"DOBRO VECE,SRBIJO!" -RECE DULIC, I UGASI SVETLO.

FataMorgen

Legenda
Poruka
64.174
Novi Sad 5.4.2011.god.

"Signal" radio,inace izuzetno popularna radio stanica Novog Sada,juce u jutarnjem programu koga vode dva izuzetna i omiljena voditelja Goran i Marko,interpretirase momci sta je nekom prilikom izjavio cuveni ministar Oliver Dulic.To se "postovanom ministru" nije dopalo,pa na ocigled celog Novog Sada,prekide covek program i ukinu voditelje :eek::eek::eek:Rece covek"U Srbiji je mrak,ko upali svetlo,a da ja to nisam rekao......":evil:
Mocan neki covek ovaj ser Oliver :hahaha::hahaha::hahaha:
A, danas "Signal" sa svojim casnim,pametnim,izuzetno duhovitim voditeljima koje obozava ceo Novi Sad,rastura .....POJAČAJ.....:super::super::super::super:
0401-Aleksandar-Stojanovic.jpg
 
Poslednja izmena:
...који се бави урбанизмом, екологијом и легализацијом.

Ево једног кратког прилога који богато осликава рад министарства које предводи Оливер Дулић.Да је силан новац који је био употребљен у рекламно пропагандне сврхе министарства животне средине био употребљен за санацију оваквих појава,много би нам боље било.
------------------------------------------------
Ekološka katastrofa: Pogledajte kako izgleda ’tužna Morava’
Vesti - Srbija | SrbijaNet | 06 april 2011

Na internetu se pojavio amaterski snimak koji su napravili članovi rafting kluba kada su pre desetak dana probali da prođu čamcem kroz Južnu Moravu.

Međutim, ono što su zabeležili članovi Kluba ekstremnih sportova ’eXtreme’ iz Vranja najblaže rečeno podseća na horor filmove i oslikava pravu ekološku katastrofu.

Na snimku se vide obale prekrivene najlon kesama i drugim otpadom, dok je sama površina reke bukvalno prekrivena flašama i raznim đubretom.

Količina đubreta u Južnoj Moravi je kod sela Bresnica bila toliko velika da je ekipa iz gumenog čamca bila primoran da izađe na obalu i rukama prenese čamac preko nasipa od plastičnih flaša. Kraj snimka prikazuje kako je ova reka izgledala ranije, kada građani ekološka svest građana nije bila na ovako niskom nivou.

Televizija B92 probala je da istraži ko je nadležan za ’tužnu Moravu’, ali im je u Sekretarijatu za inspekcije i zaštitu životne sredine Vranja rečeno da oni nisu zaduženi za kontrolu Južne Morave. Sa druge strane, gradonačelnik Vranja je rekao da je baš ova inspekcijska služba nadležna da kontroliše odlaganja otpada u reke.

Žitelji Pčinjskog okruga priznaju da im reka služi kao deponija. ’Da, bacamo svi đubre u reku. Sada su postavili kontejnere pa bacamo u njih, ali do sada smo bacali u Moravu’ rekao je jedan od lokalnih stanovnika za vesti ’B92’.

Inače, u Javnom preduzeću ’Srbija vode’ kažu da je ovo uobičajen prizor na mnogim rekama širom Srbije, najviše zahvaljujući činjenici da nadležnosti nisu precizno definisane a da je kaznena politika slaba.

http://www.srbijanet.rs/vesti/vesti...ofa-pogledajte-kako-izgleda-tuzna-morava.html
 
Ево једног кратког прилога који богато осликава рад министарства које предводи Оливер Дулић.Да је силан новац који је био употребљен у рекламно пропагандне сврхе министарства животне средине био употребљен за санацију оваквих појава,много би нам боље било.
------------------------------------------------
Ekološka katastrofa: Pogledajte kako izgleda ’tužna Morava’
Vesti - Srbija | SrbijaNet | 06 april 2011

Na internetu se pojavio amaterski snimak koji su napravili članovi rafting kluba kada su pre desetak dana probali da prođu čamcem kroz Južnu Moravu.

Međutim, ono što su zabeležili članovi Kluba ekstremnih sportova ’eXtreme’ iz Vranja najblaže rečeno podseća na horor filmove i oslikava pravu ekološku katastrofu.

Na snimku se vide obale prekrivene najlon kesama i drugim otpadom, dok je sama površina reke bukvalno prekrivena flašama i raznim đubretom.

Količina đubreta u Južnoj Moravi je kod sela Bresnica bila toliko velika da je ekipa iz gumenog čamca bila primoran da izađe na obalu i rukama prenese čamac preko nasipa od plastičnih flaša. Kraj snimka prikazuje kako je ova reka izgledala ranije, kada građani ekološka svest građana nije bila na ovako niskom nivou.

Televizija B92 probala je da istraži ko je nadležan za ’tužnu Moravu’, ali im je u Sekretarijatu za inspekcije i zaštitu životne sredine Vranja rečeno da oni nisu zaduženi za kontrolu Južne Morave. Sa druge strane, gradonačelnik Vranja je rekao da je baš ova inspekcijska služba nadležna da kontroliše odlaganja otpada u reke.

Žitelji Pčinjskog okruga priznaju da im reka služi kao deponija. ’Da, bacamo svi đubre u reku. Sada su postavili kontejnere pa bacamo u njih, ali do sada smo bacali u Moravu’ rekao je jedan od lokalnih stanovnika za vesti ’B92’.

Inače, u Javnom preduzeću ’Srbija vode’ kažu da je ovo uobičajen prizor na mnogim rekama širom Srbije, najviše zahvaljujući činjenici da nadležnosti nisu precizno definisane a da je kaznena politika slaba.

http://www.srbijanet.rs/vesti/vesti...ofa-pogledajte-kako-izgleda-tuzna-morava.html

Страхота!!!!

Оливере..............помињем ти сву ближу родбину баш као и животињама које су направиле овај хаос!
 

Back
Top