Quantcast

Dogovoren snimak radi obmane javnosti

Poruka
4.173
Dokaza nemam, ali imam jako jako veliki osecaj da je ovo iscenirano i da je snimak propaganda za koronu. Stvarno ali stvarno imam neki jako veliki osecaj da je i ovaj gospodin koji daje izjavu o caletu u toj propagandnoj masineriji. Znaci gospodin izdaleka ide prema kameri, kamera ga prati od samog pocetka iz daljine, voditeljka je takodje okrenuta prema gospodinu. Sta to govori? To govori da sva tri coveka i kamerman i voditeljka i gospodin koji daje interjvu su fokusirani prema istom dogadjaju jos od samog pocetka. A to da sva tri aktera SPONTANO budu fokusirani na isti dogadjaj je nemoguce. E sad da kamerman recimo luta kamerom pa ga voditeljka fokusira na gospodina ok ajde. Ili da gospodin stoji pa ga presrecu kamerman i voditeljka ajde i to da poverujemo da je to slucajna izjava ali ovako kad su sva tri aktera od samog pocetka fokusirani na izjavu je za mene jako jako jako sumnjiva.

Svi znamo da postoje izjave ljudi kojima su bolnice u Srbiji nudile 100 000 dinara da pristanu da im je ukucanin umro od korone i da se uvede u statistiku a u stvari covek umro od neke druge bolesti.

Jer evo recimo sad ovaj gospodin koji daje izjavu na snimku je na svim medijima, pa onda cela jedna konferencija za medije kriznog staba se bavila o smrti njegovog caleta, pa onda on daje izjave nekim francuskim medijima gde i oni u svojoj drzavi prenose ovaj iscenirani skandal gde je fokus da korona ubija, pa onda kaze da je dao izjave za jos neke strane agencije i medijske kuce. I sad znateli vi koliko je ljudi preminulo zbog lekarskog nemara ili nedostatka aparatura ili su dugo cekali na neki tretman na primer na skener itd pa nikom nista, nikakvi nemacki, francuski ili slicni mediji nisu bili zainteresovani A NITI NEKI NASI DOMACI TIPA N1 I SLICNE PROPAGANDNE MASINERIJE NOVOG SVETSKOG PORETKA. A ovde vidimo da se danima i danima oko toga vode medijska prica.

Po meni je to korona propaganda da se eto kao dokaze narodnoj masi da korona ubija.

Naravno ne kazem ja da njegov otac nije umro taman posla ali je pitanje od cega je umro da li bas od korone ili od neceg drugog na primer od infarkta. Cak i sam gospodin koji daje ovu izjavu na snimku kaze da do dan danas nije dobio papir gde pise da je njegov otac imao koronu.

E sad neko ce reci pa cekaj ovaj napada Vucica . Ali ljudi shvatite to je igra dobrog i loseg policajca da bi sludeli narod i da narod misli da postoje dve strane. ALI NE POSTOJE DVE STRANE NA POLITICKOJ SCENI, NE POSTOJE DVE STRANE U MEDIJIMA SA NACIONALNOM FREKVENCIJOM. SVI SU ONI U RUKAMA NOVOG SVETSKOG PORETKA I SVETSKE SATANISTICKE VLADE JOS UVEK U SENCI.

TAKO SE POJAVILI I OVI POTPISNICI KOJI BI DA MENJAJU KRIZNI STAB ALI NE DA RASKRINKAJU KORONA LAZ I PROPAGANDU VEC BI ONI MNOGO JACE I VECE MERE UVODILI OD OVIH KOJI SU SAD KRIZNI STAB.

Cak postoji mogucnost da i sam gospodin veruje da je njegov otac umro od korone jer su mu namerno dali taj papir kako nema respiratora za njegovog oca kako bi ga navukli da protestuje. Jer iskreno ne verujem da namerno ubijaju ljude ako je korona opasna pa ce konzilijum lekara namerno da ne stave nekog na respirator ako vec imaju slobodan respirator. A koliko se secam u pocetku kad je krenula korona i kad je njegov otac na zalost preminuo tad i nije bila bas velika navalica na respiratore sto znaci da sumnjam da nisu imali slobodne respiratore.

Evo tog po meni isceniranog snimka:

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.