• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Додик: Британци и Американци дошли да подрже муслимане; Имамо план како сачувати Српску

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
26.511

Додик: Британци и Американци дошли да подрже муслимане; Имамо план како сачувати Српску​

Ми имамо план како сачувати Републику Српску, а Британци и Американци овдје су дошли да подрже муслимане, и то нам је јасно, рекао је српски члан Предсједништва БиХ Милорад Додик.

Милорад Додик (Фото: TANJUG/ JADRANKA ILIC) -

Милорад Додик (Фото: TANJUG/ JADRANKA ILIC)

- Важније је какав план ми имамо да сачувамо Републику Српску. Ми план имамо и ми ћемо свој план спровести, у то не треба да сумњају. Јер волимо Српску - објавио је Додик на Твитеру.
Британци и Американци овдје су дошли да подрже муслимане, и то нам је јасно. Важније је какав план ми имамо да сачувамо Републику Српску. Ми план имамо и ми ћемо свој план спровести, у то не треба да сумњају. Јер волимо Српску!
— Милорад Додик (@MiloradDodik) July 11, 2022
Портал АТВ-а објавио је, позивајући се на своја сазнања, да је појачано британско присуство у БиХ већ резултовало плановима о укидању Републике Српске и смјенама њених функционера.

https://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=479643

Baja! Rasturio NATO

Fring

Ističe se
Poruka
2.079

АТВ: Британци и Американци спремили план за укидање Српске​

Појачано британско присуство у БиХ већ је резултовало плановима о укидању Републике Српске и смјенама њених функционера, објавио је портал АТВ-а, позивајући се на своја сазнања.

ЕУФОР - Фото: РТРС

ЕУФОРФото: РТРС
Исти извор наводи да је план плод састанка британских и америчких оперативаца који су скројили стратегију у неколико тачака.
Састанак је одржан у Кампу Бутмир - Сарајево, гдје се налази командни и обавјештајни центар здружених снага "Таск форс", којег чине Американци и Британци.
План за укидање Републике Српске укључује примјену бонских овлашћења, којим се планирају смјене изабраних представника у Републици Српској, да се укине извршна и законодавна власт, чиме би се практично развластили органи управљања у Републици Српској, пренио је АТВ.
Та телевизија додаје да се за ове намјене планира стратешко позиционирање снага у саставу Еуфора на кључне тачке, које ће бити ојачане четом за брзо реаговање коју би чинили НАТО војници.
Еуфор тренутно има 17 тимова за везу и осматрање, 600 војника и приштабске дијелове који се налазе у Сарајеву, пише портал АТВ.
Према истом извору, оперативним планом, који је већ сачињен, предвиђа се позиционирање НАТО/Еуфор снага, ранга чете до ранга батаљона у дистрикту Брчко, ради пресијецања Републике Српске на два дијела.
АТВ додаје да је планом предвиђено и образовање војнополицијских снага велике мобилности /попут карабињера/, које би имале способност да се у кратком року распореде на било ком дијелу БиХ, ради конфронтације са паравојним јединицама, полицијским снагама Републике Српске и грађанском непослушношћу, односно побуном Срба.

retka zver

Iskusan
Poruka
5.845
Glupi ljudi ovi bosanski turci srpskog porekla,opet nasedaju na provokacije i veruju dusmanima i njihovopj propagandi.Umesto da se sa Srbima pomire,obeleze dan stradanja svih zrtava ,objedine to i nastave da zive normalno oni i dalje cackaju mecku.
Tacno ce izazvati belaj i nestati sa Balkana a sve zbog svoje gluposti.

kapetanmark

Elita
Poruka
17.078
Danas ima 1200 vojnika NATO trupa. Nije puno ali nije ni za zanemariti. Dodaj i desetine obavestajaca. Dovoljno da zapale fitillj.
ko god ga zapali i krene na srpsku, dobice odgovor

moguce da ce zapaliti opet da strada muslimanski zivalj, zarad propagande pa da se izazove opravdan razlog intervencije sarajeva...
po njima opravdan...

no i tada ce biti spreman odgovor. ko god dirne u srpsku bice u novim potocarima.

srebrenica mora da bude opomena da se vise na srbe ne puca.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.