ДОЈЧЕ ВЕЛЕ О КРУШИКУ: „Српски лидери уздрмани скандалом око извоза оружја“

Trebam da se zamajavam onim što nije moj posao? Da lupam glavu oko nečega što može biti ili vrlo štetno, ili korisno za moj narod , a da realno nemam ni 1% informacija da donesem sud ... i taj jedan mi je neko servirao sa ciljem da poverujem u ono što on tvrdi

Šta se ja razumem , ili bilo ko drugi u trgovinu oružja ? Dok nije bila ova afera nisam znala da je obaveza izjava krajnjeg korisnika , a šta tek dalje da znam ili znamo ...
Pa taj Obradović se očigledno razume radi tamo 15 godina i tvrdi da ima sve dokaze za ono što je izneo i da čvrsto stoji iza njih ,pošto je po njemu vrh režima umešan u te koruptivne radnje bio bi red da neko odgovara , ili da dokažu da Obradović laže i kako kažeš zamajava javnost , pa nek onda on odgovara .
To dal je nešto "korisno ili štetno za narod " je apstraktna i virtuelna kategorija ,dok su koruptivne radnje egzaktne i dokazive , papirima , brojevima , ugovorima , bilansima ... i može prilično jasno da se utvrdi ko je tu u pravu , dal taj Obradović ili oni koje on optužuje za konkretne stvari .
 
Poslednja izmena:
A ko sada krade, nije mi ništa jasno. Oni bivši nisu u zatrvoru, zapravo promenusli su stranku i opet u vlasti. A ko sada krade.

Pa nećemoo valda čekati novu vlast koja će da govori kako su pršli krali. Daj da strpamo lopuže u zatvor, sada, odmah sutra. Makar u kučni pritvor kao uzbunjivača :ceka:

Nego odmah da prosle kriminalce vtratis na vlast. :) e, ser u jedan.....pa ni da trolujes ne znas, vec samo da ponavljas kao robot izjave tvojih miljenika ( za kintu), a kako znam da je za kintu? Tako sto je to jedina veza izmedju vas placenika i kriminalaca. Njima nije vazno sto ste krezavi i sto nemate od cega da prezivite, vec samo to da servirate njihove lazi po netu.
 
Po kom zakonu da ga streljaju?

Vi Srbi samoupravljaci ste poznati u streljanju Srba.
Pa ja cuo da svuda streljaju izdajnike u takvim situacijama ili ti to nisi cuo? Naravno da nema zakona, to sam napisao m hipoteticki, kao da kriminalci nisu vec uskladili zakone sa evropskim zakonodavstvom, da ne bi mogli biti streljani ni za izdaju. To iz legalnog ugla, ali zato ta kriminalna administracija ipak strelja svoje izdajnike i svoje neistomisljenike, tako sto posalje placene ubice i naravno, siptare i ustase, a onda "ne uspeva" da nadje ubicu ili zrtvu prikaze kao kriminalca.
 
https://srbin.info/drustvo/bugarska-novinarka-i-tesic-ojadio-krusik-vucic-mora-da-prestane-da-laze/

БУГАРСКА НОВИНАРКА: И Тешић ојадио Крушик; Вучић мора да престане да лаже!

Бугарска истраживачка новинарка Дилијана Гајтанџијева изјавила је дневном листу Данас да су “као још један доказ чињенице да је истина оно што је разоткрио Александар Обрадовић”, наводи Министарства финансија САД који показују да “Слободан Тешић, иначе на црној листи те земље, управља предузећима ‘Vectura trans’ и ‘Partizan tech’, као и да те две компаније имају много контаката са ‘Крушиком’ и да су и оне куповале оружје по привилегованим ценама”.

1576231175400.png


07:30 13.12.2019.


