Komunistkinja
Buduća legenda
- Poruka
- 48.824
Договор о штиту или хладни рат
Русија ће убрзати развој свог нуклеарног потенцијала, aко са Западом не буде постигнут договор о размештању противракетне одбране у Европи, рекао је председник Русије Дмитриј Медведев.
"Истовремено, ми смо успели и да се одбранимо и данас можемо да се бранимо. Да бранимо нашу независност, наше суверене приступе. Под тим подразумевам и догађаје 2008. године", рекао је руски председник и додао да је веома важно да држава осећа да је јака, како год то интерпретирали у другим земљама, алудирајући на рат са Грузијом.
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/Свет/893916/Договор+о+штиту+или+хладни+рат.html
Нема више зезања са Русијом ,опасно постаје .Русија заузима свој став ,Русија
гледа и помно прати НАТО акције .Русија је спремна на све !
Мени изгледа да ће свашта ту да буде ,него на коју ће те ви страну
Русија ће убрзати развој свог нуклеарног потенцијала, aко са Западом не буде постигнут договор о размештању противракетне одбране у Европи, рекао је председник Русије Дмитриј Медведев.
"Истовремено, ми смо успели и да се одбранимо и данас можемо да се бранимо. Да бранимо нашу независност, наше суверене приступе. Под тим подразумевам и догађаје 2008. године", рекао је руски председник и додао да је веома важно да држава осећа да је јака, како год то интерпретирали у другим земљама, алудирајући на рат са Грузијом.
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/Свет/893916/Договор+о+штиту+или+хладни+рат.html
Нема више зезања са Русијом ,опасно постаје .Русија заузима свој став ,Русија
гледа и помно прати НАТО акције .Русија је спремна на све !
Мени изгледа да ће свашта ту да буде ,него на коју ће те ви страну

Poslednja izmena:
