Dok od Srbije traze da uvede sankcije Rusiji - zemlje EU visestruko povecavaju uvoz iz Rusije

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
40.225
Ne znam odakle si ti, ali ovo "rupa" navodi me da pises iz neke rupe od drzave, ma kakve.

Ako smo i rupa bar smo sami sebi gazde, a niciji sluge a opet "rupa".

A ako ti zelis da budes "rupa sa gazdom", onda uzivaj.
Gazde su nam EU i Nato. To potvrdjujemo svaki put kada glasamo u UN protiv Rusije, nasuprot zemalja koje su uz Rusiju i 35 uzdrzanih...

јанпи

Veoma poznat
Poruka
13.491
Gazde su nam EU i Nato. To potvrdjujemo svaki put kada glasamo u UN protiv Rusije, nasuprot zemalja koje su uz Rusiju i 35 uzdrzanih...

Зато што смо ДУЖНИ брате.
А Дуг је ЗАО ДРУГ!

Зашто их Орбан не гребе ни 2% а припада тој ЕУ?
Зато што је отплатио цео дуг ММФ-у и могу само да му пљуну под прозор!

Ми имамо НЕСПОСОБНЕ политичаре-зато се задужујемо од прљавих европљана који само гледају како да нас још
више упропасте,да нас убаце у толики Глиб где никада нећемо моћи се ишчупамо.

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
40.225
А Дуг је ЗАО ДРУГ!

Ми имамо НЕСПОСОБНЕ политичаре-зато се задужујемо од прљавих европљана који само гледају како да нас још
Mi smo na strani zapada, to je ocigledno. To sto mazu javnost, kao nismo lupili sankcije Rusima i te fore, to su lazi...

buudala

Legenda
Poruka
68.472
А Дуг је ЗАО ДРУГ!

Uvek teze zaspi onaj kome duguju nego onaj ko duguje.

Doduse ,realno, oni nama toliko duguju da ne bi mogli da nam isplate I kad bi hteli.

Samo dosudjene odstete za WWl i WWll sa kamatama bi danas bile oko 2-3 hiljade milijardi evropapirica.
Odsteta za 1999. oko 100 milijardi dosla bi kao tresnjica na torti

linch

Domaćin
Poruka
3.459
Ne znam odakle si ti, ali ovo "rupa" navodi me da pises iz neke rupe od drzave, ma kakve.

Ako smo i rupa bar smo sami sebi gazde, a niciji sluge a opet "rupa".

A ako ti zelis da budes "rupa sa gazdom", onda uzivaj.
Samo nastavite, prosto obožavam taj prkosni srpski (balkansko - turski) mentalitet. A onda se isčudavate.
Faza samostalnih "nacionalnih" država je prošla, jednostavno je nemoguće pratiti trendove, a kamo li ih kreirati samostalno.
Kao "nezavisna" srbija može samo da prati EU sa zakašnjenjem, koje je sve značajnije.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.