Quantcast

Dok SNS ruši Dačića albanci u ofanzivi za nova priznanja u UN

Srbin sam

Primećen član
Poruka
844
Autorska
U Burundiji je preminuo predsednik a Pacoli je odmah čestitao novom predsedniku.Podsetimo da je Burundija povukla priznanje Kosova zahvaljujući Ivici Dačiću.Dačić je jutros rekao da i novog predsednika dobro zna ali sada kada ruše njega nema više snage da se bori za Srbiju.Umesto da jačaju predsednika Srbije jačanjem i Dačića oni hoće da ga se otresu jer narod je napravio kardinalnu grešku dajući SNS-u dvotrećinsku većinu.Tek ćete sada videti braćo Srbi pravo lice SNS-a u priznanju nezavisnosti Kosova.

Srbin sam

Primećen član
Poruka
844
Kako dobijete inspiraciju za ove autorske teme. Dajte otvorite sada i nesto tipa "Uticaj razdeljka Aleksandra Vucica na opadanje populacije vrabaca u Beogradu". Sta zbog Vucica sada Dacic ne moze da otputuje u Burundi da vaskrsne rahetli predsednika i tako spreci da ta zemlja jos jednom promeni svoje misljenje. Jer svetska diplomatija izgleda tako funkcionise.
Pre nego što pokušate da omalovažavate protivnike Vučića ipak morate kontaktirati imenovanog za savet.Ovako ste smešni.

fobos11

Domaćin
Poruka
3.096
Pre nego što pokušate da omalovažavate protivnike Vučića ipak morate kontaktirati imenovanog za savet.Ovako ste smešni.
Drago mi je da sam te nasmejao. Ali po tvojoj logici po kojoj si otvorio temu, moze da se otvori tema tipa "Dok demonstranti ruse Beograd (Vucica), siptarii lobiraju za nova priznanja". Naravno ta tema bi bila docekana na noz, jer bi se ovde dokazivalo da jedno sa drugim nema veze, ali da ima veze to sto Vucic navodno radi protiv Dacica. Uglavnom jos jedna retardirana tema i plitko razmisljanje u moru slicnih tema i objava.

Sasha Smirnoff

Aktivan član
Poruka
1.729
Hoćemo razdor u crveno-crnoj koaliciji
Па, раздор би само очувао овај систем рада и све неправилности које се дешавају, јер би СПС аутоматски постао опозиција која је јако пожељна за сарадњу са осталом.
Замисли, Вучића сутра руши Дачић - и постане премијер. :hahaha:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.