Objašnjenje je na snimku uz napomenu da su voditelj i Dodik ,, na nož".
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Да је неким случајем неки Србин у Београду погодио неког хрвата у главу пластичном флашом, пандури би му одбили бубреге
Ovi ludaci skandiraju "ubi ubi ubi srbina" a ovi jos ludi srbi se dizu na noge i prakticki masu rukama.![]()
.... a na drugoj strani skandira cela Srbija ---- Tadicu p*zdo, Srbiju si izdo ----- a g0vn0 se sakrilo u Rumuniji i ceka novu priliku da klekne i nekom' se izvini 

A čuj , mora i on nekako utvrđivati vlast , kad već nema zaposlenja , autoputeva, termoelektrana ,aerodroma .. nemaju ni Potemkinova sela , i ona koštaju ..Kakav car, dos'o u ustasko leglo, Siroki Brijeg i naizmenicno im pokazuje cas tri prsta cas ******![]()
.... a na drugoj strani skandira cela Srbija ---- Tadicu p*zdo, Srbiju si izdo ----- a g0vn0 se sakrilo u Rumuniji i ceka novu priliku da klekne i nekom' se izvini
MILE SRBINE![]()
A čuj , mora i on nekako utvrđivati vlast , kad već nema zaposlenja , autoputeva, termoelektrana ,aerodroma .. nemaju ni Potemkinova sela , i ona koštaju ..
A čuj , mora i on nekako utvrđivati vlast , kad već nema zaposlenja , autoputeva, termoelektrana ,aerodroma .. nemaju ni Potemkinova sela , i ona koštaju ..
Jao,ko je nasao da mu soli pamet...jesi li ti Nemica?
Jok, eto vi imate, 1001 dzamiju za 1001 noc, ono Arabian Nights ... Aladin, piramide i te fore![]()
Veliš - osoliće Mile stado ..
Osolice,bas kao sto i vas sole vasi satrapi...
Može bit , samo Mile štedi i so ..
Tadić ne sme među svoj narod a Dodik ode u osinje gnezdo

Citam onaj bolesni "jadni avaz" svaki dan,smejati se drugom entitetu a sam biti u sr*nju do guse-cemu sve to...
Па пластична флаша.Ни усташе нису к'о раније.Али мене нешто друго интересује ... Погодила га флаша, а овај није ни трепнуо. Па да ли је могуће да му је толико тврда глава?

Али мене нешто друго интересује ... Погодила га флаша, а овај није ни трепнуо. Па да ли је могуће да му је толико тврда глава?

