Dojave o bombama na više mesta u Beogradu

Штрчимо, сви ( европа, осим мађара ) зинули да им Бајден и Џонсон шорају у уста због русије, хрвати и пољаци се облизују, приде. Немој да те интернет претње погађају, још мање да се плашиш, било је и много горих ситуација.

@SURbel

gde je video? :lol:

Погађају ме интернет претње, али није то оно чега се плашим.
Плашим се тога да ова западњачка антируска хистерија почиње да се прелива и на нас.
Даље, кад се узме у обзир и то да смо посредно део узрока ове кризе, плус та западњачка хистерија и притисци (који све више добијају тон ултиматума) на нас, и плус то што нас Запад посматра као "мале Русе", резултат целе те једначине врло лако може да буде - повод, тј, да нас запад искористи као повод.
Што су једном већ и урадили пре стотињак година, тако да то не би било ништа ново.
 
Погађају ме интернет претње, али није то оно чега се плашим.
Плашим се тога да ова западњачка антируска хистерија почиње да се прелива и на нас.
Даље, кад се узме у обзир и то да смо посредно део узрока ове кризе, плус та западњачка хистерија и притисци (који све више добијају тон ултиматума) на нас, и плус то што нас Запад посматра као "мале Русе", резултат целе те једначине врло лако може да буде - повод, тј, да нас запад искористи као повод.
Што су једном већ и урадили пре стотињак година, тако да то не би било ништа ново.
Ma jok, pravi problem nije zapad nego Šormaz i grbave pristalice. Isto kao u vreme one nakaze od države sfrj. Zapad ima svoju priču i to je ok, u realnostinnema veze s nama.
 
Погађају ме интернет претње, али није то оно чега се плашим.
Плашим се тога да ова западњачка антируска хистерија почиње да се прелива и на нас.
Даље, кад се узме у обзир и то да смо посредно део узрока ове кризе, плус та западњачка хистерија и притисци (који све више добијају тон ултиматума) на нас, и плус то што нас Запад посматра као "мале Русе", резултат целе те једначине врло лако може да буде - повод, тј, да нас запад искористи као повод.
Што су једном већ и урадили пре стотињак година, тако да то не би било ништа ново.

Nema tu velikih pretnji.

Mi smo izgubili Kulturni rat, definitivno još 1970tih.

Ne govori to Zapad o nama kao malim rusima, već drugosrbijanci koji su proistekli od levih-liberala titoista, kada je u Zapadni komunizam(sfrj) ubačena njihova subkultura.

To traje već 2-3 generacija dekadenata i ispranih mozgova na suverenitet i slobodu.
 
Poslednja izmena:
Nema tu velikih pretnji.

Mi smo izgubili Kulturni rat, definitivno još 1970tih.

Ne govori to Zapad o nama kao malim rusima, već drugosrbijanci koji su proistekli od levih-liberala titoista, kada je u Zapadni komunizam(sfrj) ubačena njihova subkultura.

To je već 2-3 generacija dekadenata i isprabih mozgova na suverenitet i slobodu.
Некако увек у завршимо на домаћој политичкој сцени...
Наравно, постоје такви и свакакви у Србији, али овде је поента однос Запада према нама.
Постојање таквих и сличних домаћих 'елемената' не оправдава однос Запада према Србији.
 
Некако увек у завршимо на домаћој политичкој сцени...
Наравно, постоје такви и свакакви у Србији, али овде је поента однос Запада према нама.
Постојање таквих и сличних домаћих 'елемената' не оправдава однос Запада према Србији.

Da, tačno, ali imamo Trojance koji verglaju taj narativ za račun nvo, tuđe interese, tuđe vlade i sl...

Stranci ne koriste taj autošovinistički narativ, jer nema smisla!
 
Толико се поломисте око тога дал' нам дојаве уваљују западњаци да би увели санкције Русима, или нам их Руси уваљују да им не би увели. Или је то пак Вучкова игра. А ја вам тврдим да је то неки нига Хусеин из Нигерије урадио. Воли нашу историју, зна пола школа напамет. И све знамените личности по којим носе имена.
 
Da, tačno, ali imamo Trojance koji verglaju taj narativ za račun nvo, tuđe interese, tuđe vlade i sl...

Stranci ne koriste taj autošovinistički narativ, jer nema smisla!
Наравно да нема смисла, јер разједињује.
'Првосрбијанци' нападају 'другосрбијанце' зато што ови нападају њих, а обе стране, пошто су обузете једна другом, не виде шуму од дрвета! :rtfm:
'Првосрбијанци' су ти који би требало да су паметнији од тога, од 'другосрбијанаца' се то ни не очекује.
Значи, нервирате ме сви ђутуре! :rtfm: (част изузецима)
 
Наравно да нема смисла, јер разједињује.
'Првосрбијанци' нападају 'другосрбијанце' зато што ови нападају њих, а обе стране, пошто су обузете једна другом, не виде шуму од дрвета! :rtfm:
'Првосрбијанци' су ти који би требало да су паметнији од тога, од 'другосрбијанаца' се то ни не очекује.
Значи, нервирате ме сви ђутуре! :rtfm: (част изузецима)
ДругоСрбијанци и КрезубоСрбијанци су настали из ЛевоЛибералних(демократских) и Стаљинстичких(централистичких) комунистичких структура. Тито са тим својим системом демократског-централизма је стално са њима балансирао и тако направио фрагменирано и расцепљено друштво, са којима се лако управља, јер је народ у конфликту.

Зар не видите да то исто ради и Вучић.

