Dodirni ljubav,kroz osecanja ispunjena romantikom

Nedostaju mi tvoji zagrljaji ljubavi moja jedina. Nedostajes mi i ti svakoga trenutka, nedostajes mi i juce i danas i sutra.

Nedostaju mi tvoji zagrljaji, jer su oni nesto sto me ispunjava srecom i sigurnoscu. Oni su kao sigurno utociste za moju romanticnu dusu, gde se osecam voljenim i zasticenim, trenuci kada sve brige nestaju i kada se osecam da sam na sigurnom.

Tvoji zagrljaji su ono sto me ohrabruje kada sam tuzan i sto me tesi kada sam uplasen. Oni mi daju novu snagu i motivaciju da nastavim dalje, da te volim jos vise i obasipam najlepsim poljupcima na svetu.

Nedostaju mi tvoji zagrljaji, jer su oni jedna od najlepsih stvari u mom zivotu. Oni su znak tvoje ljubavi i paznje, i za mene su neprocjenjivi, jer ja tek u njima zivim, postojim, disem tvoju ljubav.

Zelim stalno da ti uzvracam te zagrljaje i da osetim tu toplinu i ljubav koju mi dajes i kada ti je tesko ili si ljuta ili me prosto zelis.

Zato mi nedostaju tvoji zagrljaji, i nikada ih necu zaboraviti, jer cu nastaviti da zivim kroz njih i volim te ljubavi moja.
 
Dobra jutra, dane i noci, zelim ti moja ljubavi.

U svakom trenutku, bez obzira na vreme, zelim ti cuti glas i videti osmeh. Zelim da se osecas voljenom i cenjenom i da znas da sam uvek tu za tebe.

Jutra su puna nade i pocetka novih lepih trenutaka, dani su ispunjeni radoscu i radom, a noci su trenuci mira i odmora. Bez obzira na sve, zelim ti srecu i blagoslov u svakom trenutku.

Moja ljubavi, hvala ti sto si uvek tu i sto me podrzavas. Zelim ti sve najbolje, uvek i zauvek.

Dobro jutro, srecan dan i mirnu noc, zelim ti moja ljubavi.

 
Dugo u sebi nosim sve izdaje, nevere, lazi, zlobe, nekada meni bliskih i dragih ljudi.
Sada ih po nekada pogledam, posle toliko godina i shvatim, da sam mnogo lepih trenutaka, nepotrebno potrosio na njih, jer ovo je meni prosvetljenje duse, od kada nisu vise tu.

Znam, da ne mogu vratiti vreme, a i ne zelim, proslost neka nosi teret moje naivnosti, sada zelim da sadasnjost mi da trenutke u kojima cu uzivati, odmah, sada, uzivati i sutra, a to mogu samo sa tobom.

Ostala si tu, uz mene, i kada sam bio na dnu i kada sam dosegao nebeske visine romanticnih trenutaka sa tobom, delio ih nesebicno sa tvojim srcem, prepunim ljubavi, koja je i uspela da nas odrzi.

Zato ljubavi, ne zelim reprizu nasih emotivnih nemira, ne zelim jer to je neponovljivo i pokvarice sve. Zelim da traje, ovako, bas zato sto prijas, kao zraci sunca, moja ljubavi.
 
Volim te toliko, da ni nebo ni suncevi zraci, ne mogu biti granica nase ljubavi.

Ovo, sto toliko duboko nosim u sebi je ljubav, koju osecam prema tebi. Ona ne zna za granice, ona je jaca od svega sto razum moze zamisliti.

Mnogi drski, mracni, zlobni ljudi, ne mogu zaustaviti snagu nasih emocija, koje nas kao topli vetar, nose kroz izazove nase ljubavi, tako da je ona svojom neunistivoscu i trajnoscu, postala nepresusni izvor koji nas ispunjava srecom.

Zajedno smo jaci od svih prepreka koje nam zivot moze postaviti. Sa tvojom rukom u mojoj, nista nam nije preveliko da se nose sa njima.