Поводом америчког ембарга појединцима и компанијама за извоз оружја из Србије, Гајтанџијева се пита “да ли ће председник Вучић сада назвати Америчко министарство финансија обавештајном канализацијом, као што је назвао мене јер сам, напросто, показала истину, да ли ће председник Вучић сада оптужити Америчко министарство финансија да ради за стране службе које намеравају да преузму српски оружарски бизнис, као што је оптужио мене и Александра Обрадовића”.

“Вучић мора да се извини и да престане да лаже српски народ”, тврди она.
 
Чим је неки текст ПРОТИВ СРБА - ето тебе Комшија да будеш"вредан" и да ОТВОРИШ ТЕМУ......... то је тако глупооооооо----------------- немам речи........ али хајде да видимо шта ће писати корисници........
samo prenose vest o tome kako su srbi protiv srba
 
Velke je bio voćkast i bez pravljenja
тај велке је изгледа био неки вељко који је гадно начепио хрвате и шиптаре, баш им се замерио, тако да би волео да га упознам.
 
https://srbin.info/drustvo/bugarska-novinarka-i-tesic-ojadio-krusik-vucic-mora-da-prestane-da-laze/

БУГАРСКА НОВИНАРКА: И Тешић ојадио Крушик; Вучић мора да престане да лаже!

Бугарска истраживачка новинарка Дилијана Гајтанџијева изјавила је дневном листу Данас да су “као још један доказ чињенице да је истина оно што је разоткрио Александар Обрадовић”, наводи Министарства финансија САД који показују да “Слободан Тешић, иначе на црној листи те земље, управља предузећима ‘Vectura trans’ и ‘Partizan tech’, као и да те две компаније имају много контаката са ‘Крушиком’ и да су и оне куповале оружје по привилегованим ценама”.

Pogledajte prilog 623510


07:30 13.12.2019.

Поводом америчког ембарга појединцима и компанијама за извоз оружја из Србије, Гајтанџијева се пита “да ли ће председник Вучић сада назвати Америчко министарство финансија обавештајном канализацијом, као што је назвао мене јер сам, напросто, показала истину, да ли ће председник Вучић сада оптужити Америчко министарство финансија да ради за стране службе које намеравају да преузму српски оружарски бизнис, као што је оптужио мене и Александра Обрадовића”.

“Вучић мора да се извини и да престане да лаже српски народ”, тврди она.
Pre će zemlja prestati da se okreće nego vučić da laže!
 
To Vucko vas malo trza, taman se ponadate da je gotov, a on ode u kod Putina i dopelja 4 helikoptera.

Poljeva vas malo hladnom malo vrucóm vodom.

Meni je najbitniji podatak da je izvoz srpske industrije naoruzanja porastao na 900 miliona $. Dakle, vise od malina i malo manje od IT sektora. ;)
A u vreme raznih Tadica, Sutanovaca i Prvoslava Davinica je bio 200 do 400 miliona $.
Setimo se da je Tadic po nalogu americke ambasade unistio 1200 raketa Strela-2M tamo negde sredinom 2000-ih, setimo se afera satelit, pancir... itd.
Dakle, srpska industrija noaruzanja je daleko konkurentnija nego sto je bila dok je Srbija jos bila NATO vazal 2011, dakle moze da ponudi svetskom trzistu solidne proizvode koji su svojom cenom i/ili kvalitetom konkurentni, imaju prodju.
 
Meni je najbitniji podatak da je izvoz srpske industrije naoruzanja porastao na 900 miliona $. Dakle, vise od malina i malo manje od IT sektora. ;)
A u vreme raznih Tadica i Sutanovaca do 2012. je bio 200 do 400 miliona $.
Dakle, srpska industrija noaruzanja je daleko konkurentnija nego sto je bila dok je Srbija jos bila NATO vazal 2011, dakle moze da ponudi svetskom trzistu solidne proizvode koji su svojom cenom i/ili kvalitetom konkurentni, imaju prodju.
Jako lepo, tapkarošite nagazne mine u Jemen.

A ovamo smanjujete plate
 

Back
Top