Договор о штиту или хладни рат

У случају да дође до хладног рата

  • Остајем на страни Русије

  • Дајем подршку Америци и Нато пакту

  • Не знам ти ја то ,само знам да Европа нема алтернативу


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Komunistkinja

Buduća legenda
Poruka
48.824
Договор о штиту или хладни рат


Русија ће убрзати развој свог нуклеарног потенцијала, aко са Западом не буде постигнут договор о размештању противракетне одбране у Европи, рекао је председник Русије Дмитриј Медведев.

"Истовремено, ми смо успели и да се одбранимо и данас можемо да се бранимо. Да бранимо нашу независност, наше суверене приступе. Под тим подразумевам и догађаје 2008. године", рекао је руски председник и додао да је веома важно да држава осећа да је јака, како год то интерпретирали у другим земљама, алудирајући на рат са Грузијом.

http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/2/Свет/893916/Договор+о+штиту+или+хладни+рат.html

Нема више зезања са Русијом ,опасно постаје .Русија заузима свој став ,Русија
гледа и помно прати НАТО акције .Русија је спремна на све !

Мени изгледа да ће свашта ту да буде ,него на коју ће те ви страну:think:

PutinCheckingWatchNewYear2007.jpg
 
Poslednja izmena:
Prosli hladni rat Rusija i ceo istocni blok zavrsili su na ivici gladi.
Amerika je bolesnik kome ce dugo trebati da umre (kao Otomansko carstvo na Balkanu).
Mislim da ce ovde odlucujucu ulogu imati Nemacka. Privrede Nemacke i Rusije su kmpatibilne i s obzirom na veliku ekonomsku moc ova zemlja ne bi bila inferiorna u ovakvom savezu.
Ako Nemacka promeni stranu i stane uz Rusiju onda Srbija nema o cemu da razmislja.
Bez Nemacke (ovde racunam i drzave satelite) Rusija nema velike sanse.
 
Опасно Русија реагује дефинитивно је повратила снагу ,постала је поновно снажна и пркосна.Живела сам за овај дан

Lepo je to...ali mi koristi prave nikada nijesmo dobili...Ni njenim jačanjem i silom nije nikada stopostono bezrezrvno krenula u pomoć Srbiji već u rukavicama...
ne kažem da nam niejsu naklonjeni al ito je vishe za narod nego za vlast koja uvjek nekako gleda prvosvoje ciljeve i sa nama su chesto prkosili zapadu ali bi uvjek nekako ostajali mi uskaraćeni za pomoć onu pravu kad je najteže bilo od prvog srpskog ustanka pa sve ovamo na dalje...

Lijepo je da se radujesh samo shto ti u tom jačanju rusije vidiš neko dobro za srbiju naravno...međutim od toga drugaric odma ti kažem-slaba vajda...
 

Back
Top