Zbog toga ljubavi, kada me obavijes osmehom, moj dan pocinje i zavrsava uvek ispunjen srecom, koju upotpuni nezni dodir, koji tako prepredeno podigne sve moje opcinjene nemire, ustreptale emocije, da moje telo se oseti sigurno i voljeno.

Zato te volim toliko, da nijedna pakost zlih kreatura, ne moze uciniti da se osecam manje zaljubljen, dok tvoja ljubav je svetlost u mojim tmurnim danima i snaga koja me drzi na nogama kada mi se cini da ne mogu vise.

Zauvek cu te voleti i brinuti se za tebe, jer ti si jedini razlog zasto zelim biti bolji covek...

... i dozvoli mi da te volim i vise nego sto umem, toliko da ni nebo ni suncevi zraci ne mogu biti granica nase ljubavi.
 
Čini mi se da čovek treba da izgubi mnogo toga da bi shvatio kolko mu malo treba da bi bio srećan.
Ne treba nam svo cveće ovoga sveta, dovoljan je samo jedan cvet da zanjiše dušu, isto kao i jedan kišobran za kišni dan, ne treba nam svo nebo, parče neba je to što nam treba, ne trebaju nam gomile lažnih prijatelja, dva tri prava prijatelja su dovoljna. I onda shvatiš da se neke stvari ne mogu kupiti novcem, i da je zdravlje najveće bogatstvo. I da je život suviše kratak da ga trošimo u stresu i brigama. Treba znati očistiti srce od jučerašnje boli i misli od sutra. Osloboljeni od svega što je teško srcem punim ljubavi živimo ovaj dan danas.
Ja glasam za sebe.
Glasam za ljubav.
Treba se usuditi.
I kao što reče veliki Oscar Wilde - "Ono za što se nismo usudili, sigurno smo izgubili"
 


Moji su stihovi, moja pesma, nasoj ljubavi posvecena. Jer kada pisem, pisem o tebi i meni, o nasim snovima i nadanjima. Pisem o ljubavi koja nas spaja i koja nas drzi zajedno, cak i kada se cini da je sve protiv nas.

Ako me volis, osetices da je to samo delic onoga, koliko tebe volim ja. Znam da se nasa ljubav ne moze izmeriti ni ti ograniciti, ona se prostire dalje od naseg razumevanja, nedokuciva i beskonacna. Mada u ono u sta sam siguran i verujem je, da te moja ljubav cini srecnom, kao sto i ja osecam tvoju ljubav u svakom delicu mog, emotivnim nitima, ispunjenog srca.

Nemiru moj i andjele moj, ti dobro znas da si moje nadahnuce i moja snaga. U tvojim ocima pronalazim smisao i nadu, a tvoj zagrljaj me cini sigurnim i zasticenim. Sa tobom se osecam potpunim, kao da smo jedno, i nista ne moze narusiti tu nasu povezanost.

Ali, kada si daleko, kada nedostajanje tvoje postane pretesko, molim te, javi se, vrati mi osmeh, jer tada sam siguran, da je sve u redu, da si tu i da se brines za mene...

... tako osetim da sam ziv, jer ljubav je to sto me jos uvek drzi da ne potonem, da ne izgubim nadu.

Ne dam nas, jer mi smo zajedno jaci od svega sto nam se moze dogoditi. Nase srce kuca kao jedno, a nase duse su neraskidivo povezane.

Zato, ljubavi moja, zelim da znas da te volim, i da cu te voleti zauvek. Ti si moj zivot, moja radost, moja ljubav, moja pesma.
 
,, Ne treba meni neko, da mi skida zvezde sa neba, treba mi neko sa kim bi ih gledao. "

Da, meni nikada nista nije tesko, da donesem osmeh srece, posebnoj, nestvarnoj, a ipak malo, ali dovoljno mojoj ljubavi. Naravno, mogu i zvezde sa neba da joj skinem, ali na javi, potrebni smo jedno drugom, da ih gledamo i nezno ih osetimo.

