- Poruka
- 210
Sta vise volite 4umasice i objasnite zasto ? 







Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.






Ko je angel ?
nisi odgovorila na pitanje![]()



Uh mrtva trka..posto se dvoumim izabracu jockey



Znaci Doggy-Maniac![]()
Cool !![]()
sisaj karru

Laki...gde su ti maniri??
kaze se sisaj karru balavu...![]()
to to to,aj stanemo jedan do drugog i izvadimo karre da ih sisa ovaj moron,ako nam se ne digne nateraćemo ga da ih žvaće!
moze...ali prvo da izvadi veshtachku vilicu...moze budala da ogladni...pa reshi da pregrize...

))))brate da napravimo ti i ja jedan parti za forumašice,nešto ovako

ako treba da biram izmedju ova dva iz teme biram dogi.
al ustvari daj sta das![]()

Lepe su vam te Bakice ...za bolje i niste![]()
Babojebci![]()

najbolje da se on meni javi...kako kaze kichic na kraju...
Laki,jel i forumaljke sad treba nama same da se javljaju??![]()