- Poruka
- 5.913
Ко вам је дражи од ове двојице, коме би сте пре понудили место председника Србије? Иако ми је Путин дражи јер је моје висине, мој фаворит је ипак Милорад јер је Србин.
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

Ко вам је дражи од ове двојице, коме би сте пре понудили место председника Србије? Иако ми је Путин дражи јер је моје висине, мој фаворит је ипак Милорад јер је Србин.

Ja prosto ne mogu, u stvari ne da ne mogu, ODBIJAM da poverujem da ovo egzistira u mojoj blizini!![]()
Које ОВО?



Gubi se bre!
Gledaj u strelicu i idi za njom!
![]()
Kako te bre nije blam da ovako nešto napišeš, da ti pređe preko usta, preko tastature! Nagledah se ovde svega i svačega, ali svake nedelje osvane još jedan...![]()
Jesi izludeo??? Šta je s tobom?OK, само за тебе, уместо Додика узећемо Тачија, а уместо Путина Обаму. Кога би више волео на месту председника Србије од њих двојице(Обама, Тачи)?
Jesi izludeo??? Šta je s tobom?
Ti kao reper uzimaš dokone "navijače"?
Ne znam što uopšte pričam o ovome.![]()