Medjutim, ne trazim nekoga, a nisam ni trazio, ko ce mi pruziti materijalne stvari ili pokusati da me odusevi grandioznim gestovima, vec nekoga sa kim cu deliti emocije, neznosti, strast, ma sve ono kada si zaljubljen i pogubljen.

Niko od nas ne moze da se bori sa zivotnim izazovima sam. Kao emotivnim dusama, potreban nam je tren, poljubac neznosti, fluid emocija, i osoba koja ce nas podrzavati u teskim vremenima. Ali pored toga, zelimo nekoga sa kim cemo uzivati u malim stvarima, kao sto je eto,, gledanje zvezda na nebu".

Ove male radosti zivota cine nas srecnima i daju nam snagu da se suocimo sa izazovima. Medjutim, te radosti mogu biti jos vece, ako ih delimo sa drugim ljudima. Kada smo okruzeni ljudima koji nas vole i postuju, osecamo se povezano i cenjeno. Ovo nam daje osecaj pripadnosti i daje nam smisao zivota.

Zbog toga osetis u nekom trenutku zrelih godina iskustva, da nam za srecu nije potrebno da imamo nekoga ko ce nam "skinuti zvezde sa neba, već nam je potreban neko sa kim cemo ih gledati."

Spoznavsi takve emocije, sa posebnom koju volis i koja te voli, tada tek mozes uciniti zivot punim ljubavi, radosti i smisla postojanja.
 
Magla je skrivala vidik preda mnom dok sam stajao na obali reke, kada sam se setio reci koje su mi jednom rekli: "U magli, sve ti se vrati." To je bio izraz koji sam cesto cuo, ali nikada nisam previse razmisljao o njemu.

Ipak, sada je kao,, deza vi", stajao sam tamo, gledajuci u maglu i razmisljao o tome kako se sve u zivotu vraca. Sve sto ucinimo, dobro ili lose, neizbezno se vraca u nas zivot.

Cesto se pitam zasto nam se lose stvari dogadjaju ili zasto dobre stvari iznenada prestanu. Medjutim, mozda se trebam zapitati, jesam li zaista zasluzio sve sto imam ili sto sam doziveo.

To me podsetilo na drugu predivnu misao koju sam cuo: "Sreca je kao pesak, ne vredi da je scepas obema rukama, iscuri kroz prste." Sta god da radimo da bismo sebi obezbedili srecu, ona je prolazna i nestaje kada je najmanje ocekujemo.

U stvari, sreca je vise o nasem odnosu prema zivotu nego o onome sto stvarno imamo. Zbog toga, treba da naucimo da cenimo ono sto imamo, umesto da se stalno fokusiramo na ono sto nemamo, sreca ce doci sama od sebe.

Dakle, dok sam stajao tamo, gledajuci u maglu, shvatio sam da je zivot poput reke, pun iznenadjenja, tajni i nepoznatih puteva. Mozemo se boriti protiv tokova, ali oni ce nas na kraju odvesti tamo gde nam je sudjeno da budemo.

Iznenada, primetih kako se magla polako dizala, otkrivajuci preda mnom jedan novi svet, nesto sto do sada nisam mogao videti. I dok sam koracao dalje, shvatio sam da je u redu prepustiti se zivotu, prepustiti se tokovima i ne brinuti previse o tome sta ce se dogoditi sledece.

Jer na kraju krajeva, u magli, sve nam se vraca, pa cak i sreca. Samo treba da pustimo da nas pronadje, umesto da je jurimo po svaku cenu, mozda ce mo je dobiti kada najmanje ocekujemo.
 
Citavog zivota, sve si radio na ispunjenju nekih ciljeva, koji u stvari i cine jedan trenutak zivota, ali sve to je mnogo skupo, kada dodjes u godine i podvuces crtu, kao pijani konobar u bircuzu, pred fajront.

