Додик : Да ли је Аустрија икада примила иједног Србина без личних докумената!

Nadam se da su kod tebe koreni već istrgunti ... takav ne trebaš nikome ... bolje idi neprijateljima našim .
Idi mstislav uskoro nikad prežaljenom maršalu,predsedniku,vrhovnom komandantu drugu titi.Još od 4.maja 1980 godine mstislav je nosilac crnine.Već više od 39 godina kao siroče hodi ovim svetom u nadi da će se dogoditi čudo i maršal vaskrsnuti.Ipak kako vreme odmiče i nada se polako gasi.Ali ako susret sa maršalom na ovom svetu nije moguć,na onom je itekako moguć rezonuije mstislav i zato se mstislav smrti ne boji,Naprotiv,raduje joj se i gleda je pravo u njeno crno oko.
 
Zašto se ti Janko ne bi odturčio?.Ako ništa da umreš u pravoj veri a ne tako ?

Ja sam bela rasa. Svetlog tena, kose i ociju. Pretpostavljam da si ti garav i licis na turcina.

Meni je najbitnija boja koze, rasa

To je osnovni kriterij. Ti si Turcin. Ja ne
 
Treba lupiti granicu dole u Macedoniji.
Kada sam ja ovde pisao da oko Evrope treba podici zid od 30m i postaviti miradore svako 300m
Bela rasa je pred izumiranjem

Sve je propalo. Ljudi kao Dodara se degradiraju i ruse a to je vrlo negativno
Мислио сам на ово лудило гдје се матором аустроугару и његовим бандитима (земље ПИК-а) реплицира скоро на сваку а тиме (свјесно или не) даје значај који немају. Једна Додикова политика, која је по мени - лоша.
Не треба граница него треба вршити притисак на власт (грађански протести). Немање кичме је проблем грађана и само грађана.
------------------------------
Што се тиче ЕУ, тамни човјек долази по своје тачка (заболе ме к.)
То што је процес миграција "заустављен за јавност" не значи да се он не одвија ... тако да отпора неће бити или ће га бити нешто мало "у пеленема за одрасле".
Више ме брине наметање таквих процеса неким другим друштвима, јер циљ тих миграната је јасан. Ја нисам зато да им се стоји на путу, што прије дођу на циљ краће ће да памте због чега су дошли.

191204087.3_xl.jpg
 
Jednom na bečkoj pasoškoj kontroli mi kaže: "A gde je viza?" Ja kažem "Kako to mislite viza?"

On onda okrene pasoš na naslovnu stranu i kaže "A, srbija. Lucky."

Mora da si
Jednom na bečkoj pasoškoj kontroli mi kaže: "A gde je viza?" Ja kažem "Kako to mislite viza?"

On onda okrene pasoš na naslovnu stranu i kaže "A, srbija. Lucky."

Siroče graničarsko. Nikad nije vidio kurdkinju sa srpskim pasošem. :(
 
Ja sam bela rasa. Svetlog tena, kose i ociju. Pretpostavljam da si ti garav i licis na turcina.

Meni je najbitnija boja koze, rasa

To je osnovni kriterij. Ti si Turcin. Ja ne

Ja sam Srbin porijeklom sa visokih dinarskih planina ,dinarski rasni tip covjeka
Moji preci nisu bili tursko robolje i kmetovi vec hajduci i uskoci

Ako procitas putopis kroz BIH ovog francuza iz 1875 vidjeces da u BIH zive samo Srbi i Turci nema treceg ,ne postoje nikakvi Bosnjaci u to vrijeme u BIH
https://www.zapadnisrbi.com/images/PDF/arl-irljart-putopis-bih.pdf

Tvoji preci su bili Srbi ali su postlai Turci zbog 2 kila krtole dakle srpski genetski otpad smutljivci i kukavice,
bosanski Turci su genetski inferiorni genetski kvaran matrijal
 
Ovi balkanski politicari su kompletni debili.
Svi migranti moraju biti zatvoreni u kampovima koje cuva policija i u zatvorskim uslovima, dok ne budu identifikovani i vraceni u zemlju porekla avionima.
Ljudi idu ka Njemckoj,Svicarskoj Svedskoj dje mogu dobro zivjeti od socijale a tamo su im vec prijatelji i familije
u Svici 2700 CHF u Njemackoj 700 evra u Svedskoj 500 evra nek jankara kaze koliko je Luksemburgu i nema potrebe da ih se zatvara i ometa na putu
Od 50 hiljda koliko ih je uslo u BIH zadnju godinu 45 hiljada je vec uspjelo da se probije i ode dalje
 
Ja sam bela rasa. Svetlog tena, kose i ociju. Pretpostavljam da si ti garav i licis na turcina.

Meni je najbitnija boja koze, rasa

To je osnovni kriterij. Ti si Turcin. Ja ne
Ja sam bela rasa. Svetlog tena, kose i ociju. Pretpostavljam da si ti garav i licis na turcina.

Meni je najbitnija boja koze, rasa

To je osnovni kriterij. Ti si Turcin. Ja ne
Tvoj idol Dodik liči na mene samo što sam ja stariji od njega.Isto kombinacija crna kosa i plave oči,svetao ten.
 
Ja sam Srbin porijeklom sa visokih dinarskih planina ,dinarski rasni tip covjeka
Moji preci nisu bili tursko robolje i kmetovi vec hajduci i uskoci

Ako procitas putopis kroz BIH ovog francuza iz 1875 vidjeces da u BIH zive samo Srbi i Turci nema treceg ,ne postoje nikakvi Bosnjaci u to vrijeme u BIH
https://www.zapadnisrbi.com/images/PDF/arl-irljart-putopis-bih.pdf

Tvoji preci su bili Srbi ali su postlai Turci zbog 2 kila krtole dakle srpski genetski otpad smutljivci i kukavice,
bosanski Turci su genetski inferiorni genetski kvaran matrijal

Pa sad. Ja sam ti rekao kako izgledam. Visa rasa
Ti si mozda kao baja mali knindza. Lici na nekog turkociganina
 

Back
Top