Quantcast

Догодило се на данашњи дан 11.9 (11.септембар)

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
30.595
Није лепо, али је разумљиво.
не знаш шта се овде говорило током бомбардовања само Срба током последњих ратова, и сасвим је логично да има људи који то не могу да опросте.
Ko je pricao o Srbima ili Afganistancima, spomenuo sam neduzne civile na godisnjicu njihovog stradanja.
Sta tu ima da se dodaje, a ovi, a oni, jasno je kao dan.

HEFESTOS 1

Veoma poznat
Poruka
10.154
Ko je pricao o Srbima ili Afganistancima, spomenuo sam neduzne civile na godisnjicu njihovog stradanja.
Sta tu ima da se dodaje, a ovi, a oni, jasno je kao dan.
Кад страдаш без кривице, као што смо ми страдали- тешко је са оне стране која те напала видети невине. Ко посегне за колективном кривицом- мора да то исто прихвати и за себе.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
30.595
Кад страдаш без кривице, као што смо ми страдали- тешко је са оне стране која те напала видети невине. Ко посегне за колективном кривицом- мора да то исто прихвати и за себе.
Ne razumem sta hoces da kazes.
Hoces da opravdas ono komunisticko gomno i papucara koji je kostao 50,000 Srba glave i unistenih domova i da se poistovetis sa nekim mudzama koji su u tom istom ratu Srbima sekli glave, jel to?

јанпи

Poznat
Poruka
8.133
Prezirem ove etatističke konzervativce kao i vas boljševike, ali se nekako snuždim kad vidim ovu sliku.

Ne daj Bože nikom. Nikad.
ахахахахха...
Па он је то, Буш је далеко пре самог минирања близнакиња знао да су миниране приликом те посете школи.

Да ли ти стварно верујеш да су близнакиње срушиле неки авиони? :hahaha:

ахахахахха...
Па он је то, Буш је далеко пре самог минирања близнакиња знао да су миниране приликом те посете школи.

Да ли ти стварно верујеш да су близнакиње срушиле неки авиони? :hahaha:
Da.

To nije pitanje vere. U Boga se veruje ili ne veruje.

9/11 je pitanje zdravog razuma.

јанпи

Poznat
Poruka
8.133
Da.

To nije pitanje vere. U Boga se veruje ili ne veruje.

9/11 je pitanje zdravog razuma.
Близнакиње си миниране.Миниране изнутра код својих потпорних стубова.
Оне су сеуправо тако и срушиле,урушиле.Целе.
Такво рушење не могу да изазову 2 путничка авиона.

Твоји американци су жртвовали преко 2000 својих грађана зарад примата
на светском тржишту дроге(авганистанског опијума), од кога се иначе производи хероин.

Да ли сада схваташ каква сте Ви стока?

Близнакиње си миниране.Миниране изнутра код својих потпорних стубова.
Оне су сеуправо тако и срушиле,урушиле.Целе.
Такво рушење не могу да изазову 2 путничка авиона.

Твоји американци су жртвовали преко 2000 својих грађана зарад примата
на светском тржишту дроге(авганистанског опијума), од кога се иначе производи хероин.

Да ли сада схваташ каква сте Ви стока?
Rekoh juče da si loša investicija. Posle se čudiš zašto ne ulazim s tobom u razmenu argumenata i ozbiljnu debatu. Ja šatro smrad, foliram se tu nešto, izigravam mangupa. Pa ne, ljudi mog kova i iskustva mentalnu trulež prepoznaju u roku od odmah.

Saliva

Iskusan
Poruka
6.762
Zato po tom principu treba streljati sve preostale komuniste, deci komunista oduzeti sve sto su oteli, obeleziti ih i sikanirati i proterivati u trece zemlje, recimo Zimbabve i Kongo.

Jel spremas friz za GejPrajd?

Gruban

Buduća legenda
Poruka
26.994
Sećam se kao da je juče bilo kad su eksperti na američkim televizijama što je prenošeno na našim tevejima ,u prvim i ne samo u prvim časovima nakon događaja pretpostavljali a za mene i za druge razumne Srbe,to nije bila samo pretpostavka nego i obećanje,o celih 15000 komaTa .Ta cifra se već krajem prvog dana počela da osipa da bi se za nekoliko dana svela na tričavih 3000 komata.Razočaranje pogolemo ali šta se tu može,kako kažu daj šta daš.Poklonu se u zube ne gleda.

a bre Milun

Veoma poznat
Poruka
13.725
На данашњи дан пре скоро две деценије алахови следбеници су ударили на христову цивилизацију у покушају да Џихадом рашире религију пустињског разбојника и униште свет какав данас познајемо.

Ми Срби смо читаву деценију раније препознали опасност и били претече у борби против тероризма.

Наши савезници из два светска рата су у општром одговору разбили талибане, а наш брат Садам Хусеин је био колатерална штета борбе против тероризма.
..........kao i Gadafi, Asad, Maduro, Kastro, Rohani, Janukovic, Kim, Djinping, Putin...................i jos citava plejada celnika drzava koje stoje na putu NWO.

a "teroristi" napali ameriku 11.09.2001......?

https://www.spiegel.de/politik/deutschland/angeblicher-bush-hitler-vergleich-daeubler-gmelin-fuehlt-sich-voellig-falsch-verstanden-a-215061.html

mrzi me da prevodim. al radi se o logicnoj reakciji nemacke ministarke koja je zdravom logikom optuzila AMERIKU za pocetak rata sa ostatkom sveta koji je tada stajao na putu NOVOG SVETSKOG PORETKA............Naravno, kad su stigle prve "dolarske rate" , Herta je "promenila" misljenje...............AL SVET JE IPAK PRIHVATIO NJENU PRVU IZJAVU KAO NJEN STAV.

"...............Hitler je sam iscenirao napad na Relej Gleiwitz na poljskoj granici kako bi imao razlog za napad na Poljsku a zatim na celu Evropu......"
"...............americka Vlada je sama iscenirala napad na WTC kako bi pausalno optuzila i napala sve zemlje koje stoje na putu NOVOG SVETSKO PORETKA.."

HEFESTOS 1

Veoma poznat
Poruka
10.154
Ne razumem sta hoces da kazes.
Видим да не разумеш, а видим и зашто не разумеш...
Хоћеш да се неко одавде сад зароза јер су твоје Амере скенјали неки муслимани, као одмазду за америчка брљања по Афганистану, Ираку, и где год већ?
И то би да правдаш неком "хришћанском солидарношћу"?
А где је била та хришћанска солидарност Амера, кад су ти исти муџоси клали Србе по Босни!?
Какве су то лицемерне форе?
Како можеш да будеш тако слеп и безобразан?:think:
Докле ћете се вадити на хистерију "антикомунизма"? Какав, бре, комунизам, кад га овде никад није ни било?
Или је све што вама Америма не одговара- аутоматски комунизам?