Dodji te u Bec braco Srbi, kad nemozemo u Srbiji da kod u Becu da zivimo ko ljudi

Koliko si ti naivan i nezreo.
Pa sta mislis, da svi Srbi, kojim slucajem imaju love, kao sto je ima Dragana, da li bi dosli da kupuju neke dvorce ovde?
Sto ne kupis ti dvorac ovde?

Nisam reko da kupe dvor nego da dodju ovde da zarade pametne pare.

A i da malo razbijem gluposti o ljudima treceg ranga sam stavio Draganu Mirkovic.
 
Kao student ti jos nisi prakticno ni poceo da zivis tako da nisi kompetentan da dajes bilo kave ocene o zivotu i sansama na zapadu.

Srba u Becu ima toliko da mozes da napunis 2 Kragujevca, a samo 1% njih zapocelo neki privatni biznis i stvarno uspelo u zivotu.
Ostali se vecinom pogotovo zadnjih 10 godina dave u kreditima i dugovima i ne zive nego prezivljavaju.
 
Kao student ti jos nisi prakticno ni poceo da zivis tako da nisi kompetentan da dajes bilo kave ocene o zivotu i sansama na zapadu.

Srba u Becu ima toliko da mozes da napunis 2 Kragujevca, a samo 1% njih zapocelo neki privatni biznis i stvarno uspelo u zivotu.
Ostali se vecinom pogotovo zadnjih 10 godina dave u kreditima i dugovima i ne zive nego prezivljavaju.

Ajd molim te radim pored studija kod oca.

Imam sopstveni stan i zivim dobro.
 
Ajd molim te radim pored studija kod oca.

Imam sopstveni stan i zivim dobro.

Da nisi i ti jedan od onih isfrustriranih delikvenata, gutaca zileta, sto dolaze kod mene stalno u hitnu?
Na dobrom si putu da postanes veci Austrijanac od samih Austrijanaca i da pocnes da pljujes po strancima, kao sto rade "bömische tschuschen" ovde, kojih je uostalom, prepun Bec.
 
Poslednja izmena:
Braco bezite iz Srbije.
Passport-1.png
 

Back
Top