Dodik odbrusio američkom diplomati: "J. mi se"!!!

Znači ti se slažeš s Dineš D'Suzom, da konzervativci sveta nemaju problem s konzervativnom Amerikom i konzervativnim islamom

Nego su problem Liberali svih pasoša i vera
Не знам ко је дотични, али ја с Америком немам проблем све док она не дође да ми уређује живот овде на другом континенту. Не знам какав је конзервативни а какав либерални ислам, али знам да људи нашег језика никад нису имали међусобне проблеме на том, да кажем нижем нивоу, проблеми и срања су увек долазили одозго, па си на крају морао да се определиш за једно или друго и да кренеш ножем на комшије, као и они на тебе.
 
1. Зашто потцењујеш пут свиле на коме се налази Авганистан?
2. Како онда ови наши са све чизмама побегоше са Косова, а Авхани у сандалама испрашише па после и испратише USA војнике?
3. Па и ти спркси политичари нису пали с Марса, они су изникли овде у овом честитом народу
4. У праву си, нас Србе су донедавно испраћали у војску као да идемо у неки провод. Па кад се деси да војска треба да ради оно чему је намењена, Србадија се први чуди, а онда и крене да кукумавчи и запомаже, чудан неки народ,
1. Ne potcenjuem ja već Ameri , očigledno je da su odlučili kako im to nije toliko bitno
2. Pa upravo sam pokušao da objasnim da su sandale prednost, sem ako tehnološki nisi jači od Amera.
3. Političari nisu potpuni odraz naroda već se prilagođavaju i spoljnm okruženju, desilo se to kako naš narod nema veru u naše političare dok Paštuni imaju u svoje vođe .
 

Dodik odbrusio američkom diplomati: "J. mi se"!!!​



Banjaluka -- Član Predsedništva BiH Milorad Dodik odbrusio je specijalnom izaslaniku američkog predsednika Džoa Bajdena za Zapadni Balkan Gabrielu Eskobaru.
IZVOR: KLIX.BA PETAK, 1.10.2021. | 13:45


Podeli


Foto: EPA-EFE/ FEHIM DEMIR



Foto: EPA-EFE/ FEHIM DEMIR​

"Želim da kažem da sam video jedno nekorektno postupanje Američke amabasade u Sarajevu koja je dala saopštenje povodom mog razgovora s gospodinom Eskobarom. Ja nisam bio spreman da izađem u javnost sa detaljima tog razgovora, ali imajući u vidu da su oni odlučili da kažu samo ono što su oni rekli, a vezano je za pretnje nekim sankcijama", kazao je Dodik, a zatim pročitao i pokazao stenogram sa jučerašnjeg sastanka.

Eskobar: Moram reći da su nove sankcije prema Balkanu predviđene za one koji opstruišu politički, ali i prema onima koji maju korist od toga.

Dodik: Je*e mi se za sankcije. To sam upoznao već. Ako hoćeš sa mnom da razgovaraš nemoj mi pretiti.

Eskobar: To nije pretnja, ovo je činjenica.

Dodik: Šta god vi uradili, u redu to je vaša stvar, ali da se vratimo malo na ovu priču o retorici. To slušam već 20 godina, ovde pokušavate od nas da napravite poslušne ljude koji samo trebaju da pričaju ono što vama odogovara, a u suštini sve ovo što danas govorite, da je problem u BiH – to ste vi napravili, to su vase pogrešne politike, nisu naše …".

Dodik je danas kazao i da će ovu reč koristiti uvek prema onima koji misle da mogu da prete sankcijama.

Kako je navedeno na Tviter nalogu Ambasade Sjedinjenih Američkih Država u Sarajevu, Eskobar je juče Dodiku preneo stav Sjedinjenih Američkih Država da su pretnje otcepljenjem antidejtonske i da građanima Republike Srpske ne nude ništa osim izolacije i ekonomskog očaja.


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2021&mm=10&dd=01&nav_category=167&nav_id=1930892


JEDINI SRPSKI POLITICAR SA MUDIMA!!!

