Doggy ne donosi "O"?!

Mastrangello

Zainteresovan član
Poruka
446
Na drugoj platformi se pojavila tema o - nemogucnosti zena da dozive orgazam u "doggy" pozi.

Poucen visedecenijskim iskustvom gledanjem sex snimaka i stvarima koje sam tamo video i naucio, zakolutah ocima i sa podsmehom na licu, zaputih se pravo na komentare, ocekujuci da ce tekst/tema biti ismejana i od strane drugih.
Medjutim...
Iznenadjujuce veliki broj zena je ostavilo potvrdjujuci komentar na ovu temu. Kao, "Lepo je, prija mi, ali ne mogu tako da svrsim".

Je l' moguce ovo? I u tako velikom broju zena?

Paula

black cat
Moderator
Poruka
15.670
Ovo što kaže Džordž, kada ste od pozadi gledajte da dirate ženu i po grudima i po pici, i vama lepo da vatate i ženi lepo .. i maštovito, ne samo udri od pozadi, već malo preko fotelje, malo stojeći.. a najbolje opustiti se i lepo prirodno stenjati da oseti da se palite na nju, to je najveći afrodizijak

I na kraju, što mora tako da svrši? Ionako se u zanosu menjaju položaji.. neka ona odabere kako želi da svrši, a vi kako vi želite, ako već to ne radite istovremeno unutra.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
43.876
jbg, a znaš da ima onih koji hoće stalno u istoj pozi da svršavaju... to bi dosadilo i da gledaš, a kamoli da učestvuješ :)
Ma jok, nego cu da eksperimentisem svaki put kqd legnem s njom. Sta li je vecras procitala u magazinu. I obicno to bude gde ja treba da se krivim a ona da se prepusti. Mrs more, lezi tamo, lukovi dole, dupe gore.

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Na drugoj platformi se pojavila tema o - nemogucnosti zena da dozive orgazam u "doggy" pozi.

Poucen visedecenijskim iskustvom gledanjem sex snimaka i stvarima koje sam tamo video i naucio, zakolutah ocima i sa podsmehom na licu, zaputih se pravo na komentare, ocekujuci da ce tekst/tema biti ismejana i od strane drugih.
Medjutim...
Iznenadjujuce veliki broj zena je ostavilo potvrdjujuci komentar na ovu temu. Kao, "Lepo je, prija mi, ali ne mogu tako da svrsim".

Tacno je to da zene u ovoj pozi tesko ili nikako ne dozive orgazam,ona je vise za uzbudjivanje muskarca kome prija pogled na lepo zensko telo,,za mazenje i masazu zenskog tela ako to muskarac ume,ako zna da oseti sta zena voli,za mazenje zenske guze koja je u tom trenutku u najlepsem polozaju.
Jos jednom cu se ograditi,nema u sexu pravila,sve je stvar trenutnog osecaja a orgazam dolazi iz raznoraznih razloga tako da....experimentisite,menjajte polozaje,budite aktivni i nece biti promasaja.;)

Darth Vader

Buduća legenda
Poruka
30.630

Medjutim...

Pitaš brate.Pitaš.Komuniciraš tokom seksa ili vođenja ljubavi,ne bitno šta radite.Pitaš.Nisu svi muškarci isti nisu sve žene iste.Pitaš.Jel ti ovako odvovara?Možeš li da svršiš ovako.Da ne A ovako.A onako.Pitaš pričaš.Šta bi radio...ma.
Pitaš.Šta ja znam.Mislim.Normalno je valjda da radiš još neku stimulaciju grudi,klitorisa.Nisi drvo.
...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.