Shvatis da sve sto si postigao, neki posao, plata koju donosi, prosla karijera, da sve to je nista, ako si ostao neostvaren u ljubavi i srcu. Sta vredi ako sve to imas, a nisi srecan? Sta vredi ako novac ne moze da kupe sreću i zadovoljstvo? Naravno da ne moze i onda se zamislis i zapitas.

Zivot je kratak, a ti ga zivis kao da ce da traje vekovima. Ipak, istina zivi na drugoj strani ulice, gde ces uvideti, da ce sve to da prodje i da ces ostati samo sa svojim secanjima.

Tada shvatis sta je najbitnije, da imas nekoga sa kim ces podeliti te uspomene. Jer, od samoce se najbrze umire. Bez nekoga koga volis, sa kim mozes da se smejes na hiljadu puta ispricanim vicevima, places na emotivnim scenama u filmovima, pricas o svemu i svacemu prozivajuci nesrecnog Puskina da je mogao i drugacije da zavrsi, e onda zivot ti postaje prazan i besmislen.

Naravno, proslost ne mozes da promenis, kao i to da posao i karijera nisu bitni. Jesu, ali ako to postane jedina stvar koja te ispunjava, propustices mnogo toga drugog sto je vazno. Neces imati vremena za porodicu, prijatelje, hobije, putovanja. I onda, kad jednog dana pogledas unazad, pitat ces se sta si sve propustio, sta si sve mogao da uradis jos, a nisi.

Zato, neka srce bude tvoj kompas. Ne zanemaruj svoje emocije, svoje zelje i potrebe. Neka ljubav bude tvoj cilj, a ne novac ili status.

Tako, da na kraju krajeva, sve sto ostaje su uspomene na onu koju volis.

Za koju imam samo i jedino moju ljubav, koju sam joj dao sa dusom i srcem na dlanu i koja mi je ucinila zivot vrednim zivljenja.
 
Ljubav je iznenadna, ona se ne planira i kada nas pogodi, od prevelikog uzbudjenja, uporedjujemo je sa cudom, koje se tesko moze opisati recima.

Kao po nekom nepisanom pravilu, prvo nas zadesi zaljubljenost, kada nasa dusa postane meka kao od pamuka, svet gledamo srecnim pogledom, a srce se polako ispunjava neopisivim osecajem topline koju donosi ljubav.

Zaljubljenost nas uzima pod svoje, i osecamo nemir i zelju da budemo blizu osobe koju volimo.

Oci nam se pretvaraju u dubine mora, a talasi nas zapljuskuju dok se stapamo sa usnama od meda, nase voljene. Osecamo se kao da smo deo neceg veceg, kao da se nasa dusa i srce stapaju sa posebnom.

Ljubav nas cini boljim ljudima, daje nam snagu da se nosimo sa zivotnim izazovima, i daje nam nadu da ce sve biti dobro dokle god smo zajedno sa voljenom osobom. U ljubavi se moze naci uteha, smisao i radost, te osecaj da smo srecni i ispunjeni.

Medjutim, ljubav nije uvek laka, a cesto nas prati bol, razocaranje i tuga. Ipak, upravo teski trenuci nas cine jacima i pomazu nam da bolje cenimo trenutke kada smo srecni i ispunjeni.

Zato je ljubav ono sto nas pokrece, daje nam svrhu i pomaze nam da se nosimo sa izazovima zivota. Ona nas tera da cenimo svaki trenutak s voljenom osobom, i zbog toga ce mo uvek imati srce puno ljubavi i neznosti, koju treba nesebicno deliti i ziveti u njoj, kao da sutra ne postoji, do poslednjeg daha.
 
Kao da mi je prvi put,
zaljubljen sam opet u tebe i kao prvog dana, sreca u mom srcu traje.

Jos uvek te volim, zelim, jos uvek si mi sve na svetu. Svaki dan se setim nase ljubavi, iako ponekad bude i tesko.

