Dodaktak ishrani

Vojnik06

Obećava
Poruka
55
Zanima me ovako, imam skoro 16 godina i razmisljao sam o nekom dodatku ishrani ili suplementu za povecanje horomona rasta, kako bih malo brze porastao. Da li znate neki najbolji suplement za to, ili vitamine koji su najbolji za povecanje lucenja hormona rasta.
 
Zanima me ovako, imam skoro 16 godina i razmisljao sam o nekom dodatku ishrani ili suplementu za povecanje horomona rasta, kako bih malo brze porastao. Da li znate neki najbolji suplement za to, ili vitamine koji su najbolji za povecanje lucenja hormona rasta.
Само бацаш паре безвезе. Ако ти је природа предодредила да будеш кепец,онда нема шта. Ако ти је предодредила да будеш висок и плећат,онда обликуј физиономију. Ако мене питаш,никакви суплименти ти нису потребни ни у једном случају. Зајеби теретану,изгубићеш месеце живота за мали напредак видљив на телу. Учлани се на неком затворемом базену,то је посао. Пливај свакодневно три месеца и да видиш. Ем добијаш апетит,ем масу,ем је празниш и обликујеш кроз пливање где ти сваки мишић ради истовремено.. ;)
 
Само бацаш паре безвезе. Ако ти је природа предодредила да будеш кепец,онда нема шта. Ако ти је предодредила да будеш висок и плећат,онда обликуј физиономију. Ако мене питаш,никакви суплименти ти нису потребни ни у једном случају. Зајеби теретану,изгубићеш месеце живота за мали напредак видљив на телу. Учлани се на неком затворемом базену,то је посао. Пливај свакодневно три месеца и да видиш. Ем добијаш апетит,ем масу,ем је празниш и обликујеш кроз пливање где ти сваки мишић ради истовремено.. ;)

Мишићи се не добијају од пливања (осим нешто мало, основно).

Пливачи и ватерполисти су снажни и згодни јер уз пливање редовно конзумирају и теретану.
 
Мишићи се не добијају од пливања (осим нешто мало, основно).

Пливачи и ватерполисти су снажни и згодни јер уз пливање редовно конзумирају и теретану.
Теретану раде ,то стоји. Али врло мало утиче,практично ништа у суштини. Сам сам пливао,и видео врло брзо ефекте. Такође знам доста људи који су масу набацили пливањем три пута брже,и то без суплимената. Теорија је једно,пракса нешто сасвим друго.
 
Zanima me ovako, imam skoro 16 godina i razmisljao sam o nekom dodatku ishrani ili suplementu za povecanje horomona rasta, kako bih malo brze porastao. Da li znate neki najbolji suplement za to, ili vitamine koji su najbolji za povecanje lucenja hormona rasta.

Не постоји суплемент који утиче на веће лучење хормона раста.

Више се лучи у току спавања, али не у тој мери да може да а неке визуелно видљиве резултате.

Иде прича да интермитент фастинг повећава лучење хормона раста. Вероватно и повећава, али не у мери која може да утиче на нпр. раст у висину. Утиче веровано у мери да може мало да побољша опште здравствено стање организма. Не више од тога.
 
Теретану раде ,то стоји. Али врло мало утиче,практично ништа у суштини. Сам сам пливао,и видео врло брзо ефекте. Такође знам доста људи који су масу набацили пливањем три пута брже,и то без суплимената. Теорија је једно,пракса нешто сасвим друго.

Пливао си и имаш праску, па поништаваш њоме теорију?

Кад си пливао?

Ако си пливао између 15 и 18. године, добио си мишићну масу јер си био у пубертету.

Ако си почео да пливаш са 25 година, масу од пливања ниси добио сигурно.
 
Пливао си и имаш праску, па поништаваш њоме теорију?

Кад си пливао?

Ако си пливао између 15 и 18. године, добио си мишићну масу јер си био у пубертету.

Ако си почео да пливаш са 25 година, масу од пливања ниси добио сигурно.
Буразеру,нећу да се расрављам. Ја сам му предложио најбољу вид тренинга и најбржи начин добијања масе. Године ту апсолутно никакву улогу не играју. Погодио си стативу,са спољне стране.
 
Zanima me ovako, imam skoro 16 godina i razmisljao sam o nekom dodatku ishrani ili suplementu za povecanje horomona rasta, kako bih malo brze porastao. Da li znate neki najbolji suplement za to, ili vitamine koji su najbolji za povecanje lucenja hormona rasta.

Тек си ушао у пубертет. Појачано лучење хормона ти тек следи. Не можеш много да утичеш на то, осим да водиш здрав живот.

Спорт, релативно здрава исхрана и релативно уредан живот, без много алкохола, без много неспавања, без прескакања оброка и сл.
 
plivanje pomaze tako sto rade misici koji obicno ne rade

takodje se u vodi telo rasteze , pa malo rastes

mada i alter ego je u pravu sto se tice *Спорт, релативно здрава исхрана и релативно уредан живот, без много алкохола, без много неспавања, без прескакања оброка и сл.*

dodao bih - vise spavanja , bar 10 sati
 
Zanima me ovako, imam skoro 16 godina i razmisljao sam o nekom dodatku ishrani ili suplementu za povecanje horomona rasta, kako bih malo brze porastao. Da li znate neki najbolji suplement za to, ili vitamine koji su najbolji za povecanje lucenja hormona rasta.
Istezi se i igraj kosarku,ne preskaci obroke i izbegavaj energetska pica. Porasces,veruj mi na rec.
 

Back
Top