MILORADA DODIKA ZA PREDSEDNIKA SVIH SRPSKIH UJEDINJENIH DRZAVA!!!
muda bez organa izmedju i organa 20 inci iznad, nemaju ama bas nikakvu funkciju osim da lelulaju
 

Dodik odbrusio američkom diplomati: "J. mi se"!!!​



Banjaluka -- Član Predsedništva BiH Milorad Dodik odbrusio je specijalnom izaslaniku američkog predsednika Džoa Bajdena za Zapadni Balkan Gabrielu Eskobaru.
IZVOR: KLIX.BA PETAK, 1.10.2021. | 13:45


Podeli
Foto: EPA-EFE/ FEHIM DEMIR

Foto: EPA-EFE/ FEHIM DEMIR​
"Želim da kažem da sam video jedno nekorektno postupanje Američke amabasade u Sarajevu koja je dala saopštenje povodom mog razgovora s gospodinom Eskobarom. Ja nisam bio spreman da izađem u javnost sa detaljima tog razgovora, ali imajući u vidu da su oni odlučili da kažu samo ono što su oni rekli, a vezano je za pretnje nekim sankcijama", kazao je Dodik, a zatim pročitao i pokazao stenogram sa jučerašnjeg sastanka.

Eskobar: Moram reći da su nove sankcije prema Balkanu predviđene za one koji opstruišu politički, ali i prema onima koji maju korist od toga.

Dodik: Je*e mi se za sankcije. To sam upoznao već. Ako hoćeš sa mnom da razgovaraš nemoj mi pretiti.

Eskobar: To nije pretnja, ovo je činjenica.

Dodik: Šta god vi uradili, u redu to je vaša stvar, ali da se vratimo malo na ovu priču o retorici. To slušam već 20 godina, ovde pokušavate od nas da napravite poslušne ljude koji samo trebaju da pričaju ono što vama odogovara, a u suštini sve ovo što danas govorite, da je problem u BiH – to ste vi napravili, to su vase pogrešne politike, nisu naše …".

Dodik je danas kazao i da će ovu reč koristiti uvek prema onima koji misle da mogu da prete sankcijama.

Kako je navedeno na Tviter nalogu Ambasade Sjedinjenih Američkih Država u Sarajevu, Eskobar je juče Dodiku preneo stav Sjedinjenih Američkih Država da su pretnje otcepljenjem antidejtonske i da građanima Republike Srpske ne nude ništa osim izolacije i ekonomskog očaja.


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2021&mm=10&dd=01&nav_category=167&nav_id=1930892


JEDINI SRPSKI POLITICAR SA MUDIMA!!!

MILORADA DODIKA ZA PREDSEDNIKA SVIH SRPSKIH UJEDINJENIH DRZAVA!!!

Тако се разговара са олошима , не треба им титрати ..Они други начин осим силе не познају .При разговорима са њима ништа не треба да пролази једноставно , него што више
да се изражава сопствено мишљење и да се заступа за државу и народ ..Америка и Американци нису исти као они пре 20 година
 
Ја сам дуго размишљао зашто Срби не могу као Талибани (којима завидим до неба) да победе окупаторе и да буду своји на своме. Закључио сам ово:

1. Срби немају биопотенцијал, тј. жене су им такве какве јесу, па немају жене код Талибана такав третман какав имају без разлога, жена мора да буде стуб породице, да рађа мале Талибане, јер немаш ништа ако немаш људе.

2. Срби су подмитљиви, ****** би се за два динара, и ту чак ни наталитет не може да помогне, јер џаба ти људи кад су ти људи као пихтије, немају ства ни око чега.
Bilo je Srba do 99 sada lipov ******
 
Е мој пријатељу, у западним земљама и по западним стандардим којима и ми тежимо жена је претворена у машину за трошење пара, на западу једну такву треба четворица да издржавају да плате њене фирмиране торбе, акрилни лак на нокте, еластичну глет масу за лице, о силиконским облинама да и не причамо.
А Талибанима је лако да издржавају и 4 жене, не смеју бре ни нокте да лакирају, једини трошак је да им покупујеш бурке.
Psiholoska autoprojekcija
 
Е мој пријатељу, у западним земљама и по западним стандардим којима и ми тежимо жена је претворена у машину за трошење пара, на западу једну такву треба четворица да издржавају да плате њене фирмиране торбе, акрилни лак на нокте, еластичну глет масу за лице, о силиконским облинама да и не причамо.
А Талибанима је лако да издржавају и 4 жене, не смеју бре ни нокте да лакирају, једини трошак је да им покупујеш бурке.
Pa ne baš , vidi se da nisi puno putovao ili obraćao pažnju ako jesi po zapadnim zemljama kojima Srbi šatro teže . U njima kada vidiš takvu ženu ili je sa Balkana ,ili iz ex SSSR-a ili je ciganka ili je prostituka ,pogotovo na severozapoadu Evrope . Isto kao što što ako u Nemačkoj vidiš da neko vozi maserati , najskuplje modele bmw-a i merca , ili tako neko izdrkavanje 90% su šanse da je isto Balkanac , Tučin ili ex sovjetski ganci .
 