Е видиш, то мене нервира ђутуре !!!!!!!!! Стара и структура и номенклатура.
 
ДругоСрбијанци и КрезубоСрбијанци су настали из ЛевоЛибералних(демократских) и Стаљинстичких(централистичких) комунистичких структура. Тито са тим својим системом демократског-централизма је стално са њима балансирао и тако направио фрагменирано и расцепљено друштво, са којима се лако управља, јер је народ у конфликту.

Зар не видите да то исто ради и Вучић.

Е видиш, то мене нервира ђутуре !!!!!!!!!

Само ви одржавајте тај конфликт, уместо да се бавите паметнијим и продуктивнијим послом.
Још једном, од 'другосрбијанаца' се ни не очекује да ураде нешто добро за Србију, а 'првосрбијанци' уместо да гледају шта је најбоље да ураде за Србију, они се баве 'другосрбијанцима'.
'Другосрбијанци' НЕЋЕ нестати, увек ће бити издајничких елемената, али могу бити скрајнути, маргинализовани, када би се 'првосрбијанци' бавили правим стварима, а не њима!

Путинееее! :worth:. Дођи у Србију да заведеш ред!
 
Само ви одржавајте тај конфликт, уместо да се бавите паметнијим и продуктивнијим послом.
Још једном, од 'другосрбијанаца' се ни не очекује да ураде нешто добро за Србију, а 'првосрбијанци' уместо да гледају шта је најбоље да ураде за Србију, они се баве 'другосрбијанцима'.
'Другосрбијанци' НЕЋЕ нестати, увек ће бити издајничких елемената, али могу бити скрајнути, маргинализовани, када би се 'првосрбијанци' бавили правим стварима, а не њима!

Путинееее! :worth:. Дођи у Србију да заведеш ред!
:lol:

Онда једино остаје НАродни Устанак.

Јер обе фракције су из исте титоистичке структуре...

Структура елите је титоистичка и позициона и опозициона - значи ти си за Устанак ... :kafa:
 
https://www.b92.net/bbc/index.php?yyyy=2022&mm=05&dd=18&nav_id=2155560

Svakako da je angazovano mnogo resursa radi provere i zastite dece i bolesnika, s druge strane budalastinom idiota koji se bave ovakvim napadom na Srbiju su postali problem globalnog anonimusa. Jasno je da su napadi na skole i bolnice kompromitovanje pokreta "anonimus" koji se bavi ozbiljnim buntom koji ne napada decu, bolesnike i nemocne, nego vlade i establisment.
Dakle, izvolite gospodo iz anonimusa, pa resite ove jadnike iz Srbije.
 
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije, u saradnji sa Tužilaštvom za organizovani kriminal i Višim javnim tužilaštvom, Posebnim tužilaštvom za borbu protiv visokotehnološkog kriminala, identifikovali su lokacije ukupno 19 mejl adresa - 18 adresa Gmail servisa i jednu mejl adresu servisa ProtonMail, sa kojih su stigle preteće poruke o postavljenim bombama na različitim lokacijama u Srbiji. Utvrđeno je da je osam takvih pretnji stiglo iz Poljske, četiri iz Gambije, po dve iz Irana i Nigerije i po jedna iz Ukrajine, Slovenije i Rusije, saopštio je večeras MUP.

https://nova.rs/vesti/hronika/oglas...nate-lokacije-sa-kojih-stizu-dojave/?ref=push
U prevodu mogu im popusiti k... iz koje god da su zemlje niko nece nekoga isporuciti svog drzavljanina u Srbiju.
Posto je VPN ko zna odakle su.
 

Nove dojave o bombama na više mesta u Beogradu: Brankov most, Gazela, TC Stadion, Narodni muzej i Vodovod​


https://www.danas.rs/vesti/drustvo/...ankov-most-gazela-tc-stadion-i-narodni-muzej/

Haos u Beogradu: Dojave o bombama u školama; "Ubijaće vas, mrzimo sebe, svi ste truli iznutra" FOTO​


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=05&dd=16&nav_category=16&nav_id=2155333

Većina osnovnih i srednjih škola dobila je večeras obaveštenje da će se nastava sutra, po svemu sudeći - odvijati onlajn, prenose beogradski mediji pozivajući se na RTS. Problem stvara činjenica da veliki broj prostorija nije pregledan od strane kontradiverzionih ekipa.

Podsetimo, nakon pretećih dojava o postavljenom eksplozivu u beogradskim osnovnim školama, stigla je nova pretnja - postavljene bombe na mostovima u Beogradu, u tržnim centrima, zoo vrtu, restoranima, železničkoj stanici...

https://nova.rs/vesti/drustvo/zbog-...ta-vazna-odluka-o-nastavi-u-skolama/?ref=push

Ovo je za sada jedna od posledica zbog neuvodjenja sankcija Rusiji. Mrežni rat u punom kapacitetu. Treba odoleti.

Pa jel grunula koja bomba đe više u pm?!


Ne znam, ali meni ovo baš liči na SNS boting sistem.
 
Glupi su sto svaku tretiraju kao da je tacna,postoje kamere i policija ispred skola i nemoguce je da ce neko proci i postaviti bombu,kao udje izadje bez deteta i torbe vazi+ sto preko mobilnog i licne karte,kartica mogu sve do jednog da identifikuju
Oni to i rade u korelaciji ,to im samo izgovor da bi uveli sankcije Rusiji .

Mišljenja sam da je to organizovala služba, ali opet možda grešim.
Naravno da ne gresis ,sve je toliko providno.
 

Back
Top