Nedostajes mi stalno,
zelim da si opet tu kraj mene, da mi pruzis svoju ruku i da me ljubis nezno i strasno, onako, kako samo ti to umes.

Nase trenutke srece pamtim, mnogo ih je,
malene decje ludorije i smeh, ma sve to je jos u meni, iako ponekad suze poteku, znam da je ljubav to sto nas veze.

Zato nadam se da znas, da se nasa ljubav jos nije zavrsila,
i da ce mo se jednog dana opet sresti i biti zauvek srecni, samo tako, kako mogu biti oni koji se vole.
 
Magla je skrivala vidik preda mnom dok sam stajao na obali reke, kada sam se setio reci koje su mi jednom rekli: "U magli, sve ti se vrati." To je bio izraz koji sam cesto cuo, ali nikada nisam previse razmisljao o njemu.

Ipak, sada je kao,, deza vi", stajao sam tamo, gledajuci u maglu i razmisljao o tome kako se sve u zivotu vraca. Sve sto ucinimo, dobro ili lose, neizbezno se vraca u nas zivot.

Cesto se pitam zasto nam se lose stvari dogadjaju ili zasto dobre stvari iznenada prestanu. Medjutim, mozda se trebam zapitati, jesam li zaista zasluzio sve sto imam ili sto sam doziveo.

To me podsetilo na drugu predivnu misao koju sam cuo: "Sreca je kao pesak, ne vredi da je scepas obema rukama, iscuri kroz prste." Sta god da radimo da bismo sebi obezbedili srecu, ona je prolazna i nestaje kada je najmanje ocekujemo.

U stvari, sreca je vise o nasem odnosu prema zivotu nego o onome sto stvarno imamo. Zbog toga, treba da naucimo da cenimo ono sto imamo, umesto da se stalno fokusiramo na ono sto nemamo, sreca ce doci sama od sebe.

Dakle, dok sam stajao tamo, gledajuci u maglu, shvatio sam da je zivot poput reke, pun iznenadjenja, tajni i nepoznatih puteva. Mozemo se boriti protiv tokova, ali oni ce nas na kraju odvesti tamo gde nam je sudjeno da budemo.

Iznenada, primetih kako se magla polako dizala, otkrivajuci preda mnom jedan novi svet, nesto sto do sada nisam mogao videti. I dok sam koracao dalje, shvatio sam da je u redu prepustiti se zivotu, prepustiti se tokovima i ne brinuti previse o tome sta ce se dogoditi sledece.

Jer na kraju krajeva, u magli, sve nam se vraca, pa cak i sreca. Samo treba da pustimo da nas pronadje, umesto da je jurimo po svaku cenu, mozda ce mo je dobiti kada najmanje ocekujemo.
Cesto se pitam zasto nam se lose stvari dogadjaju ili zasto dobre stvari iznenada prestanu. Medjutim, mozda se trebam zapitati, jesam li zaista zasluzio sve sto imam ili sto sam doziveo.
 
Kao da mi je prvi put,
zaljubljen sam opet u tebe i kao prvog dana, sreca u mom srcu traje.

Jos uvek te volim, zelim, jos uvek si mi sve na svetu. Svaki dan se setim nase ljubavi, iako ponekad bude i tesko.

Nedostajes mi stalno,
zelim da si opet tu kraj mene, da mi pruzis svoju ruku i da me ljubis nezno i strasno, onako, kako samo ti to umes.

Nase trenutke srece pamtim, mnogo ih je,
malene decje ludorije i smeh, ma sve to je jos u meni, iako ponekad suze poteku, znam da je ljubav to sto nas veze.

Zato nadam se da znas, da se nasa ljubav jos nije zavrsila,
i da ce mo se jednog dana opet sresti i biti zauvek srecni, samo tako, kako mogu biti oni koji se vole.
Zato nadam se da znas, da se nasa ljubav jos nije zavrsila,
i da ce mo se jednog dana opet sresti i biti zauvek srecni, samo tako, kako mogu biti oni koji se vole.

