manje strasni surovi.Ne.Nema Boga,ima samo
uzasno zlih ljudi,prema kojima su i najdivljije zivotinje,mali macici.Jedino sto moze coveka spasti da ne poludi,to je ljubav.Ljubav sa osobom suprotnog
pola.Seks je najveca Religija.Kada muskarac udje u utrobu zene,on svojim penisom,i nju i sbe,uznosi u slatkom zanosu,do samih nebesa.

aeternum

Iskusan
Poruka
5.480
Samo što neće Satana pobiti ljude nego Bog kome se ti moliš.
Nikako da shvatis osnovnu stvar sta je dobro a sta zlo.
Zlo je unistavati dobro a dobro je unistiti zlo.

Bog ce unistiti zle ljude a Sotona je taj koji unistava sve ljude i dobre i zle.
Dakle zli nemaju pravo da postoje, Bog zato sto je ljubav, unistice zlo i zle
kao i i Sotonu i Demone.

i nakon toga zlo nece vise nikada postojati samo dobro i ljubav
i covecanstvo dobrih ljudi.

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.239
Nikako da shvatis osnovnu stvar sta je dobro a sta zlo.
Zlo je unistavati dobro a dobro je unistiti zlo.

Bog ce unistiti zle ljude a Sotona je taj koji unistava sve ljude i dobre i zle.
Dakle zli nemaju pravo da postoje, Bog zato sto je ljubav, unistice zlo i zle
kao i i Sotonu i Demone.

i nakon toga zlo nece vise nikada postojati samo dobro i ljubav
i covecanstvo dobrih ljudi.
Moras da prihvatis cinjenicu,da je zlo neunistivo,jer se ono nalazi u samoj svesti,miliona ljudi.Zlo ce uvek postojati.A u stalnoj borbi zla i dobrote,
zlo redovno pobedjuje,jer je njegova nadmoc u tome,sto zlih ljudi,ima mnogo,mnogo vise nego dobrih...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.