Quantcast

Dodik i vakcine

123cvb

Zainteresovan član
Poruka
191
Evo šta kaže Dodik o vakcinama:

https://www.danas.rs/svet/dodik-vakcinacija-ce-biti-dobrovoljna/

Prema njegovim rečima, vakcinacija će biti dobrovoljna i niko neće biti nateran da je primi.

„Onaj ko veruje i hoće da to uradi, biće u prilici da to uradi i to verovatno neće biti jedina vakcina. Pošto se sve ispolitizivalo u svetu, pa i vakcine, verovatno, će biti ruske, britanske, američke, pa neka izvoli ko šta hoće. Ako neće, ne mora ništa“, rekao je Dodik.

Eto, takvog čoveka treba na čelo Srbije, a ne ove izrode koji narodu prete obaveznom vakcinacijom.

tab503

Kralj spama
Administrator
Poruka
67.508
ni kod nas nece biti obavezna.
ako nista drugo, nece moci da kupe toliko komada ..
na trzistu ih nece biti bar jos par godina toliko da to moze da se izvede

ali meni je hit ta teorija zavere oko vakcine za kovid koje jos i nema a ljudi vec razvili farmakomafiju i teorije

georgejune

Starosedelac
Poruka
159.521
ni kod nas nece biti obavezna.
ako nista drugo, nece moci da kupe toliko komada ..
na trzistu ih nece biti bar jos par godina toliko da to moze da se izvede

ali meni je hit ta teorija zavere oko vakcine za kovid koje jos i nema a ljudi vec razvili farmakomafiju i teorije
Pa ne nego cemo da stanemo u red za nesto sto ne postoji,ko red za lek za rak i sidu,iebes mi sve bar ovce bleje i ritaju se kad ih vode na sisanje a covek ne,dvojica vode na streljanje njih 200 i oni znaju da su mrtvi ali ne skacu na njih,jel ti sad jasno koja je covek beda bez svog misljenja u stadu

Trust no one

Veoma poznat
Moderator
Poruka
13.352
A što tako misliš,pa meni se više svidja veći izbor,umesto suženog,čak i da izaberem da li hoću ili neću.
To sto prica on je jeftino politicko kurvanje sa glasacima,da se prikupi neki poen.Nema veze sa realnoscu.
A moj komentar je bio vise na njega,koga osim janka ovde interesuje sta bulazni dodik,koji je po svemu drugi vucic.Jedino zive u drugim delovima Beograda ali sustina je ista.
A po povodu vakcina,sve ce drzave doneti svoje zakone,svako onakve kakve smatraju da ce biti najbolje za svoje stanovnistvo.Ne verujem da ce biti obavezna vakcinacija,osim za neke izlozene grupe.A i pretpostavljam da ce neke drzave traziti vakcinaciju od stranaca,kao sto to neki regioni u Rusiji zahtevaju.
Svejedno,faa se podigla oko tih vakcina koje relano jos i nema i pitanje je da li ce biti.Rusi su svoju registrovali ali samo zato sto je kod njih zakon takav,da mogu da je registruju pre nego zavrse klinicka ispitivanja.Sve je to i dalje lov u mutnom,i plodno tle za teorije zavera...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.