Quantcast

Dodji na kafu!

G

Goscica

Gost
E pa Gazdarice gde me nadje!!!Juce sam dozivela blagi sok, sto je najgore dosao on kod mene na kafu,a ja glupava stvarno mislila na KAFU, jos se i dugo znamo, mislila da covek ne bi nikad tako reagovao, jedan ok kontakt, kad ono....bezveze, pritom i ozenjen....

P.S.Zasto kazes KAFA, a mislis na SEX!!!

Groucho Marx

Primećen član
Poruka
625
Gazdarica:
Ma zbilja, sta ovakav poziv sve podrazumijeva... :?:
Da li je i koliko je uopste otrceno, pod takvim izgovorom uvlaciti nekog u stan, s namjerom da ga odvuces u krevet... Ili na sto, pod, fotelju, svejedno...
Zasto kazes kafa, a mislis na sex...?
Desava li vam se to...??? :roll:
Ili volite neke igrice s kuhanjem kafe...
Npr. ona stoji pored sporeta u halterima,carapama i stiklama, a on je iza nje i pomno posmatra taj proces... Sve dok ne zapjeni... :roll:

Ajme, kako sam ja danas prolupala... Ali, dobro, nema veze... Uzivajte u vasim kafama... 8)
Mozda je i otrcano, ali... Zamisli upoznam te u kaficu i kazem 'ajde do mene da se kresnemo' :wink: :shock: Svaki put kad te tip zove na kafu, zapravo hoce da te pozove na kres. Ako to ne izvede do kraja, ne znaci da to nije hteo, to samo znaci da nije smeo :)
Kad sam bio u srednjoj jedna stvarno dobra riba, komsinica, pozvala me je na kafu. Otisao sam, popio kafu i otisao kuci. Posle sam saznao da sam se zeznuo, nije trebalo da pijem kafu :(
Od tad, kad mi neko spomene kafu, sinonim mi je nesto drugo :wink:

HOMER

Zainteresovan član
Poruka
320
E pa postoji velika razlika između kafe i "KAFICE", ovo drugo je jasno šta je
A kada smo kod kuvanja kafe, ne postoji lepša scena od omiljene devojke koja je, odlazeći da skuva kafu, obukla (samo) dres tvog omiljenog italijanskog kluba (nije Lacio)...

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.525
Ne bih ja to baš generalizovao ...
Ima poziva i poziva.

Na primer, ako je bio neki flert prethodno možda poziv i ima neko malo drugačije značenje od ispijanja kafe.

Ali može da bude (samo) kafa i ćaskanje.

Gost118

Elita
Poruka
22.413
Znaci, prvo nekog dobro, dobro upoznati, pa tek onda prihvatiti poziv na kafu...
I da, i muskarci umiju bas, bas pogresno da protumace poziv na kafu, upucen njima...
Ja licno nisam nikad pozvala nekog na kafu, a da sam pod tim podrazumijevala sex...
Tja, ostaje najbezbjednija varijanta - u kafanu, pa pij kafu...
A kuhanje kafe u dresu, takodje zvuci primamljivo...
Onako bosa, obucena samo u dres, rascupana, s pogledom zadovolj(e)ne zene...

The2ndSun

Zainteresovan član
Poruka
380
Gazdarica:
Znaci, prvo nekog dobro, dobro upoznati, pa tek onda prihvatiti poziv na kafu...
I da, i muskarci umiju bas, bas pogresno da protumace poziv na kafu, upucen njima...
Ja licno nisam nikad pozvala nekog na kafu, a da sam pod tim podrazumijevala sex...
Tja, ostaje najbezbjednija varijanta - u kafanu, pa pij kafu...
A kuhanje kafe u dresu, takodje zvuci primamljivo...
Onako bosa, obucena samo u dres, rascupana, s pogledom zadovolj(e)ne zene...
Mozda ti i razumesh zasto sam usao na kafu kod tu devojku...pa dres pa stvari...:))) iduci den ja je pozvah na kafu...i potrazih je za zenuL:)))))

ps.neznam na sta je mislila kad me je pozvala na kafu ali se meni jako dopalo to...'kafe':)))

The2ndSun

Zainteresovan član
Poruka
380
Gazdarica:
Odmah drugi dan si je zaprosio...???
Cccc, dobru, dobru kafu ti je ona skuhala...:mrgreen:
pa to je bilo treci dan kad sam bio kod nje na kafu..:))
cetvrti prakticno je zaprosih:))))

ali je bila tu neka jak iskrica...a dan kad sam je sreo bilo je neki mesec dana ranije ali je tada samo sretoh:))

Robinzon Kruso

Zainteresovan član
Poruka
301
Gazdarica:
Da li je i koliko je uopste otrceno, pod takvim izgovorom uvlaciti nekog u stan, s namjerom da ga odvuces u krevet... Ili na sto, pod, fotelju, svejedno...
Npr. ona stoji pored sporeta u halterima,carapama i stiklama, a on je iza nje i pomno posmatra taj proces... Sve dok ne zapjeni... :roll:

Ajme, kako sam ja danas prolupala... Ali, dobro, nema veze... Uzivajte u vasim kafama... 8)
Dolazim, Gazdarice, stavi duplu bez secera. Nadam se da je samo u pitanju ispijanje kafe uz caskanje, obecaj da me neces iskoristiti i baciti, a tesko tebi ako me odvuces ispod fotelje...u tom slucaju vise nikad necu prihvatiti poziv na kafu....Pozdra

Gost118

Elita
Poruka
22.413
Robinzon Kruso:
Gazdarica:

Dolazim, Gazdarice, stavi duplu bez secera. Nadam se da je samo u pitanju ispijanje kafe uz caskanje, obecaj da me neces iskoristiti i baciti, a tesko tebi ako me odvuces ispod fotelje...u tom slucaju vise nikad necu prihvatiti poziv na kafu....Pozdra
o, ko se to nama pojavio... Pobjegao ponovo s pustog ostrva u civilizaciju... :lol:
Hajde robi na kaficu... Stvarno te necu dirati... :lol:

Robinzon Kruso

Zainteresovan član
Poruka
301
Gazdarica:
Eh, pa ko ti je kriv Robi, kad zene ocjenjujes na osnu izgleda, a ne dushe... :x
Kuhaj tu kafu i cuti...
I da, obavezno obuci haltere...:mrgreen:
Pa naravno bez haltera nebih ni zapocinjao kuvanje. Ovako cu bas da je zakuvam, znas onakooo.
Ko ne ceni zene po dusi, Ja...Greska apsolutna...Samo znas ovak slika me associra na onu gadnu boljku "karcinom dojke" pa bes mi je bilo neprijatno...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.