KADA BI ME ŽENA KOJU VOLIM ČULA
BAŠ TAKO NIKOS UNATOČ SVEMU
 
Uvek sam u zivotu, postovao taj trenutak, jer sam i ziveo za njega. Da li u ljubavi, poslu, sreci, osmehu, radosti, ali uvek je to bio trenutak, trenutak optimizma.

Trenutak mi je davao i snagu da verujem u sebe i svoje snove, da zivim za tu jednu dragocenu vrednost, a ta vrednost si ti, moja ljubavi.

Trenutak u nasim zivotima, moze biti i kao zrak sunca koji nosi sa sobom istinu. Nakon oreola, koji ostavi nad nama, on ostavlja i trag u nama, da se uvek secamo tog momenta.

Trenutak je i kap rose
koja u sebi nosi snagu zivota, tako da i najmanje stvari u zivotu
mogu imati veliki znacaj i uticaj na nas.

Medjutim, zaljubljeni znaju da ljubav i boli, tako da, trenutak bola vredi istrpeti za citav zivot slave, jer on nas uci i jaca, cineci nas boljim ljudima.

Zbog toga, sam naucio da zivim i volim za taj trenutak ljubavi. Hvala ti neznosti moja, moj neprolazni trenutku.
 
Veciti optimista, romantik, zarobljen u zrelim godinama ispunjenih pozitivnim emocijama, to sam ja, zadovoljan sobom, bez uporedjivanja sa drugima.

Zbog toga, ja vise nista ne moram, posebno da sebe uporedjujem sa drugima, a to stvara zavidnost, sto je meni veliki luksuz za nepotrebno gubljenje vremena, a ono treba da se iskoristi, za pruzanje ljubavi i nesebicno davanje iste, TEBI NAJDRAZA MOJA.

To me cini covekom ispunjenim ljubavlju, bez gorcine, jer onda shvatim da mi je tako malo potrebno da budem srecan, a to si ti posebna, kojoj darujem trenutke srece, samo TEBI NAJDRAZA MOJA.

Zbog toga sam nasu srecu i ljubav, sacuvao i sakrio duboko u srcu, cime sam shvatio smisao mog zivota i podario ga, TEBI NAJDRAZA MOJA.
 
Uvek sam u zivotu, postovao taj trenutak, jer sam i ziveo za njega. Da li u ljubavi, poslu, sreci, osmehu, radosti, ali uvek je to bio trenutak, trenutak optimizma.

Trenutak mi je davao i snagu da verujem u sebe i svoje snove, da zivim za tu jednu dragocenu vrednost, a ta vrednost si ti, moja ljubavi.

Trenutak u nasim zivotima, moze biti i kao zrak sunca koji nosi sa sobom istinu. Nakon oreola, koji ostavi nad nama, on ostavlja i trag u nama, da se uvek secamo tog momenta.

Trenutak je i kap rose
koja u sebi nosi snagu zivota, tako da i najmanje stvari u zivotu
mogu imati veliki znacaj i uticaj na nas.

Medjutim, zaljubljeni znaju da ljubav i boli, tako da, trenutak bola vredi istrpeti za citav zivot slave, jer on nas uci i jaca, cineci nas boljim ljudima.

Zbog toga, sam naucio da zivim i volim za taj trenutak ljubavi. Hvala ti neznosti moja, moj neprolazni trenutku.
Svaka čast za svaku riječ. Pohvale
 
Godine koje ponosno nosim, vuku za mnom mnogo lepih trenutaka u zivotu, tako da sam shvatio da njih cini ljubav, koja je u meni i dalje za tebe samo skrivena.

Zbog ljudi, koji su pokusavali da zive nase zivote, ja vise ne brinem, to je luksuz i nepotrebno gubljenje sadasnjosti i buducnosti.

Zato, ovakvi, kao ja, ne gube vreme na osvetu, jednostavno se okrenu, nestanu i oproste.

