Додик: баке невенка и рајка пралица коначно имају услове за пристојан живот; важно остати хуман (видео)

JankoTheGreat

Buduća legenda
Poruka
27.326

Додик: Баке Невенка и Рајка Пралица коначно имају услове за пристојан живот; Важно остати хуман (ВИДЕО)​

У јуну смо покренули акцију како бисмо помогли бакама Невенки и Рајки Пралица из Козарке Дубице и оне коначно имају услове за пристојан живот, рекао је данас српски члан Предсједништва БиХ Милорад Додик.

Милорад Додик са бакама Невенком и Рајком Пралица (Фото: twitter.com/MiloradDodik) -

Милорад Додик са бакама Невенком и Рајком Пралица (Фото: twitter.com/MiloradDodik)
- Данас сам у њиховом дому у мјесту Кадин Јеловац. Радује ме што је до сада много тога урађено - објавио је Додик на Твитеру.
Додик је истакао да је у овом тешким временима важно остати хуман.
У овим тешким временима важно је да останемо хумани, погледамо око себе и помогнемо онима којима је наша помоћ потребна.
У овом мјесту ће бити обновљене још три куће за породице којима је то потребно.
— Милорад Додик (@MiloradDodik) August 18, 2022
- Да погледамо око себе и помогнемо онима којима је наша помоћ потребна. У овом мјесту ће бити обновљене још три куће за породице којима је то потребно - истакао је Додик.
Додик је данас посјетио баку Невенку Пралицу у Кадин Јеловцу на подручју општине Козарска Дубица, након што је помогао да буде санирана породична кућа у којој живи.


- То сам финансирао из породичних, властитих средстава у износу од око 10.000 КМ. Не могу да изразим ништа друго осим задовољства када увеселите људе макар на један тренутак, нарочито људе у оваквој ситуацији, онда је то велика награда мени и свима нама - рекао је Додик.
Додик је истакао да ће наставити да подржава овакве хуманитарне акције.
Бака Невенка је врло срдачно и емотивно дочекала Додика који је и данас донио поклоне, овај пут телевизор и друге поклоне.

https://www.rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=483563


Jos jedan dokaz da Dodara brine o malom i ranjivom coveku. Ljudska gromada Dodara uvek uz i za narod. :heart:
 

Back
Top