Додик: Имамо снагу да се одупремо онима који би мијењали наш начин живота (фото/видео)

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
27.326

Додик: Имамо снагу да се одупремо онима који би мијењали наш начин живота (ФОТО/ВИДЕО)​

Ми нисмо народ који мрзи, који хоће нешто што није његово, Српска је земља која се воли, рекао је Милорад Додик, предсједник СНСД-а, са народног митинга за одбрану Републике Српске под називом "Отаџбина зове", који је одржан у Бањалуци.

Милорад Додик - Фото: РТРС

Милорад ДодикФото: РТРС
- Хвала за ову дивну ноћ, ово је још једна наша ноћ, јер имамо снагу да се одупремо свима који би мијењали наш начин живота - поручио је Додик са Трга Крајине, гдје се окупило око 50.000 људи.
Република Српска је наш завјет.
Ово је наша слободна Република Српска! pic.twitter.com/w9h3sqHdxY
— Милорад Додик (@MiloradDodik) October 25, 2022

Имао је поруку и за опозицију.

- Милорад Додик, СНСД и наши коалициони партнери већ 12 пута побјеђујемо на изборима, и нисмо се уморили. Мене не треба нико да брани, јер док ме бира народ, бићу ту за њега. Нећу никада покушати да то урадим мимо народне воље - истакао је Додик.

Додик је нагласио да у Српској могу да живе другачији, они који другачији мисле, јер је широка за све, и нема порука мржње.
- Ово није БиХ која мрзи Србе. Било је тешких дана, ноћи, а једино ми је било важно да се са тих састанака вратим и поручим народу: "Урадили смо добру ствар за Републику Српску" - истакао је Додик.

Додик је истакао да је спреман на националну и личну жртву за Републику Српску и да неће дозволити да се губи снага Српске.
- Милорад Додик и сви ми које видите овдје смо завјетовани Републици Српској, и нећемо одступити. Ми не одлазимо, ми тек долазимо - истакао је Додик.

Додик је додао да у Српској могу да слободно живе други и другачији, на шта је поносан.
- Та Српска је наш завјет и остаће јер је широка за све. Није ово БиХ која мрзи Србе, неће Српску. И ово није народ који је спреман да изгуби слободу да би се додворио некима који ионако губе своју слободу - рекао је Додик.


https://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=491327


Baja srusio NATO u Bosni
 

Back
Top