ForestGreen
Veoma poznat
- Poruka
- 11.104
Predsednik RS Milorad Dodik poručio je danas da će RS imati odgovor ukoliko međunarodna zajednica bude uvela određene sankcije zbog najavljenog referenduma o Sudu i Tužilaštvu BiH.
"Pretnja je uvek znak nemoći, verujem, pred argumentima koje mi iznosimo, ili znak arogancije, zato što je neko moćan i jak. Ukoliko budu nekih sankcija prema meni, ja o tome nisam zadužen da misilim.
Dodik je rekao da mu je Lajčak danas preneo zabrinutost međunarodne zajednice u vezi sa održavanjem referenduma, ponavljajući da visoki predstavnik u BiH nije imao pravo da nameće zakone i da je odluka o raspisivanju referenduma legalna i legitimna.
Covek ima muda, nije kao ovi nasi.
Celu vest mozete procitati na http://www.mondo.rs/s204695/Info/ex-YU/Dodik-_Imamo_odgovor_na_sankcije_RS.html
"Pretnja je uvek znak nemoći, verujem, pred argumentima koje mi iznosimo, ili znak arogancije, zato što je neko moćan i jak. Ukoliko budu nekih sankcija prema meni, ja o tome nisam zadužen da misilim.
Dodik je rekao da mu je Lajčak danas preneo zabrinutost međunarodne zajednice u vezi sa održavanjem referenduma, ponavljajući da visoki predstavnik u BiH nije imao pravo da nameće zakone i da je odluka o raspisivanju referenduma legalna i legitimna.
Covek ima muda, nije kao ovi nasi.
Celu vest mozete procitati na http://www.mondo.rs/s204695/Info/ex-YU/Dodik-_Imamo_odgovor_na_sankcije_RS.html