Tako ljubavi, noge me odnesu ka tebi, da gutam prelepe poljupce i uvijam oko sebe divne emocije, jer ja odlazim srcem iz proslosti.

Znam da je to jedini nacin da se ode sto dalje, u svetlu buducnost, gde ce me srce odvesti mnogo dalje, pravo u tvoj zagrljaj i nezni poljubac, jedina moja ljubavi.
 
Godine koje ponosno nosim, vuku za mnom mnogo lepih trenutaka u zivotu, tako da sam shvatio da njih cini ljubav, koja je u meni i dalje za tebe samo skrivena.

Zbog ljudi, koji su pokusavali da zive nase zivote, ja vise ne brinem, to je luksuz i nepotrebno gubljenje sadasnjosti i buducnosti.

Zato, ovakvi, kao ja, ne gube vreme na osvetu, jednostavno se okrenu, nestanu i oproste.

Tako ljubavi, noge me odnesu ka tebi, da gutam prelepe poljupce i uvijam oko sebe divne emocije, jer ja odlazim srcem iz proslosti.

Znam da je to jedini nacin da se ode sto dalje, u svetlu buducnost, gde ce me srce odvesti mnogo dalje, pravo u tvoj zagrljaj i nezni poljubac, jedina moja ljubavi.
 
Znam da zivot ima svoj tok, prepun uzdizanja i padova. Tako da sam spasavao mnogo ljudi, kada im je bilo tesko i tonuli su u zalost. Uvek sam bio spreman, kada god je zatrebalo pomoci, a da li sam uspeo, o tome neka pricaju oni.

Posle svega toga, zapitam se, da li ce i ko, meni pomoci, kad tuga me uhvati, kada mi nestane snage.

Mozda cu morati sam sebi biti spas, Ili ce nekog koji me jos voli, Bog poslati mi na glas.

Tako da i sada znam, kad god budem u nevolji, pojavice se ona, prepuna ljubavi, koja će prepoznati dobrotu u meni.

... i tako, kao reka zivot tece dalje, prepun tihih useka, gde cu uvek naci nadu i spas, ne samo za nas, vec za sve, pa i one koji me ne vole, jer uvek se ispostavi, nista nije do kraja izgubljeno.
 
Verovao sam i verujem u ljude, tako da sam uvek imao beskonacno mnogo poverenja, koje sam nosio u dusi.

Ipak sam se razocarao, izdan od mnogo njih, meni bliskih, da me je samo poverenje u ljubav spasilo i sacuvalo u meni romanticnog i u ljubavi srecnog.

Na bolan nacin, shvatio sam da poverenje je isto kao staklo, krhko i lako se lomi, kada jednom pukne, nikada vise nije isto.

Ono je kao zrno peska u okeanu, jednom izgubljeno, vise se ne nalazi. Zato pazljivo mu emocije prinosim,
jer znam da kada ode, vise se ne vraca.

Zidovi se mogu ponovo izgraditi, ali poverenje se tesko stice, a jos teze gradi, zbog toga ga cuvam, kao sto cuvam i ljubav u sebi samo za tebe, sebicno, jer ono nosi dragocenost emocija, poput zlata u kovcegu.

... i zato je poverenje lepsi deo ljubavi i treba ga cuvati i negovati, jer ako se slomi, ono i nestane zajedno sa lepotom emocija zaljubljenih.
 
Kada me sreca obasja kao suncev sjaj, a tuga me snazno zagrli kao mrak, postanem svestan da nasa ljubav mora da se pazi,
jer srecu i tugu ne delim sa svima lako.

Izaberem mudro kada cu joj reci za moje zaljubljene trenutke, jer istinska ljubav iziskuje i zrtvovanje, a to je da me shvati i prati kroz zivotne staze.

Tako da pazim na svoje reci i osecanja, jer ne zelim da se sreca izmigolji iz mojih ruku,
niti da se tuga zaglavi u mom srcu i ne ode.

