Dogovorena koalicija DS-SPS

Стварно ми није јасно зашто сви губитници избора имају потребу да свој бес за лош изборни резултат искаљују на грађанима Србије који су на изборима искористили своје грађанско право и исказали своју вољу ? Сви они кривца за свој пораз виде у грађанима Србије уместо у себи.Ко год је лоше прошао на изборима није пропустио прилику да каже како је народ глуп зато што није гласао за њега,а да је гласао за њега онда би ваљда био паметан.Најлакше је кривицу пребацити на другога.Народ је гласао онако како је гласао,у складу са својим уверењем,а да ли је добро изабрао то он најбоље зна.Нема потребе да му странке које су остале испод црте и оне које су једва прешле цензус говоре како је глуп исл.Ако је лоше одабрао сам ће носити терет своје лоше одлуке.

Problem je sto ja ne verujem u taj izborni rezultat, ali ne zelim o tome da pricam, jer ja (licno) nemam dokaz.
Oni koji imaju se uglavnom plase posledica, jer smo kao u Titovom rezimu.
Neka DSS ima 8%, OK, ali Tadic nema onoliko koliko kazu da ima.
 
Zar se neko iznenadio? :lol:

Кад сам видео да 40% није изашло и да је 6% поништило листић, све ми је било јасно. Е од тих 54% који су заиста гласали, само 60% је гласало за странке које су биле на власти, што значи да ову државу сада воде људи који имају подршку од око 25% свих бирача. Ето тако, једна четвртина влада над остале три четвртине. То је права лепота демократије.
 
Kako te bre bre ne mrzi da već 6 godina najavljuje krv do kolena , ko oni ludi američki ultrahrišćanski propovednici, što najavljuju smak sveta i armagedon za dva piva ili unuče burbona po parkovima .

ja... :eek: prvo nisam ovde 6 godina vec 3 jer dve godine mi nisu dali ni da privirim na forum a godinu nisam hteo samo zbog takih ko sto si ti :lol:

aj da ti odgovorim... krvi ima u srbiji ali ti to ne vidis, srbija se promenila na gore i ne treba da se koljemo medjusobno da bi se krv videla. ljudi pisaju krv svakog dana da bi prehranili decu zive kao stoka najgora jer ovo nema ni u albaniji. majke lezu u krevet misleci da li ce sutra deca imati mleko i hleb da ne budu gladna, deca su podivljala ne od luksuza i bestijalnosti vec od gladi dragi svetozare a da znas raspolozenje naroda znao bi da krv u svima kljuca. i konacno 6 godina je nistica u istoriji. samo dasak vetra. sloba je bio pre 20 godina a kao da je bilo juce i svi se pozivaju na njega u opravdanju ove izdaje sto rade danas. tako da ako zasita mislis da su ljudi sretni i da im nije dopizdilo onda si u velikoj zabludi. imas one amerikanke u filmu koje su provalile kako se krade na izborima u usa i to predocile senatu a ove zaboleo qurtaz, postavio sam film od sat i po gde su im nacrtali i na primeru pokazali. u srbiji ljudima mozes da oduzmes sve. ali kad im uzmes dostojanstvo i da te lazu i gledaju u oci i cere se ko majmuni pevaju igraju i podvriskuju varajuci ovako socno na izborima onda veruj mi da ne bi voleo da budem u njihovoj kozi ni sekunda.

a ako si srbin i znas kakvi smo mi i koliko nam malo treba i da nas tad zabole i za nas i za sve druge onda znas da je 100 stepeni tu.. samo sto nije.
 
file.php

Са две реченице описан ужас садашњости!
 
Е, пази овако ... слажем се ја са тобом, али врло добро знамо да ни Ивек ни Бокица не одлучују ... Сећаш се 2008. године? Договорена коалиција ДСС СРС СПС и сутрадан... прц ... нешто ново ... Тако да, Ивек ће ићи са оним кога му нареде ;) Или можда неће ићи он ... Можда ће Бокица ићи са оним са ким му нареде ... ко то више зна ... Не бих рекао да је готова коалиција ... И даље типујем ДС СНС и можда још неко
 
Pa temu sam vec postavio, ne razumem sta ce ti jos jedna ista sa istim izvorom?

:D da uprostim na krstin jezik :

- kao što se između DS-a i okobajčetinaca zna ko je gazda , a ko verni vuĆko i da je DS gazda i osnovao okobajčetinsku grupaciju da mu bude štaka po potrebi i da je njihova prva i zadnja , eeee tako je i sa ovom i svim drugim temama : Jom - DS gazda , a vi okobajčetinci verni pratioci, uvek drugi i u senci , uprošćeno verni vućko , a gazdina je uvek prva i zadnja :rotf:
 
Е, пази овако ... слажем се ја са тобом, али врло добро знамо да ни Ивек ни Бокица не одлучују ... Сећаш се 2008. године? Договорена коалиција ДСС СРС СПС и сутрадан... прц ... нешто ново ... Тако да, Ивек ће ићи са оним кога му нареде ;) Или можда неће ићи он ... Можда ће Бокица ићи са оним са ким му нареде ... ко то више зна ... Не бих рекао да је готова коалиција ... И даље типујем ДС СНС и можда још неко

Ја типујем
Скупштина - коалиција као и до сада ( ДС + СПС + мањине +...по потреби и договору )
ПРЕДСЕДНИК - ТОМТША ПРЕПОДОБНИ!
 

Back
Top