ДОДИК ГОСТ У "УТИСКУ НЕДЕЉЕ" вечерас

Moje mišljenje je da bi RS davno bila progutana od strane FBiH da nije njega, samo da se drži toga što priča i da ga Tadić ne proda može dosta toga da postigne za RS.

Ne može njega Tadić da proda. Tadić je za njega običan gelipter. Mile je mnogo lukav i mnogo jak. Ništa ne radi napamet, neodvagano, i nepromišljeno, a opet radi toliko mnogo u korist srpskog naroda. Jedva čekam ujedinjenje, pa da glasamo na prvim izborima za predsednika Srbije i srpskog predsednika Milorada Dodika.
 
Poslednja izmena:
Ne može njega Tadić da proda. Tadić je za njega običan gelipter. Mile je mnogo lukav i mnogo jak. Ništa ne radi na pamet, neodvagano, i nepromišljeno, a opet radi toliko mnogo u korist srpskog naroda. Jedva čekam ujedinjenje, pa da glasamo na prvim izborima za predsednika Srbije i srpskog predsednika Milorada Dodika.
А не помисли ли ико од вас, да је Додик у таквој позицији, да му се то све - може?

Како већ толико пута рекох, Српска је у далеко бољој међународно-политичкој ситуацији него што је Србија.

Но, добро, слушајмо Додика само и даље, прија српским ушима таква реторика. :D

А, божездравља, једног дана, кад се коначно стекну прилике, наравно, и да се ујединимо...
:)
 
А не помисли ли ико од вас, да је Додик у таквој позицији, да му се то све - може?

Како већ толико пута рекох, Српска је у далеко бољој међународно-политичкој ситуацији него што је Србија.

Но, добро, слушајмо Додика само и даље, прија српским ушима таква реторика. :D

А, божездравља, једног дана, кад се коначно стекну прилике, наравно, и да се ујединимо...
:)

Po čemu je to Srpska u boljoj poziciji od Srbije? Srpska ima nad glavom okupatorskog guvernera, plus je silom vezana za džamahiriju. Jedina prednost Srpske je u tome što imaju patriotski opredeljenog predsednika, i Srbina na kraju krajeva, a Srbija nema ništa od toga. Srbija ima tića iz smriječna, koji ne izbija iz katoličke katedrale. Verovatno plaća mise za ujaka, šta li...
 
Ne može njega Tadić da proda. Tadić je za njega običan gelipter. Mile je mnogo lukav i mnogo jak. Ništa ne radi napamet, neodvagano, i nepromišljeno, a opet radi toliko mnogo u korist srpskog naroda. Jedva čekam ujedinjenje, pa da glasamo na prvim izborima za predsednika Srbije i srpskog predsednika Milorada Dodika.

Da ali Tadić trenutno predstavlja Srbiju i da mu sad okrene leđa strancima će biti lakše da obore Dodika, a koliko još može da ga sabotira na svakom koraku?
 

Back
Top