Dogadjaj

KAd sam imao kamen u bubregu probusio sam kondom, ali nikad mi nije izleteo.
Sinke posle koliko to vremena izleti kondom, jel treba vise od 10 godina apstinecije.
 
**** simke svoju tetku......pa odakle ti ovakve ideje....

Ako je količina u pitanju , lakše je pući nego odleteti....ali to je retko usled bilo čega takvog....pa može da stane 5 litara vode u njega.....
Što ne kupiš jedan , ali i da ga otvoriš i lepo napuniš vodom...pa se igraj slobodno da se opustiš....
 
Ja sam mislila da sam cula glupa pitanja, sad sam shvatila da nijedno nije bilo glupo. Kad ih uporedim sa ovim pitanjem, sva ta pitanja mi deluju smisleno. :)
 
@ sinke:
To sto si se salio samo pogorsava situaciju. Da se nisi salio mislila bih da si retardiran, pa bi mi bilo zao.Ovako ne znam sta da mislim.

Meni stvarno nije jasno da ljudi sa skoro 30 godina mogu da budu da budu toliko zaludni pa smisljaju tako debilna pitanja, tipa: "Da li kad kinem mogu da napravim okean?"
Tebi mora da je zivot bas dosadan. Uzmi slazi puzzle, citaj neku knjigu, gledaj film, prosetaj, zovi hot-line,sedi u kafic procitaj novine, moozda ces zaista moci nesto pametno da kazes, a mpzda i neces ali ces bar pokusati. Srecno!
 

Back
Top