Dođi na večeru - Prva TV

Tantor.

Primećen član
Banovan
Poruka
913
images


Meni je ovo super. Jel gleda neko?
 
Čini mi se da tema već negde postoji, samo me mrzi da tražim.

Inače učesnici su isključivo neki poznati beograđani , pisci, glumci, DJ, manekeni, kuvari ... nikako neki obični smrtnici .Ma užas,isfolirani .
Počela da gledam pa se razočarah, pre pogledam to ali na OBN , gde učestvuju obični ljudi.
 
Mislim da je namesteno, znam da je jednom pobedila neka likusa Govorko, koja je spremila gorki patlidzan koji nije mogao da se jede, a pobedila je jer su joj dva takmicara bili prijatelji i sabotirali ostale.
Danas sam opet gledala za vreme rucka bio je neki ljigavi gastarbajter sa tvrdim svilajnackim akcentom koji je rintao po kuhinjama u Francuskoj i ovde dosao sa lovom pa se uglavio kao fotograf.
Ubacili su razgolicene manekenke u cilju promovisanja novog rijalitija koje mu satro glume prijateljice, a on samo sto se nije u*****o od nervoze kad su dosle. :roll:
Sve u svemu skroz bezveze emisija, da ne ide na TV kad sam slucajno u dnevnoj ne bih je nikad gledala. :bljak:
 
Mislim da je namesteno, znam da je jednom pobedila neka likusa Govorko, koja je spremila gorki patlidzan koji nije mogao da se jede, a pobedila je jer su joj dva takmicara bili prijatelji i sabotirali ostale.
Danas sam opet gledala za vreme rucka bio je neki ljigavi gastarbajter sa tvrdim svilajnackim akcentom koji je rintao po kuhinjama u Francuskoj i ovde dosao sa lovom pa se uglavio kao fotograf.
Ubacili su razgolicene manekenke u cilju promovisanja novog rijalitija koje mu satro glume prijateljice, a on samo sto se nije u*****o od nervoze kad su dosle. :roll:
Sve u svemu skroz bezveze emisija, da ne ide na TV kad sam slucajno u dnevnoj ne bih je nikad gledala. :bljak:

To gleda moja kucna pomocnica i non-stop se divi tim mladjim osobama zenskog pola, kako su veste i sl., indirektno meni prebacuje, zato sto sam lepa, zgodna i bogata i ne moram da kuvam.
 
Bave se aktivnom promocijom LGBT populacijom ...ali bude i ok likova . Secam se Ivane Nesovic i jos nekih zanimljivih zenskih pojava ...a bude i smesnih likova . Sve u svemu prepisuju ,video sam tu emisiju na nekoj bosanskoj ili 'rvatskoj televiziji ako se ne varam !
 
Muka mi je kada vidim ucesnike koji mesaju neki krem, naprimer, pa kasikom kojom su ga mesali zahvate malo istog da bi probali, pa onda tom istom kasikom opet mesaju taj isti krem koji se nakon toga ni termicki ne obradjuje, nego ga konzumiraju ostali ucesnici.
Takodje me nervira kada domacin naprimer filuje tortu, pa lize prste, pa onda opet filuje, pa sve opet ispocetka, a sve to moraju da konzumiraju ostali ucesnici.
Isto tako je grozno videti kada ucesnica dugackih noktiju rukama mesa salatu, mesa iseckano voce ... uh!
To ne bi smelo da se desava!
Pa onda kada ucesnik kaze da ga kuvanje ne zanima, a prijavio se. Zasto se onda prijavio?
 
Pa onda kada ucesnik kaze da ga kuvanje ne zanima, a prijavio se. Zasto se onda prijavio?

Šta misliš zašto se inače ljudi prijavljuju u tv emisije?

A što se tiče toga da mešaju rukama i ližu prste pa diraju hranu, neka samo izvole, ja niti bih se prijavila niti bih jela nešto što sprema neki totalni strejndžer sa meni nepoznatim higijenskim navikama.
 

Back
Top