Dodik odbrusio zapadu: Nema puta BiH u NATO, niti će ga biti!

Iebes pricu suplju samo ovo baio moi... Vider narode sto je lijepa Bosn....axaxa
IMG_20200813_105247.jpg
 
Pa i Bakirovu je trpo Srbin i Špiricevu je trpo dobri predobri Bošnjo, nije to tako u stvarnom životu koliko botovi na netu dižu tenzije.
Imaš li ti snage da objasniš?Ti si eto Musliman ali se ne kloniraš i to cenim.
Objasni.
Zašto imaju potrebu da se beskrajno kloniraju i pokušavaju da prevare ponekog forumaša?Šta dobijaju tim.Šta imaju od toga.Kako ih nije sramota kada bufu provaljeni.
 
Iebes pricu suplju samo ovo baio moi... Vider narode sto je lijepa Bosn....axaxaPogledajte prilog 762661

Pa šta ti tu vidiš da nije u skladu sa Ustavom BiH? Čak i grb PC je popravljen u skladu sa presudom, a trobojka nije srpska nego panslavenska, sve lijepo rasčišćeno na sudu, samo tebi nisu u Austriji javili, bio si u behutu zbog demontaže ruskih igrača...
 
Imaš li ti snage da objasniš?Ti si eto Musliman ali se ne kloniraš i to cenim.
Objasni.
Zašto imaju potrebu da se beskrajno kloniraju i pokušavaju da prevare ponekog forumaša?Šta dobijaju tim.Šta imaju od toga.Kako ih nije sramota kada bufu provaljeni.
Hajde za početak prestani da pišeš ekavicom, smiješno je.
A ti za kloniranje, davno sam reko da ste podjednako bolesni i ti i Janko.
 
Hajde za početak prestani da pišeš ekavicom, smiješno je.
A ti za kloniranje, davno sam reko da ste podjednako bolesni i ti i Janko.
Ja imam samo ovaj jedan nalog.Ja sam Srbin,po pravu nasleđa od oca.
Otac mi je Srbin.Majka mi je Hrvatica.
Mogao bih biti i Hrvat ako bi želeo ali to ne želim.Nemam potrebu da nešto lažem.
I žena mi je vrlo sličnog porekla.Njoj je otac Hrvat a majka Srpkinja.Ona je po opredeljenju Hrvatica.Deca su Srbi.
To je istina.Ja nemam osećaj inferiornosti da bi morao da nešto krijem lažem kloniram se i glumim budalu.
 
Imaš li ti snage da objasniš?Ti si eto Musliman ali se ne kloniraš i to cenim.
Objasni.
Zašto imaju potrebu da se beskrajno kloniraju i pokušavaju da prevare ponekog forumaša?Šta dobijaju tim.Šta imaju od toga.Kako ih nije sramota kada bufu provaljeni.

Izadji malo medju svoj narod ,vama rezimlijama je udarila sila u glavu

Evo i Kiko sa Lausa se poturcio iskljuciju mu struju i vodu



Koji je to bezobrazluk da jednom borcu VRS koji je svojim zivotom branio i odbranio sve te resurse ne pripadne nista u privatizaciji,niti ga drzava zbrine i da mu cak struju i vodu iskljucuju

Ja sam dosao u Svicarsku kao migrant stranac nisam znao ni jezik i nisam zaduzio Svicarsku za nista pa su mi odmah dali 2000 franaka socijale i stan da mogu da normalno zivim i izvrsavam obaveze a neko ko se borio za RS danas mora da zivi ko pas
 
Izadji malo medju svoj narod ,vama rezimlijama je udarila sila u glavu

Evo i Kiko sa Lausa se poturcio iskljuciju mu struju i vodu



Koji je to bezobrazluk da jednom borcu VRS koji je svojim zivotom branio i odbranio sve te resurse ne pripadne nista u privatizaciji,niti ga drzava zbrine i da mu cak struju i vodu iskljucuju

Ja sam dosao u Svicarsku kao migrant stranac nisam znao ni jezik i nisam zaduzio Svicarsku za nista pa su mi odmah dali 2000 franaka socijale i stan da mogu da normalno zivim i izvrsavam obaveze a neko ko se borio za RS danas mora da zivi ko pas
Šta ćemo sa testom?Jesi spreman?
 
Ja imam samo ovaj jedan nalog.Ja sam Srbin,po pravu nasleđa od oca.
Otac mi je Srbin.Majka mi je Hrvatica.
Mogao bih biti i Hrvat ako bi želeo ali to nr želim.Nemam potrebu da nešto lažem.
I žena mi je vrlo sličnog porekla.Njoj je otac Hrvat a majka Srpkinja.Ona je po opredeljenju Hrvatica.Deca su Srbi.
To je istina.Ja nemam osećaj inferiornosti da bi morao da nešto krijem lažem kloniram se i glumim budalu.

Eto priznao si ono sto ja vec odvano znam
Svi koji podrzavaju baju ili su Hrvati ili imaju veze sa Hrvatima

Ja sam 100% Srbin ,Svi moji preci su 100% Srbi
 
Ja imam samo ovaj jedan nalog.Ja sam Srbin,po pravu nasleđa od oca.
Otac mi je Srbin.Majka mi je Hrvatica.
Mogao bih biti i Hrvat ako bi želeo ali to ne želim.Nemam potrebu da nešto lažem.
I žena mi je vrlo sličnog porekla.Njoj je otac Hrvat a majka Srpkinja.Ona je po opredeljenju Hrvatica.Deca su Srbi.
To je istina.Ja nemam osećaj inferiornosti da bi morao da nešto krijem lažem kloniram se i glumim budalu.
Pa otkud ti u HVO-u?
 
Ja imam samo ovaj jedan nalog.Ja sam Srbin,po pravu nasleđa od oca.
Otac mi je Srbin.Majka mi je Hrvatica.
Mogao bih biti i Hrvat ako bi želeo ali to ne želim.Nemam potrebu da nešto lažem.
I žena mi je vrlo sličnog porekla.Njoj je otac Hrvat a majka Srpkinja.Ona je po opredeljenju Hrvatica.Deca su Srbi.
To je istina.Ja nemam osećaj inferiornosti da bi morao da nešto krijem lažem kloniram se i glumim budalu.


Znaci ipak je tacno. Hrvatina si....a tezis i ka ustasluku
 
a neam pojma o kakvim ruskim igracima ovaj iskomplexirani mosnjo halucinira...mozda na ovo komplexas misli pa se prepo ko zna cega :lol:

Руски специјализован одред за дезинфекцију зауставља вирус корона
Руски епидемиолошки одред, који је дошао у Бањалуку на позив највиших званичника Републике Српске с циљем помоћи у борби против ширења вируса корона, након што изврши дезинфекцију неког објекта више не постоји могућности да у њему дође до поновне инфекције, изјавио је командант овог одреда пуковник Максим Петрович.
https://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=379048

Ko zna kakav su poso oni zavrsili pa mozda izmedju ostalog i tu leze frustracije :per:

Руски војни стручњаци реализовали су све задатке на пружању помоћи Републици Српској у борби против вируса корона, саопштило је Министарство одбране Русије.

1599906030753.png

https://rs.sputniknews.com/rusija/2...jaci-zavrsili-svoj-posao-u-republici-srpskoj/
 

Back
Top