Pa ne baš , vidi se da nisi puno putovao ili obraćao pažnju ako jesi po zapadnim zemljama kojima Srbi šatro teže . U njima kada vidiš takvu ženu ili je sa Balkana ,ili iz ex SSSR-a ili je ciganka ili je prostituka ,pogotovo na severozapoadu Evrope . Isto kao što što ako u Nemačkoj vidiš da neko vozi maserati , najskuplje modele bmw-a i merca , ili tako neko izdrkavanje 90% su šanse da je isto Balkanac , Tučin ili ex sovjetski ganci .
Да, али сам више под утиском текстова из новина о разводима у САД.
 

Dodik odbrusio američkom diplomati: "J. mi se"!!!​


Banjaluka -- Član Predsedništva BiH Milorad Dodik odbrusio je specijalnom izaslaniku američkog predsednika Džoa Bajdena za Zapadni Balkan Gabrielu Eskobaru.
IZVOR: KLIX.BA PETAK, 1.10.2021. | 13:45


Podeli


Foto: EPA-EFE/ FEHIM DEMIR



Foto: EPA-EFE/ FEHIM DEMIR​

"Želim da kažem da sam video jedno nekorektno postupanje Američke amabasade u Sarajevu koja je dala saopštenje povodom mog razgovora s gospodinom Eskobarom. Ja nisam bio spreman da izađem u javnost sa detaljima tog razgovora, ali imajući u vidu da su oni odlučili da kažu samo ono što su oni rekli, a vezano je za pretnje nekim sankcijama", kazao je Dodik, a zatim pročitao i pokazao stenogram sa jučerašnjeg sastanka.

Eskobar: Moram reći da su nove sankcije prema Balkanu predviđene za one koji opstruišu politički, ali i prema onima koji maju korist od toga.

Dodik: Je*e mi se za sankcije. To sam upoznao već. Ako hoćeš sa mnom da razgovaraš nemoj mi pretiti.

Eskobar: To nije pretnja, ovo je činjenica.

Dodik: Šta god vi uradili, u redu to je vaša stvar, ali da se vratimo malo na ovu priču o retorici. To slušam već 20 godina, ovde pokušavate od nas da napravite poslušne ljude koji samo trebaju da pričaju ono što vama odogovara, a u suštini sve ovo što danas govorite, da je problem u BiH – to ste vi napravili, to su vase pogrešne politike, nisu naše …".

Dodik je danas kazao i da će ovu reč koristiti uvek prema onima koji misle da mogu da prete sankcijama.

Kako je navedeno na Tviter nalogu Ambasade Sjedinjenih Američkih Država u Sarajevu, Eskobar je juče Dodiku preneo stav Sjedinjenih Američkih Država da su pretnje otcepljenjem antidejtonske i da građanima Republike Srpske ne nude ništa osim izolacije i ekonomskog očaja.


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2021&mm=10&dd=01&nav_category=167&nav_id=1930892
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2021&mm=10&dd=01&nav_category=167&nav_id=1930892


JEDINI SRPSKI POLITICAR SA MUDIMA!!!

MILORADA DODIKA ZA PREDSEDNIKA SVIH SRPSKIH UJEDINJENIH DRZAVA!!!
Plitak si covek ako mislis da su reci vaznije od dela, evo imamo Vucica koji je na recima jak a na delima ga nema nigde kad su u pitanju spoljni odnosi i povladjivanje jacima, sve ispuni.

A Dodik je odavno njegov potrcko, pa ne moze da bude mnogo razlicit od njega, nego isto samo na recima.

I kakve "srpske zemlje" bez Kosova, o cemu ti pises? Bez Kosova, to je samo trip za glupake.
 
Додик је на свој начин..посебан.
Мада,он дефинитивно није глуп а ни примитиван.
Зна тај шверцер како,коме,у ком тренутку којим тоном да се обрати.
Шверцовање није само обична радња,то ти је Наука у малом :D
имаш велики број препрека а ти сам.
Сам самцит на овом свету+ Роба коју мораш да сачуваш,дистрибуираш.

Да ја сад не бих ишао у неке финесе овог посла,могу само да Вам кажем
да Шверцер зна свој посао.
Искусни шверцер ништа не ради а да претходно није све добро искалкулисао ;)
 

Back
Top