Dodik odlikovao Putina

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
27.326
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik dodelio je predsedniku Rusije Vladimiru Putinu Orden Republike Srpske na ogrlici. Povodom 9. januara, Dana RS, ovo priznanje Putinu dodeljeno je za "patriotsku brigu i ljubav prema Republici Srpskoj".
Putin je zaslužan za razvijanje i učvršćivanje saradnje i političkih i prijateljskih odnosa RS i Rusije. Ima zasluga na polju javnih delatnosti kojima se doprinosi sveukupnom i obostranom političkom, ekonomskom, društvenom i privrednom rastu i razvoju“, rekao je Dodik u Banjaluci na svečanosti dodele odlikovanja.

Orden Republike Srpske je po rangu najviši orden u RS i može da bude na ogrlici ili na lenti.

Orden na ogrlici se dodjeljuje šefovima stranih država, najistaknutijim ličnostima za izvanredan rad i zasluge, kao i ličnostima i institucijama za značajan doprinos u stvaranju Republike Srpske.


https://rs.n1info.com/region/dodik-odlikovao-putina/


Jedini drzavnik od SFRJota. Muda do poda a ne pickasto kao AV.

uskoro ruske baze kod Banja Luke i Trebinja

BAJA
 
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik dodelio je predsedniku Rusije Vladimiru Putinu Orden Republike Srpske na ogrlici. Povodom 9. januara, Dana RS, ovo priznanje Putinu dodeljeno je za "patriotsku brigu i ljubav prema Republici Srpskoj".
Putin je zaslužan za razvijanje i učvršćivanje saradnje i političkih i prijateljskih odnosa RS i Rusije. Ima zasluga na polju javnih delatnosti kojima se doprinosi sveukupnom i obostranom političkom, ekonomskom, društvenom i privrednom rastu i razvoju“, rekao je Dodik u Banjaluci na svečanosti dodele odlikovanja.

Orden Republike Srpske je po rangu najviši orden u RS i može da bude na ogrlici ili na lenti.

Orden na ogrlici se dodjeljuje šefovima stranih država, najistaknutijim ličnostima za izvanredan rad i zasluge, kao i ličnostima i institucijama za značajan doprinos u stvaranju Republike Srpske.


https://rs.n1info.com/region/dodik-odlikovao-putina/


Jedini drzavnik od SFRJota. Muda do poda a ne pickasto kao AV.

uskoro ruske baze kod Banja Luke i Trebinja

BAJA

Најјачи државник у Европи. БАЈА
 
Dodik je jedini koji brani Republiku Srpsku. Neka je on možda i lopov, ali je bar patriota.
Dodik je obican seoski djilkoš. Ni ti je branio Republiku Srpaku u ratu ni ti je brani sada.. Svojom politikom samo otezava Republici Srpskoj i njenom narodu, kurci se i pisa uz vetar bez pokrica. Samo ce narod da ispasta.
 
Dodik je obican seoski djilkoš. Ni ti je branio Republiku Srpaku u ratu ni ti je brani sada.. Svojom politikom samo otezava Republici Srpskoj i njenom narodu, kurci se i pisa uz vetar bez pokrica. Samo ce narod da ispasta.
Vama balijanerima smeta Republika Srpska i znate da ako srušite Dodika i dovedete neku izdajničku fukaru na vlast da će RS nestati. Opet ponavljam da Dodik nije sjajan niti je idealan, ali je jedini koji brani RS i dok je tako ja ću da ga podržavam.
 
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik dodelio je predsedniku Rusije Vladimiru Putinu Orden Republike Srpske na ogrlici. Povodom 9. januara, Dana RS, ovo priznanje Putinu dodeljeno je za "patriotsku brigu i ljubav prema Republici Srpskoj".
Putin je zaslužan za razvijanje i učvršćivanje saradnje i političkih i prijateljskih odnosa RS i Rusije. Ima zasluga na polju javnih delatnosti kojima se doprinosi sveukupnom i obostranom političkom, ekonomskom, društvenom i privrednom rastu i razvoju“, rekao je Dodik u Banjaluci na svečanosti dodele odlikovanja.

Orden Republike Srpske je po rangu najviši orden u RS i može da bude na ogrlici ili na lenti.

Orden na ogrlici se dodjeljuje šefovima stranih država, najistaknutijim ličnostima za izvanredan rad i zasluge, kao i ličnostima i institucijama za značajan doprinos u stvaranju Republike Srpske.


https://rs.n1info.com/region/dodik-odlikovao-putina/


Jedini drzavnik od SFRJota. Muda do poda a ne pickasto kao AV.

uskoro ruske baze kod Banja Luke i Trebinja

BAJA
Отлично!
 
Vama balijanerima smeta Republika Srpska i znate da ako srušite Dodika i dovedete neku izdajničku fukaru na vlast da će RS nestati. Opet ponavljam da Dodik nije sjajan niti je idealan, ali je jedini koji brani RS i dok je tako ja ću da ga podržavam.
Ja sam Srbin, moji su branili i stvarali Republiku Srpsku a ne Dodik. Iz Dodikove RS narod odlazi, samo uhljebi preko stranke posao dobijaju. Svoju je familiju obezbedio za tri zivota. Korumpirani svi, apsolutno svi ministri, svi direktori javnih preduzeca, nepismeni sede na bitnim funkcijama. Nama neprijatelji ne trebaju kad imamo ovakve kao sto je on. Kad ce to otcepljenje, evo vec 20 godina prica o tome...
 
Poslednja izmena:
Ja sam Srbin, moji su branili i stvarali Republiku Srpsku a ne Dodik. Iz Dodikove RS narod odlazi, samo uhljebi preko stranke posao dobijaju. Svoju je familiju obezbedio za tri zivota. Korumpirani svi, apsolutno svi ministri, svi direktori javnih preduzeca, nepismeni sede na bitnim funkcijama. Nama neprijatelji netrebaju kad imamo ovakve kao sto je on. Kad ce to otcepljenje, evo vec 20 godina prica o tome...
To je onda već objektivan argument, ali je i dalje Dodik jedina odbrana RS. Za sada nažalost nema boljeg.
 
To je onda već objektivan argument, ali je i dalje Dodik jedina odbrana RS. Za sada nažalost nema boljeg.
I ja sam pre pusio tu njegovu pricu, eto doci ce Balije da nam ukinu RS, ali ja vas cuvam, najebem se matere i strancima i Bakiru i ja sam veliki Srbin..
Ali onda vidis, osvrnes se oko sebe, sve propada, sve ide u pm, a samo se odredjena grupa bogati..Kradu i sakom i kapom, nikad dosta.
Isto je i u Federaciji, kaze Bakir, eto Cetnika da nas genocidisu, al tu sam ja da vas stitim... A narod guta ta sranja evo vec 20+ godina.
 

Back
Top