Zato sam ljubavi izabrao tebe, sa kojom cu sve deliti i dusu svoju poveriti.
 
Sa tobom sam srecan,
kao da mi je zivot prelepi cvet, ciji su listovi krila tvoje ljubavi,
koja nas nose na vrh sveta.

Bez tebe bih lutao u
potrazi za smislom zivota, ali sada sam siguran da je tvoja ljubav moja sudbina.

Ti si mi sunce u tmurnim danima...
Ti si mi osmeh kad placem...
Sa tobom sam potpuno Ispunjen...
Sa tobom sam pronasao svoj raj...

Tvoja ljubav mi daje srecu...
Tvoj dodir mi daje snagu...
Sa tobom su svi dani posebni...
Jer sa tobom je sve sto zelim...

Zato sam zahvalna
sto si deo mog zivota, jer nosis sa sobom ljubav i srecu, koji cine da si sustina mog postojanja ti, posebna moja i jedina ljubavi.
 
U mojoj romanticnoj dusi, ljubav i sreca cine dva najvaznija aspekata, kao sastavni deo mog zivota.

Godine iza mene, ucinile su da kroz iskustvo shvatim, da romantika ima znacajnu ulogu u zivotima onih koji je vole i razumeju, tako da delom i formira karakter i osecaje, kako dozivljavamo svet oko sebe i kako se osecamo u svojim zivotima.

Ljubav je srce mog zivota, centar univerzuma romantike, gde sam te postavio i zivim nasu ljubav potpuno nestvarno, nebeski. To nije samo romanticna ljubav prema tebi, ona je toliko stvarna, da mi je pomerila pogled na svaki vid empatije, koji ima za mnoge ljude bliske meni, prirodi i zivotu samom.

Ljubav prema tebi jedina, pokrece me i daje mi osecaj nase povezanosti tankim nitima, koje si isplela i unela u nasa srca. Kada volim i kada sam voljen, osecam se srecno i ispunjeno, osecam se kao da postojim zbog tebe, da je svrha mog postojanja nasa ljubav i da to nije uzalud, jer bez nase ljubavi, moj zivot bi bio prazan i beznacajan.

Sa druge strane, sreca mi je jednako vazna kao i ljubav. Za mene, sreca je stanje uma, u kome si ti jedina. To nije nesto sto se moze kupiti ili pronaci, vec se ona, kao i ti, nalazi u meni. Sreca je odluka koju donosim svakog dana, da uzivam u malim stvarima koje me okruzuju, da uzivam u tebi i delim sa tobom.

Sreca je u svakom osmehu, u svakom zagrljaju, u svakom zalasku sunca, tako da kada se osecam srecno, sve sto radim, cinim sa vise entuzijazma i energije, te je to razlog zasto mi je sreca sa tobom vazna u zivotu.

Romantika, izbijajuci iz mene, vezuje ljubav i srecu, koji su tako povezani, da zajedno cine sustinu mog zivota.

Ljubav prema tebi posebna, cini me srecnim, a sreca kao kljuc, me otvara prema nasoj ljubavi.

Zato, kada sam srecan, imam vise energije da volim i brinem za tebe, tako da dok te volim, osecam se kao andjeo, koji te prekriva svojim nebeskim krilima i stiti te od loseg, sto po nekada zivot nam podmetne.

Posle svega, misao u glavi mi sapuce, da romantika, kroz ljubav i srecu, mi pomaze da budem najbolji za tebe i sebe, jer bez ljubavi i srece, nasi zivoti bi bili neispunjeni, osecali bi se prazno, kao svi oni koji zive tudje zivote.

Zbog svega toga, trudim se, svakoga dana i tokom neprospavanih noci ispunjenih mojom romantikom, da ti se zahvalim na ljubavi i sreci, koju si unela u moj zivot, Gospo voljena, ljubavi i nedostajanje vecno...nemiru moj.
 

Back
Top