Dodik vs Široki brijeg

Ovi ludaci skandiraju "ubi ubi ubi srbina" a ovi jos ludi srbi se dizu na noge i prakticki masu rukama. :D

Kakav car, dos'o u ustasko leglo, Siroki Brijeg i naizmenicno im pokazuje cas tri prsta cas ****** :hahaha: :rotf: .... a na drugoj strani skandira cela Srbija ---- Tadicu p*zdo, Srbiju si izdo ----- a g0vn0 se sakrilo u Rumuniji i ceka novu priliku da klekne i nekom' se izvini :mrgreen:

MILE SRBINE :super:
 
Kakav car, dos'o u ustasko leglo, Siroki Brijeg i naizmenicno im pokazuje cas tri prsta cas ****** :hahaha: :rotf: .... a na drugoj strani skandira cela Srbija ---- Tadicu p*zdo, Srbiju si izdo ----- a g0vn0 se sakrilo u Rumuniji i ceka novu priliku da klekne i nekom' se izvini :mrgreen:

MILE SRBINE :super:
A čuj , mora i on nekako utvrđivati vlast , kad već nema zaposlenja , autoputeva, termoelektrana ,aerodroma .. nemaju ni Potemkinova sela , i ona koštaju ..
 

Back
Top